Soğan ve gözyaşı... bir fikri olan

arkadaşlar ailemle kalan birisiyim ama 1 aylığına tek kalmam gerekiyor dolayısıyla yemek yapmak bana kaldı yemek yapmayı seviyorum ama şu soğan olmasa hemen hemen çoğu yemeğe soğan koyuluyor doğrarken zorlanıyorum artık hergün gözlerim yaşarıyor:) var mı bunun bi hal çaresi fikri olan?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• deniz gözlüğü taktığında yanmıyor komik bir görüntü olsa da, ağzına kibrit çöpü koy derler, soğan doğrarken su aç derler ama gözlük dışında işe yarayan bir yol pek yok ağlatıyor. sana tavsiyem tek seferde bolca rendele veya doğra sonra porsiyonlar halinde buzdolabı posetiyle buzluğa at çok pratik oluyor ve tek seferde ağlıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sakız çiğnersen ağlamazsın

0|0
    0|0
  • Doğrama tahtasını pencerenin önünde tutmak zor oluyor ama benim gözler öyle yanmadığı için pencerenin önünde doğruyorum.

0|0
    0|0
  • balkona çık :)

0|0
    0|0
  • Lens tak

çok işe yariyor.

0|0
    0|0
  • Kafana poşet geçir.

0|0
    0|0
  • Lens kullanmaya başla. 0 numara al, gözünün önüne soğan tutsan bile yaşarmaz, yanmaz da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Soğan doğrarken sakız çiğne, suyuda aç...

0|0
    0|0
  • :) bende sevmem ama bir bardak su koy (pek faydası olmuyor) , gerçi tek kişi kaçtane soğan doğrayacaksın ki?

0|0
    0|0
  • ben bi çare buldum ama uygularmısın bilmem bizim motorsikletimizin kaskı var

ben soğan doğrarken onu takıyorum vallaha bak ciddiyim

0|0
    0|0
  • soğansız yemek yap soğanlıyıda dışardan söyle :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...