Galatasaray bu sene Şampiyon Olurmu ve Sezon Sonu Ne Gibi İhtiyacı Var?

Galatasaray bu sene şampiyon olurmu? Olsada olmasada takımda bir değişiklik gerekiyormu ne gibi ihtiyaçlar var?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray ın önce iyi bir başkana ihtiyacı var. Herkes şunu bilsinki şu anda Galatasaray da başkanlık koltuğu boş, şu anda yönetim diye birşey yok takımda, şu anki yönetim biz geçici olarak geldik diyor tamam anladıkta sen geçici geldin diye bu kulübü bu kadar başı boş yönetemezsin. Ayrıca Prandelli yle yolları ayırmak için neden bu kadar beklediler anlamak güç Hamza Hoca daha önce gelseydi ben eminimki en az 3 puan daha önde olacaktık belki biz bu 3 puan yüzünden Şampiyonluğu kaçıracağız. Bakın bir ufak hatayla bir zaman kaybıyla neleri kaybedebiliyoruz. O bakımından iyi bir başkan gelsin gerisi gelir zaten.

1|0
    0|0
    • Çok haklısın valla Duygun başkan çok kötü ya iyi bir başkan gelsin sahiden

Erkekler Ne Diyor 7

• En bastan hamza hocayla baslasaydik 6 puan onde olurduk şu an ama simdi olamicaz diye birsey yok tabiki olabiliriz transfer tabiki gerekli yabanci sinirida kalktigi icin.

0|0
    0|0
  • fener maçından puan aldık mı bu iş tamamdır

0|0
    0|0
  • bak lig sonu sıralama şu şekilde olacak
    fenerbahçe
    Beşiktaş
    Galatasaray
    Bursaspor

0|0
    0|0
  • Katlatların hepsi deişmeli sag kanat sol kanat sagbek sol bek olursa bide forvet

0|0
    0|0
    • Kimler gelmeli peki

• Forvet Welbeck yer ferrarisi adam biraz daha hız yapsa ucucak :) kat gokhan töre dier taraf volkan sen bek lerlede idare edicez artık :)

• %33 olabilir

0|0
    0|0
  • Şampiyon FenerbahçeM olucak

0|0
    0|0
  • sıralama belli
    1. Fenerbahçe
    2. Beşiktaş
    3. Galatasaray

0|0
    0|1