Aldatıldığınızı öğrenseniz tepkiniz ne olurdu ?

Evet aldattım; bu savunulacak, övünülecek bir şey değil... Peki bayanlar; aldatıldığınızı anladığınızda o kişiyi terketmek ( terketmeyebilirsiniz de ) haricinde tepkiniz ne olurdu? Siz de intikam için aldatır mısınız?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• intikam soğk yenen bi yemekmişşş :=)

öncelikle affederdmm unutmuş gibi yapar onunda bana tam güvenmesini sağlr ve sonra bommm aldatırdımm :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• intikam için aldatmak diye bişey yok. ondan intikam alacağım derken kendi seviyesini düşürür insan, basitleşir ucuzlaşır. ondan farkı kalmaz. kendine saygısı varsa biraz da gururu yapmaz öyle bişey. bu kısasa kısas yapılacak şey değil.

eğer bunu öğrenseydim, çok üzülürdüm belki, çok kızardım canı yansın isterdim. canını yakmak içinde uğraşabilirdim belki ama onun yaptığını yaparak olmazdı o kesin.

0|0
    0|0
  • yüzüne tükürürüm yazıklar olsun derim.

0|1
    0|0
  • depresyona girerdim,ayrılırdım o kişiden

0|0
    0|0
  • İntikam için aldatırsam kendimi karşımdaki kişinin seviyesine düşürmüş olurum. O yüzden tek tepkim ayrılmak ve bir daha da dönmemek olur...

0|0
    0|0
  • Aldanarak zaten kişi kendine ihanet etmiştir.

Güvenini, iyi niyeniti suistimal eden sadakatsiz bir herife (adam denmez ayıptır) karşı tehlikeli olunabilir.

Kastım aldatmak değil.

Aldatılmaz bir insan, aldatır bir insan olmayan ve kadını-erkeği olmadan.

0|0
    0|0
  • Ben değil kendisi kaybeder.

0|0
    0|0
  • onun adı bende aldanmaktır kimse beni aldatmaz aldanır

0|0
    0|0
  • aldatan bbir adam benım sevgilimse cümlenın başında söyledıgım adam kelımesi için özür diliyorum

0|0
    0|0
  • aldatan kendi kaybeder yenisine sağlık:)))

0|0
    0|0
  • Sayar söver gerekirse döver.. Ayrılırdım :D

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu dağıtırım :)

0|0
    0|0
  • Pipisini eline veririm.

0|0
    0|0
  • psikolojim bozulur desteğe ihtiyaç duyarım Allah korusun tabi ki en korktuğum şey.

0|0
    0|0
  • intikam için aldatmam. ayrılmak haricinde yapacagım sey yedi cihana duyurup rezil etmek olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ıntıkam ıcın kımı aldatacaksın aldatmaya degermı bırak vıcdan azabıyla yasasın tabı vıcdanı olsa aldatırmıydı oda var tek kelıme etmeden terk ederdım her nekadar bayanlara sorsanda :)

0|0
    0|0
  • tabi ne kadar sevdigime o kıza ne gözle baktıgıma baglı tepkim. seviorsam öğrendiğim anda hiç bi tepki vermezdim. konusmazdım. telefonu acmaz mesaj atmaz. o anda biterdi. savunma dinlemez. konusmaz tartısmazdım. sanırım susmak bazen en büyük cevap

0|0
    0|0
  • böyle seviyesizliklere gerek yok bu kadar düşmeyelim vur tepiği gitsin ne die intikam alcan bide zaten takmış boynuzu bide intikamımı olur lavuk demekki sevmiyo zaten ki boynuzu takıyo

0|0
    0|0
  • alnından öper sevgilim SEN KENDINE YAKIŞANI YAPTIN der yol verırım

0|0
    0|0
  • olayı bitirmek iyidir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...