Beşiktaş nereye?

Sizce beşiktaşımızın eksiği nedir Liverpoolu eleyebilirmiyiz

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii ki eleyebiliriz ama biraz daha sakin oynamamız gerekli. Bulduğumuz pozisyonları gole çevirip savunmada ellerimiz ayaklarımız birbirine girmediği sürece turu geçeceğimize inanıyorum. Bugünkü Beşiktaş değil tabii bambaşka bir Beşiktaş'tan bahsediyorum. Neyse ki biletler tükendi, özlenen tribün şov gelecek. Kale arkaları ve Doğu tribünü tamamen bitti, şu an millet Batı'ya abanıyor. Olimpiyat en kalabalık gecesini yaşayabilir.

0|1
    0|0
    • Bu gün aldığım en iyi haberi verdin kardeşim biletler tükendiyse taraftar izlemek bile mutlu edecek beni özledim bizi özledim Beşiktaş taraftarını 👏👏👏👏👏

• Yakın arkadaşım günler öncesinde gitti bilet almaya ve kale arkasında hiç bilet kalmadığını, doğu tribününde de 1 kişilik yer kaldığını öğrendi ve 3 kişi gideceği için mecbur batıdan aldı. Şu andan itibaren maçı izlemek isteyip de geç kalanlar batıya abanıyor. Orası da kısmen dolacaktır. Kameralar zaten batı tribününde yani doğu tribününü çekecek (full olan kısmı). O yüzden tribün şovu naklen izleyebileceğiz. Ben bu akşam döndüm İstanbul'dan yoksa batıdan canlı canlı seyredecektim o olağanüstü şovu. Ben takıma çok ciddi bir itici güç olacağını düşünüyorum o desteğin.

• İnşallah inşallah cehennem ederiz onlara. Sahayı ☺️☺️☺️

Kızlar Ne Diyor 2

• Defans sıkıntı Ersan malum Motta yok İsmail kayıp devşirmeyle ne kadar olur bilinmez ama taraftar müthiş olacak

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'ın eksiği kanatlarda liverpool ilk maçta hep aynı kanattan gitti gitti geldi

0|2
    0|0
    • Öyle deme o kanat oyuncusu lıverpolun en ıyı oyuncusu onu etkisizleştirmek gercekten zor

• adam belki 7 - 8 kere rahat geldi işiniz çok zor dinamik futbolcu

• ☺️☺️☺️☺️ evet zor yalnız zoru Başarmak daha Güzeldir Liverpool Tamamıyla zor

Erkekler Ne Diyor 4

• Avantaj liverpoolda ama isi zor besiktasin ins eler yinede.

1|1
    0|0
  • Biraz zor ilk maçta Gerard yoktu.

0|1
    0|1
  • Eksik defansta ben inanıyorum eleyecegiz

0|1
    0|0
    • 😊 bence defans degil beyin yok takımda bugun hep ılerıde oynadık kaleye sadece 1 şut vardı. Olmayacak işler yapmaya başladık takım olarak

• Takim yorgun eksik coctu bide ama live boyle oynarsak affetmez

• beşiktaşın 70 bin kişi önünde şaha kalkması lazım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...