Kapat

Erkekler kollardaki tüyün niye alınmasını istiyor?

Kusura bakmasın kimse kollarımda sarı tüylerim var evet. Adı üstüne TÜY kalın kalın KIL değil. Bazı erkekler bakımdan bahsediyor özel bölgesini doğru düzgün temizleyemez ama kadından kollarındaki tüylerin almasını ister. Bu ne mantık ya? bunun bakımsızlıkla ne alakası var anlamadım her yer temiz, ne bıyık var, açık tenli, kilsiz bayan ama ille kollarındaki tüymü alınacak? Onların teni koruma amacıyla olduğunu biliyoruz. Kaslarıda sokup alalım madem?

Güncellemeler:
erkeklerde alsin madem onlarinki cok mu seksi? iticiymis?

0|0
9|23

En İyi Kız Görüşü

• böle erkeklere dayıcan kas gevşeltıcisini vuracaksın ağdayı bak bakalım kıl tüy kelımelerını cümle içinde bıle kullanabılecekler mı :/

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Amacını aşan feminizme gerek yok şimdi.Bir sakin ol önce derin nefes al.Sorunun cevabı kendi cümlende var zaten:

''Kusura bakmasin kimse kollarimda sari tüylerim var evet. Adi üstüne TÜY kalin kalin KIL degil''

Kollardaki tüyün değil ''kılın'' alınmasını isteriz biz.Erkek gibi sert,kalın ve simsiyah,upuzun kıllar vardır bazı kızlarda.Herkes senin kadar doğuştan şanslı değil.Zaten bunu farkedenler kollarını alırlar.Farkedip de aman banane diyenler de kıllı kollarla kamyon şoförü gibi gezerler.Benimle aynı kol kılına sahip kızlar gördüm.

0|0
    0|0
  • tüy gibiyse alınması gerekmez. erkek arkadaşın varsa ayrıl

0|0
    0|0
  • bunu hangi denyo soylemis merak ettim sacma sapan seyler istiyorlar

1|0
    0|0
  • Sarı tüyleri hiç almana gerek yok.Bacakta bile olsa alma bence.

0|0
    0|0
    • Sen kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle davran bence.Sarı tüy alınmaz zaten.Ben de sana erkeğin lazer epilasyon yaptırması hakkında birşey sorucam.Bana ulaşırsan sevinirim.

• valla ben bir erkek olarak karşımdaki bayanda saç kaş kirpik harici en ufak bir tüyü olan kadınla ilişkiye girmem şahsen. çünkü çoğu erkek kılsız tüysüz kadınlar daha çekici geldiği için onları tercih ediyor. ayrıca kas konusunda aşırı kaslı kadın olamaz yani erkek teki gibi baklavalar şeklinde.

0|0
    0|0
    • türkce klavye olmadigini fark etmisindir gözümüzün üstündekinleri diyorum kaslarimizi degil

• Bencillik işte başka ne denir. Bunu söyleyene tamamdır hadi sana güle güle diyerek oradan uzaklaşacaksın ve nokta :D

0|0
    0|0
  • o söyleyen kişi senin yüzüne değil kollarına bakıyor söylede yüzüne baksın kafasını kaldırsın biraz. ne varmış kollardaki tüyde o görmemiş ben gördüm 10cm uzunluğunda sakallı bayanlar var. valla..

0|0
    0|0
  • aman karışma kalsınlar kesinlikle itici değil zaten kadınlar bakım diye diye yakında bakım yapacakları yerde kalmayacak

0|0
    0|0
  • Böyle bir istekle gelen erkeği, ilk sizde duydum. Çok ilginç...

0|0
    0|1
    • altakki yazilari oku

• banane ya elin adami icin ben rahatsiz olmuyorum sari tüylerden rahatsiz olan az ötede bayilsin bir zahmet :D

• Sarısından siyahından rahatsız olunmaz. Size katılıyorum. Az ötede bayılsın,mümkünse bir daha da ayılmasın.

• istediğin gibi takıl

0|0
    0|0
  • Tamam sen alma sana izin var.

