Hangi Dövüş Sporu?

Arkadaşlar çok eskiden bir olay olmuştu o gün hala aklımdan çıkmıyor içimde ateş yanıyor sanki o gün aklıma geldikçe duvarlara vuruyorum haksız yere 9 ayı bana zehir ettiler onları öldüresiye dövmessem rahat edemem eğer olumsuz yorumlar yapacaksanız hiç yapmayın benim yerimde olmadıkça beni anlayamassınız. İntikamımı almak için hangisini seçmeliyim boy 1.75 kilo 60 hangi dövüş sporu ile sokakta rahat ve kolayca kavgayı bitirebilirim?

• Muay Thai
    17% (1)36% (5)30% (6)Oy Ver
  • Güreş / Judo (atmalı, fırlatmalı, çarpmalı) vb.
    0% (0)7% (1)5% (1)Oy Ver
  • Kung Fu Wing Tsun
    17% (1)7% (1)10% (2)Oy Ver
  • Boks
    33% (2)7% (1)15% (3)Oy Ver
  • Kickboks
    17% (1)21% (3)20% (4)Oy Ver
  • Kung Fu Wushu Sanda
    0% (0)7% (1)5% (1)Oy Ver
  • Karate
    16% (1)15% (2)15% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
muay thai + güreş en son judo teknikleri
dövüş sporlarına hakim beyler yorumlarınız çok önemlidir

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Onca sporun hepsinin amacı kafayı iyi kullanabilmektir. Şimdi sen gidip onlarla kavga edecen onlarda tekrar senle kavga edecek çok güzel bir döngünün içerisine gireceksin.
    iki taraftan biride kaybetmeyi kabullenmedikçe bu böyle devam eder. İntikam almak yerine hayatına devam edip, kendini geliştirsene?

0|0
    0|0
    • ya kardeş rahatlayamam içimde kalır yaptıkları yanınamı kalsın hesap sorulmasınmı :(

• Kick boks ve muay thai öğrenip ikisini birleştirebilirsin.

• sağol

Kızlar Ne Diyor 6

• İntikam muhabbetleri dönünce hep şu söz aklıma gelir;
    Zayıf insanlar intikam alır, güçlü insanlar affeder, zeki insanlar umursamazlar.

0|0
    0|0
    • evet doğru söz şu an zayıfım belki ama intikam ve nefret duygusu beni güçlü tutuyor

• O da bir bakış açısı.

• Okçuluğa git para biriktirip bende gitcem en süperi

0|0
    0|0
    • adama okmu fırlatacağım :)

• Kardeşim ben sana baltamı veriyim baltayı fırlat ıntikam isteyen adam her zaman haklıdır

• sigyy haklısın kaslar gelişiyor hemde atalarımızın sporudur kasla olmuyo ama işte ileride okculuğa gitmeyi düsünüyorum zaten :)

• kick boks

0|0
    0|0
  • Muay thai.

0|0
    0|0
  • Boks

0|0
    0|0
  • Ya zaten bunlardan birini şu an bilmelisin erkek degilmisin basina bise gelse kiz arkadasinin arkasina mi saklanacaksin

0|0
    0|0
    • kendimi garantiye almalıyım şu an nefret duygusu beni güçlü tutuyor ama karşımdaki güçlü o yüzden çalışıp gideceğim kız arkadaşım falanda yok kız arkadas erkek arkadas bunlar ayrılmak için vardır

Erkekler Ne Diyor 14

• Kickboks iyidir.

0|0
    0|0
  • Güreş ve Boks yaptım lisede. Şimdi Kick Boks yapıyorum ve kesinlikle onu öneririm. Kavalın acımasızca middle kick atacak kıvama geldiğinde karşında kimse duramaz.

0|0
    0|0
    • kardeş duyduklarıma göre muay thaicilerin tekmeleri beyzbol sopasından daha sertmiş kavallarıyla vuruyorlarmış falan filan. Güreş hakkında ne düşünüyosun peki yapmış biri olarak daha iyi bilirsin

• kick boksta da kaval kullanıyoruz muay thaide kick boksun diz ve dirsek kullandığın versiyonu. kavalı geliştirmekte antrenmana bakıyor sık antrenman yaparsan gelişir yani gelişmesinden kasıt hissizleştirmek çünkü ilk başlarda kaval vurduğunda acısından duramıyorsun zamanla kıvama geliyor benim 3 ay sürmüştü şimdi duvara bile vurabilecek derece oldum. güreş yakın dövüşte etkili ama dövüş sporu değil birebirlerde etkisini görürsün ve uzun süre yapman gerekir. yani bir adamla boğuşmak yerine çenesine yumruk atmak veya bacağına kaval atmak daha kesin çözümdür o yüzden kick boksla başla derim

• Sen önce kaslarını güçlendir.
    biraz kilo al
    Fitnessa yazıl.
    Sonra kickbox a yazıl
    daha sonra git ve İntikamını al

0|0
    0|0
  • Muay Thai en iyisi bence senin icin dirsek falanda var , Zaten cogu mma dovuslerinin sonu ölümle sonuclanir..

0|0
    0|0
  • Thai! box

0|0
    0|0
  • Taijutsu öğrencisiyim :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=YfOcBWC6Dnk

0|0
    0|0
  • agacım bunu dovus sporu öğrenerek halletmek biraz zaman alır bu tamamen senınle ılgılı bısey bunları teker teker yakalayıp ıstavrıt kılcıgı gıbı ayıklayabılırsınde ayrıca sokak kavgasında ılk vuran kazanır bunuda unutma çak yumrugu bayılt

0|0
    0|1
  • Jeet Kune du.

0|0
    0|0
  • osmanlı tokatı.

0|0
    0|0
  • Kick boks veya muay thai

0|0
    0|0
  • Ben boks yapıyorum ama senin boyuna ve kilona göre en uygun Thai boks

0|0
    0|0
    • Thai boks Muay thaimi oluyo yani :D

• hiç düşünmeden muay thai dedim o derece. kesinlikle muay seç zayıf olman avantaj bu sporda

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyordum aslında güreş ve judoya gitsem parçalarım onu ama zayıfım o yüzden mt den yana düşünüyorum kaç ayda öğrenirim

• 6ayda yumruk nasıl düzgün atılırı öğrenirsin 8 9 aydada sokakta dövüşebilirsin ama dövebiliceğinden emin değilim :) yani eniyisi 1 yıl gitmek

• 1 yıl garanti yani. 2-3 yıl önemli değil benim için önemli olan doğru sporu seçip intikam almak sağol :)

• Sokak dövüşü en iisi.. Zaten dayak yemeden atmasini ogrenemezsin...

0|0
    0|0
  • Kung Fu Wing Tsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...