İlerde çocuğunuza veya çocuklarınıza neyiniz var da miras bırakacaksınız ?

ilerde çocuğunuza veya çocuklarınıza neyiniz varda miras bırakacaksınız ?

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Hz. Ali'nin Evlatlarına Söylediği Şu Sözler Çok Önemlidir:

"Oğulcuğum! Benden Dört Şey Öğren ve Yerine Getirdiğin Zaman Sana Asla Zarar Vermeyecek Dört Şeyi Aklında Tut:

En Üstün Zenginlik Akıl, En Büyük Yoksulluk Ahmaklık, En Korkunç Şey Kendini Beğenmek, En Yüce Soy-Sop ise Güzel Huydur...

Oğulcuğum! Ahmakla Eş-Dost Olmaktan Sakın. Çünkü; Sana Faydalı Olmak İsterken Zararı Dokunur.. Nekesle Eş-Dost Olmaktan Sakın. Çünkü; Ona En Fazla İhtiyacın Olduğu Zaman Yardımına Koşmaz, Yerinde Durur.. Kötülük Edenle Eş-Dost Olmaktan Sakın. Çünkü O, Pek Az Bir Şey Karşılığı Seni Satar.. Yalancıyla Eş-Dost Olmaktan Sakın. Çünkü O Seraba Benzer; Uzağı Yakın, Yakını da Uzak Gösterir..." Bende bu politika ile hareket edeceğim

1|0
    1|0
  • Ileride Cocuklarimin olacagina ümitle bakmiyorum Cünkü Gelin Adayi bulamadim.

Ama farz edelim oldu ozaman Cocuklarima birakcagim Adim vede Saglam bir zemin gelecekleri

iicin olur bundan ötesi en güzel Miras benim Cocuklarima verdigim Aile Terbiyesi vede hayata

bakislari olacak Cünkü hayatda gercek degerlerin ne oldugunun bilincinde olacaklar ona göre

Hayata tutunacaklar.

Umarim Anladiniz

Benim yarim yamalak Türkcemi

1|0
    0|0
  • borçlarımı herhalde

1|0
    0|0
  • Bilyelerim :)

1|0
    0|0
  • fb formalarımı :D

1|0
    0|0
  • yüksüğümü

0|0
    0|0
  • hiç bişey bırakmicam...Eşşek gibi çalışıp kazanacaklar benim gibi,banada miras bırakan olmadı

1|0
    0|0
  • bisikletimi

1|0
    0|0
  • Bu zamanda donlarımı bile bırakabilecek gibi gözükmüyor bırakabilirsem sevine cem :)

1|0
    1|0
  • Ben bütün mirasımı verdim zaten, bütün iyi ve kötü kromozomlarım şu an onda :)) Daha ne olsun...

0|0
    0|0
  • Ben mezara götürecem... Arabamı, evimi, yazlığımı, ofisimi...

0|0
    0|0
  • cocuk yapmayı dusunmuyorum dunya ınsanlar acımasız o yuzden dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Film arşivimi pul koleksiyonumu

0|0
    0|0
  • atımı

0|0
    0|0
  • yiyebildigim kadar yiycem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ojelerim

1|0
    0|0
  • sevgimi=)

0|0
    0|0
  • Fındık bahçelerimiz var 3 tane :(

0|0
    0|0
  • dünyaya cocuk birakmayi düsünmüyorum.

0|0
    0|1
  • Benim sorunum bu şuan bırakıcak hiçbirşeyim yok.

0|0
    0|0
    • :( üzüldüm

• umarım istediğin gibi olur herşey.

• Amin inşallah:)

• cocuklar maalesef istedigimize gore yetismez. babam sosyalisttir. ben liberalim misal. sonuc olarak mal mulk harici zeka kalacak. o da anneden gectigi icin.

0|0
    0|0
  • öğütlerimi :D dırdırlarımı :D

0|0
    0|0
  • Her şeyimi :).

0|0
    0|0
  • Öğrettiklerimi.

1|0
    0|0
  • bir ev ve bir dükkan 2 araba...daha ne bırakayım..azda o kazansın ya..

0|0
    0|0
  • güzelliğimi :)

1|0
    0|0
  • isim mirası bırakcam bennn. bazıları var çocuklarına dingil komik isimler koyuyo... mesela ben kızım olursa ona İREM SARE ismini koycam. en büyük miras onlarla ömür boyu yaşayacak bir miras bırakmaktır. para pul bunlar geçici şeyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...