Plates veya step yapan var mı

merhaba 19 yasindayim vucut olculerim 88-58-92 plates veya step yapmayi dusunuyrm ama kasli olmakta istemiyorum yapip sonuclarini alan varsa yardimci olabilir mi

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• plates kas yapmaz dert etme, ama biraz kalçan büyükmüş. göze batmıyorsa sorun yoktur aslında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kesinlikle step yap çocukluğumdan beri step yapanlar beni çok tahrik etmiştir mükemmel bir fizikleri var hala içim bir hoş olur gördüğüm de

0|0
    0|0
  • hareket berekettir

0|0
    0|0
  • Erkek olarak idealimiz 90-60-90 bence senin vücudun cok cok iyi gerek yok yorulma bence :)

0|0
    0|0
  • 19 yaşına göre normal ölçülere sahipsin 2sene sonrada böyle kalmak için spor yapmanda fayda var

0|0
    0|0
  • Aman dikkat et. Sakın yanlışlıkla arnold olmaaa !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• step kardiyodur,yağ yakarsın.. plates ise tüm kaslarını çalıştırır,sıkılaşırsın,daha fit görüntü sağlar... kas yapmazsın...

0|0
    0|0
    • ben daha cok kalça dikleştirmek için istiyorum üst bölgemle ilgili bir sorunum yok fitness egtmenı bana stepi tavsiye etti internette arastrdım pek bişey bulamadım steple ilgili

• ben salona gidiyorum ,evde tavsiye etmem,ortam daha farklı ,kalabalık ve hoca kontrolünde daha düzgün yapıyorsun ..

• tesekkrler :)

• plates te kas olmaz sadece sıkılaşırsın toparlanırsın..

ben etkilerini gördüm tavsiye ederim kilo kaybetmeden ince görünüm elde ediyorsun..

0|0
    0|0
  • plates iyidir kas yapmaz vücudunu sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • 1 yildir duzenli plates yapiyorum,sikilasiyorsun sadece kas yapmiyor ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...