Kapat

İlişkiniz bitti ve ilk 48 saat içinde ne yaparsınız?

Merhaba KS üyeleri! Özellikle ilişkisi biten arkadaşlara soruyorum. Ayrıldınız ve ilk 48 saat içinde ne yaparsınız?

Örneğin şöyle yaparım:

link

Biri gider ikisi gelir. Lila, ben ve Aliya. Antalya Aquarium önü. Luna parkta korkunç eğlencelerden sonra birde akvaryum önünde fotoğaf. O lunapark eğlencesinden sonra ne saç kaldı ne baş :D Evet evet... Hayat gerçekten güzel. Hiç üzülmeye veya kafayı takmaya değmez. Koçlar göreyim sizi de. Hadi! :))))

0|0
18|14

En İyi Kız Görüşü

• ben ilk gün çok ağlarım açıkçası :D ama 2. gün hiçbirşey olmamış gibi davranmaya çalışırım. kendimi kandırırım yani. güzelce giyin makyaj yap dışarı çık gez toz.. o beni kaybetti havalarıı:)))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 17

• ben hemen gelir burda soru sorarım 48 saatte cevap gelmesini beklerim :)

Ağlarım ben hemen depresyona girerim. Zaten depresyona girecek nedenim yok çünkü ayrılıacak bi sevgilim yok :D

1|1
    0|0
  • cok üzülür ağlarım toparlanmam uzun zaman bile alır.

0|1
    0|0
  • Saatlerimi sayıcam alla alla , hayat aynen devam edecek ...

0|1
    0|0
    • Evet kaldığımız yerden devam :))

• :)) kebapsın yani

• Üzülürdüm.

0|1
    0|0
    • Prenses sen çok üzülmezsin. Soğuk kanlısındır sanmam üzüleceğini :))

• @ben sana demedim mi geri geleceksin..:))

Ayrıca ben hep içime atarım:)))

• Geri geldikte birinin gereksiz kuru takıntıları yüzünden başkalarının dolduruşuna öyle bi geldi ki o şeytancıklarla kavga ettim. Tabi önceki hesabımdan oldum! O abazalar için hesabı kapatıp gidecektim. Lakin hesabı ben kapatmadım. Eğer kendm kapatsaydım ve başkasını savunacam diye hesabım kapatılmasaydı giderdim. Bunu söyleyeceğini tahmin ediyordum :))

• yatağıma uzandığım an hıçkırıklara boğuluyordum benim için bu kadar basit değildi..

1|1
    0|0
    • Oyy hiçte kıyamam :D Şaka bi yana insan üzülmüyorda değil. Ama yeni bir eğlence bulduğunda dalgalar eski anıları uzaklara götürür :))

• keşke böyle düşünebilseydim ben de

• İlk 48 saat içinde ağlarım ve depresyona girerim. Sonra da çıkarım ve hayat devam eder :)

0|1
    0|0
    • HAyır hayır... Depresyon çok berbat :S Herkesten uzak dursun o dediğin şey.

• Doğanın kanunu bu... Bokunu çıkarmazsan sorun yok :D

• içip içip ağlarımm

0|1
    0|0
  • benimde ilk 12 saat ben arkadaşlarımla gezdim ::)))))))

0|1
    0|0
  • yüzüm gözüm şişene kadar ağlarım sonra da uyurum sabahta mal gibi gezinirim etrafta ama sonra ki günler alışmış oluyo işte insan

0|1
    0|0
    • Alışıyor yavaş yavaş. Bir şekilde kötü saatleri silmek için bişeyler aramaya çalışıyor. Öbür türlü depresyon falan filan :S

• Çok iyi biliyorum. İlkini neredeyse 2 yıl hiç unutamadım. Zaten unutamayız o ayrı mesele :)) İkincide unutmam 2 günümü aldı. Sıradaki ilişkim ise herhalde 3-4 saat sonra unuturm. :D NE yaparsın? İnsanız sonuçta. Zorluklarla ve acı ile yontuluyoruz. :))

• bıraktığı etkiye de bağlı bu aslında

• alis veris yaparim gezerim evde yalniz kalmam bunlar beni oyalar :)

0|1
    0|0
  • rol yaparız başka napcaz ki :) ben hep güçlüyüm (!) :)

0|1
    0|0
  • ilişkiyi bitiren hep ben olduğum için...

0|1
    0|0
  • sürekli ona mesaj atarım bitmemesini saglarım :D

0|1
    0|0
  • Neden bittiğine bağlı yapacağım seyler.

0|1
    0|0
  • ben odama kapanıp ağlamışdım saatlerce.

0|1
    0|0
  • Ablanlar mı onlar?

Eğer ben bitirmişsem o dakkada unuturum ama karşı taraf bitirmişse uyurum direk.

0|1
    0|0
    • Hı hı ablamlar :D Cingen pek komiksin :))

• demek bende var bi şey ben haftalardır uykuyu unuttum kendimi alçalmış ezilmiş hissediyorum ölümü bekler gibiyim o kadar kolay olmuyo sevince

• ne bileyim ayrılık var güldürür, ayrılık var süründürür...

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• sıcak bir kahveyle birlikte

güneşin doğuşu izlenir

0|1
    0|0
  • içerim.

Bitmeden de içiyordum.

0|1
    0|0
  • Esprili olursak :

link

0|1
    0|0
  • Nasıl bittiğine bağlı olur.. Duruma göre sevinir rahatlar hayatıma bakarım, duruma göre de midem ağrır, üzülür, bir yere kapanır sadece düşünürüm. Ancak bitmişse bile kimseyi hayatıma sokmam hemen. Kendimi kandırmak olur.. Bu yazdıklarımı ciddi bir ilişki olduğunu farz ederek yazıyorum.

0|0
    0|0
  • kızlar = ağlar, üzülür

erkekler = sevinir, bu olayı kutlarlar

0|1
    0|0
  • İlk 480 saat içerim.

Hikayene de inanmadım.

1|1
    0|0
    • Seninde olur cold... Seninde olur :))) Üzülme. Biraz özgüvene ihtiyacın var. ;) Ama bi dahakine söz senin için video alacam HAHAHA! :D

• Gayet yerinde colddd... Ama bende senden şüphe ediyordum. Moderatörsün diye durduk yere alınganlık havalarına girme.

• İşte şimdi güldürdün.

• İçerim tabi napcam başka

1|1
    0|0
  • Xbox oynamaya geri dönerim

0|1
    0|0
  • olurda ayrılırsak :D silah oyunu iyi gider onü düşüncen tarıycan etrafı :D

0|1
    0|0
  • Bittiyse hemen tazeler ,yenisini yudumlamaya başlarım.

0|1
    0|0
  • hiç bişey olmuş bitmiş gerisini düşünmek anlamsız

0|1
    0|0
  • YENİ BİR İLİŞKİYE BAŞLARIM

0|1
    0|0
  • bittinde valla saatleri saymamıştım genelde rahat rahat pes oynamanın tadına varmıştım

0|1
    0|0
  • Hayatımı yaşamaya devam edrim giden beni kaybetmiştir..:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...