Cumartesi günü yürürlüğe giren akaryakıt, alkol, konut ve otolardaki vergi artışları hakkndaki düşnceleriniz neler?

Bütçe açığını bu yolla dengede tutmak isteyen devlet büyükleri

sizce kendi lükslerinden biraz vazgeçse bütçemiz düzelmez mi ?

Güncellemeler:
Hükümet Hep bize ZAM'a çalişiyor zaten ... Sen özelleştir her tarafı satacak bir şey kalmayınca ver vergiyi ver vergiyi ... Ota boka vergi ödüyoz la ... Ev almayı nasıl düşünecek vatandaş ? ortadoğu da en pahalı Akaryakıtı kullanıyoruz Kıçımızın dibindeki ülkelerin çoğu para bile sayılmayacak komik ücretlere kullanırken ... Her şey vatandaşın sırtında vergi vergi vergi yakında aldığımız nefese de para isterler artık ... Sen iktidar partisinden olabilirsin ama az öz eleştiri yapacaksın aga...
Her şey güllük gülistanlık değil ...Gece yarılarında gizli oturumlarda Millet vekilleri maaşlarını yükseltmeyi biliyor yaaa... "3 -5 mehmetcik için meclis açılırmı" diyen bakanın verdiğim vergi ile maaşını ödemek istemiyorum ben ... Lüksün her şeyi Milletvekillerinde ve bir iş yapmadan tonlarca beleş maaş alan adam var ... Zam yapacaksan bu godomanlara yapacaksın zamı ...Vatandaş zaten verdiği asgari ücretle zor geçiniyor durumu az iyi olan Ev veya arabaya niyetlense ver allahım ver Zamı.
Nede olsa Kaşıkla verdiğini kepçeyle alan bir hükümetin iktidarlığını yaşiyoruz ...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle.. bütçe açık mı verdi? Dertettiğin şeye bak koy zammı bak keyfine. Aman ha kamu harcamalarını kısmaya çalışma sakın. öyle şey olur mu? Liköre koy 30 tl zam. İçmesinler kardeşim halkımızın ğalığı için bu zamlar. Pardon . Güncelleme dicektim

0|1
    0|0
    • Benzinde öyle 20 indir 3 gun sonra 30 bindir. Aman halk ucuz benzin kullanmasın.

• İş adamlarından vergi alamazlar; doğudaki kaçakcılığa engel olamazlar; gelirler bizden kayıp kaçak kullanım vergisi alırlar; giderler mısıra 2 miyar dolar gönderir hatayda teröristleri beslerler aa noldu bütçe tutmadı. Amaaaann bu mu sıkıntı ettiğin şey

vatandaşın zamına ! koydular

• varol la ... ++++++++++++++++

Kızlar Ne Diyor 5

• Akp sağolsun Allah razı olsun bizi zamsız komuyolar..

Uyu turkiyem.

0|0
    0|0
  • allahından bulsunlar..

0|0
    0|0
  • Akrabasını hasmını hısmını zengin edip fakire bu vergileri ödeten zihniyete daha ne denilirki..

1|0
    0|0
    • kesinlikle öyle. her hükümet kendi zenginini yaratır ama bunlar suyunu çıkardı. ayıptır artık ama anlatamazsın bunlara

• alkole çılgın zamlar yapıp içmesin gavurlar diyen devlet büyüklerimiz gavurların verdiği paralardan gelir sağlıyor, yol yapıyor

bir de bu beni kaçak alkole teşvik ediyo mesela...

0|0
    0|1
    • kesinlikle çok haklısın, güncellemelerdeki eleştiriler çok yerinde; ancak at gözlüğüyle bakan insanlara, daha doğrsu iki kere allah kitap lafını duyduğu için körükörüne bir partiye inanan insanlara bunu anlatmanın pek de mümkün olmadığını düşünüyorum ben.

keşke öz eleştiri yapabilseler de şu haksızlığı görebilseler...

• Yakında babannelerin içtiği ''Maltepe'' bile lüks sayılacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Akp oy verenler hadi bunu da açıklayın şakirtler

1|3
    0|1
  • yetmez ama evet diyorum

veya durmak yok yola devam da diebilirim

hamdolsun zenginleşioruz, önemli olan dindar bir nesil yetiştirmektir

0|0
    0|2
  • Mümkünse alkole yüzde beşyüz daha zam koysun da zıkkımlanmasınlar ! Geri kalan zamlardan ben de muzdarim .

0|0
    0|3
  • Saçma saçma vergiler. Benzin sadece 2 TL ye filan mal oluyor %150 vergi hesaplayın işte.. Bütçenin düzelmesi için vergilerin düşmesi daha ayrıntılı bir cevapla sosyal devlet gerekiyor

0|0
    0|0
  • Çağlar boyu süren otoyol haydutluğu ---> link

0|0
    0|0
  • Allah sonumuzu hayır etsin başka da bişey diyemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...