Fitness ve pilates?

Iki gün fitness iki gün pilates yaptım aburcubur yemedim iki öğün beslendim ama sadece 0.4 kg verebilmişim spora devam edeceğim kilo vermem artar mı 3 ayda 15 kg vermek istiyorum da :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi kulaklarını aç ve beni dinle :D fitness pilates yapıyosun çok güzel ama günde 2 öğün yiyorum diyosun ya işte orda hayatının hatasını yapıyosun :D günde 3 4 öğün ye az az ye onuda şöyle izah ediym insülin diye bişey var onu sürekli orta düzeyde tutmamız lazım yani yemek yediğinde insülin yükselir aç olduğun zamanlarda hep aşağılarda gezer amaç bunu sürekli ortada tutabilmek. eğer gün boyu aç gezip akşam yemek yersen insülin tavan yapar yine kilo veremezsin aynı şekilde kilo almak isteyenler içinde geçerlidir bu. anladın? :D

0|1
    0|0
    • Güzel anlatım kardeş bilmiyordum bu olayı :D

• kusura bakmada kilo vermek istiyosan bazı şeylerden fedakarlık yapıcaksın bak bende bulk dönemindeyim yani kilo almak istiyorum istemesemde uyuyorum programa ve sonuçlarınıda alıyorum

• Hm anladım

Erkekler Ne Diyor 9

• Spora ilk başlangıçta hızlı kilo vermez vücud önce kondisyona alışması lazım, ben spora ilk başladığımda kilo bile almıştım o zamanlar şişkoydum :)

0|0
    0|0
  • Önemli olan ne olarak kilo vermendir. Sağlıklı kilo uzun sürede verilen kilolardır. Hızlı kilo verimi coğunlukla kas ağırlıklı kilo kaybı olucaktır buda kötü birşey verdiğimiz kasları tekrar oluşturmamız cok uzun süre alabilir. 2-3 günde bir tartım yapılmaz moralin alt üst olur motivasyonun azalır. Illa tartılmam lazım diyorsanda 2 haftada bir tartıl. Senin tartın ayna olsun aynada zayıfsan kilo nun önemi yoktur.
    Umarım yardımcı olmuşumdur iyi sporlar

0|0
    0|0
  • 3 ayda 15 kilo verirsen sağlıksız olucaktır :) bir anda kilo almaya başlarsın pilates sıkılaşmana yol açar kilo vermene değil fitness dediğin kardiyo çalışması herhalde arkadaşım buda zaten senin yağ oranına göre yağ yakımı sağlıycaktır cla- ve l-carnitine kullanmanını öneririm iyi akşamlar

0|0
    0|0
    • Yap fazlalığım var zaten 😊

• Dediğim supplementleri kullanmalısın ozaman cla yemeklerdeki yağı hapseder ve yağ depolamasını keser vucudun yağları idrar yoluyla atarsın l-carnitine zaten çoğu bayan bilir yağ yakımını hızlandırır ve enerji sağlar iyi geceler saygılar efenim adjasd

• Teşekkürler iyi geceler

• düzenli gider bırakmazsan verebilirsin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sağlıklı olursun ne güzel :) , 15 kg veriliyor mu yav , benim tahmin 6-8 kg :D

0|0
    0|0
    • Normali o benim vermem gereken 15 😂😂😂

• Aşagıda anlatmış işte :D

• Isimlere bakmıyordum 😂

• = Yuzme.

0|0
    0|0
  • Günde en az 4 öğün yemen lazım ve protein ağırliklı

0|0
    0|0
    • 4 mü 😱

• Zaten her kez yapabilse ortalık şişman insanlar yerine fit insanlarla dolardı:)

• Doğru 😊

• nereden kilolu olduğuna bağlı eğer belin inceyse böyle kal daha iyi :)

0|0
    0|0
    • Ah ince olsa tek ince yer bacaklar o da vücuda göre 😊

• Göbekte var biraz bende 😞

• belini incelt kalça aynen resimdeki gibi böyle kalsın. ben talibim sana evlenirim :) erkeklerin sevdiği ünlülere baksana hep büyük kalçalıları seviyoruz.

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 ayda 15 kilo vermeyi düşünüyorsun haftanın sadece 4 günü spor yapıyorsun öyle mi
    haftada 1 gün dinlenmeye ayır 6 gün spor yap
    normalde sadece formda kalmak için olsa 4 iyi denebilir ama sen kısa zamanda çok kilo vermek istiyorsun daha sıkı çalışman gerek
    başarılar :)

0|0
    0|0
    • Öncelikle başlayalı 4 gün oldu bir hafta değil :)

• heh o detayı yazsaydın keşkem :)
      kolay gelsin sana gizli
      ama dediğim gibi spor olayını arttırman düzenli beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmen gerek

• Spor artacak zaten ama öğrenci olunca pek bir düzenli beslenme olmuyor

• Devamli yaparsan artar hemen 4 günde 2-3 kilo verecek değilsin ya

0|0
    0|0
    • Beklemiyorum onu zaten haftada bir kg versem yeter 😊

• Ayniii beeennn :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...