0|0
    0|0
  • eee çirkin görünüyorlarrrrrr !

0|0
    0|0
  • kollardaki tüyün nasıl iğrenç geldiğini sana anlatamam, bi bayanla kollarımızı yan yana koyunca bi fark olmalı..

hele bazıları hem kollarında ki tüyleri almaz hem de kısa kollu gıyer:)))

0|0
    0|0
  • Kendin ne istiyosan onu yap millete bakma seven öyle sevsin siyah olmadıktan sonra pek sorun değil fakat bi erkeklede kadını karşılaştırma kadın her zaman bakımlı olmalı her yönüyle.

0|0
    0|0
  • sana izin verdim panpa bişey diyen olursa gönder bana (:

0|0
    0|0
  • benim kollarımda kıl yok nie :D sakal var kıl yok acaba nie bilgiisi olan :(

0|0
    0|0
  • Yoo ordeakiler benim için bi sorun yaratmaz şhasen. Çok da çekici bulurum hatta.

0|0
    0|0
  • ben istemem yüzünde ensesinde vucudunda olması ama kollarda çok da önemli değil

0|0
    0|0
  • saçmalıyorlar bence be hiç dert etmem şahsen

0|0
    0|0
  • Sen erkek olsan kaymak gibi bi hatun mu istersin yoksa kıllı mı :D

0|0
    0|0
    • bende kaymak gibi erkek istiyorum ama yoldakinlere bakinca bile hepsi ayi yavrusu masallah birde kaymak istiyorsunuz. sen kilsizmisin?

• benim eşim benden kılsız olmamı istese bende olurum kaymak gibi ama biz erkekler tiksiniriz ama kadınlar için çekici geliyor. herkezin zevki başka.

• Haklısın Çoni :D

• Kıllı kadın her zaman iticidir. Erkeğe yakışır, kadına ise pürüzsüz yakışır, ha sen erkek olmak istiyosan orası ayrı.

0|0
    1|0
    • sen okumadin galiba yazdigimi? KILLIYIM demiyorum ben

• Belli ..

• Erkek dediğin gıllı olur. Kadınların alması lazım tabikide.

0|0
    2|0
  • Ben istemiyorum, sorun değil benim için. Pürüzsüz olsa çok daha güzel olur ama tüyler itici değil.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben almıyorum istediklerini desinler

1|0
    0|0
  • senin sarıysa alma

0|0
    0|0
  • bunu bana söyleyene*i çekerim sadece..

1|0
    0|0
  • 2 3 yıldır makinayla alıyorum bende koldaki tüyleri. Ben baba tarafına çektiğimden galiba yoğun çıkıyor ve hiç hoş durmuyor. Ama sarı da olsalardı herhalde alırdım bende pürüzsüz seviyorum tertemiz duruyor .

0|0
    0|0
  • simdi kimi bayanın alması gerek cidden ben bi bayan olarak gördugumde itici kaba tiksinc gelıo bol kıllı yada siyah filan kollarda cok çirkin ama benımkılerde sarı ve az senın gibi simdiye kadarda kimse ayy ne igrenç al demedi :D

0|0
    0|0
    • bana kimse al demiyor arkadasima diyenler var veya kankalarla konusurken falan sevgilim yok ki zaten

• takma ozaman :D

• Ama bazi kadinlarinki tuy degil kil oluyor resmen. Yada tuyleri asiri yogun oluyor,sence o goruntu itici degil mi?

0|0
    0|0
  • böyle erkeklere bulmuş da bunuyosun diceksin

0|0
    0|0
    • a... bulmus kilini ariyor hesabi bu

• bencede hiç alma beğenen böyle beğensin.bayanın bakımlı olmasını istiyolar bakımlı olmak vücuttaki tüm kıllardan arınmak değil o zaman kaşınıda tamamen al kirpiğinide tüm kıldan tüyden kurtul.bakımlı kadının ne olduğunu sorun o kişiye bakalım biliyomu

• Kol kılları triko gibi değilse alınmasın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...