Siz ne düşünüyorsunuz n'apmalıyız ?

Arkadaşlar öyle bir ikilemdeyim ki anlatamam yani şimdi size durumumu anlatacam sadece ciddi ve bu yazdıklarıma bakarak yorum yaparsanız sevinirim..

Arkadaşlar ben lisede okuyorum ve bu sene sevdiğim arkadaşımla ayrı sınıfları düştük o sayısal seçti ben eşit ağırlık arkadaşımda aslında sayısalı yapamıyor ama istediği meslek sayısalda olduğu için mecbur onu seçti ama biz ikimizde okula istemeyerek gidiyoruz çünkü bibirimizden ayrıyız biz beraber olunca çok iyi oluyoruz derste yani hep yan yanayız ve bu bizi mutlu ediyor o diyor bana gel sayısala ama ben kendime güvenemiyorum çünkü benim sayısalım iyi değil o da zorlamak istemiyor tabi sonra sorumlusu ben olmak istemem diye bende onu zorlamıyorum ama şimdi belki kendisi eşit ağırlığa geçicek yani benim istediğim ikimizde ayrı sınıflarda canım sıkıla sıkıla okumaktansa beraber aynı sınıfta olalım hem dersle o zaman daha çok ilgili oluruz beraber üstesinden geliriz ve liseyi güzel geçiririz size ne düşünüyorsunuz ? siz alan değiştirir miydiniz dostunuz için ?

sonuçta artık ülkemizde şu meslek istiyorumda diyemiyorsun puanın nereyi tutuyorsa oraya gidiyorsun ee o zaman o sayısalda okudu diyelim puanı eşit ağırlıktan bir mesleği tutturdu o zaman biz boşuna ayrı kalmış olacaz :( bu arada eşit ağırlık sayısaldan bir mesleği yapabilir mi yani puanı tutarsa mesela e.a.ya gidiyor iç mimarlığı tutturabilir mi ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• elbet yeni sınıfında da iyi arkadaşların olur. bu geleceği etkileyecek bi karar olduğu için ne kadar yakın olursanız olun, birbiriniz için alan değiştirmeye kalkmayın derim. çünkü bu tüm hayatınızı etkileyecek.

birbirinizi zorlamayın,istediğiniz alanda okuyun. her tenefüs,okul çıkışları hep sizin nasıl olsa. hem yanyana iki çok iyi arkadaş ders sırasında konuşur, kaşla gözle bi şeyler anlatır konsantrasyonu bozar.

dilerim doğru kararı verirsin..

0|0
    0|0
    • beni yeni arkadaş istemiyorum sadece lise dönemimi beraber çabalayacağım bir arkadaşımla geçirmek istiyorum ..

biz lise 1i beraber atlattık ettik bütün zor dediğimiz deerslerin üzerinden beraber geldik yan yanayken derse daha iyi konsantre oluyoruz ama ayrı olunca sürekli aklımız birbirimizde oluyor ve ne sınıfa ne de derse uyum sağlayabiliyoruz..

• niye bende 3 çalışacam sonuçta bende fizik kimya biyoloji görmeyecem ve bir şekilde yüksek puan tutturmak için çalışacam

• sen de sayısaldan tercih yapacaksın

Erkekler Ne Diyor 2

• heralde saçmalama.. istediği yeri gayette kazanır başarılıysa.. iyi tercih yapmıssınız kutlarım keyfini sr kartamsar olmaktansa.

0|0
    0|0
    • yani e.a okuyupta içi mimarda olabilir mi çalışırsa ?

• he olur ben bu sene sınava girecem ama kazandığı iç mimarlık vasat seviyede bi anadolu şehrine ait bi üni olur bu da onun ilerde iş ve çevre bulmasını zorlar ama senin sayisala geçip ea dan tercih yapmam daha mantıklı zaten iyi bi yeri isteyen ea lar genelde böyle yapıyor

• yazdığım cümleler biraz düşük olmuş kusura bakma ama özetle senin sayisala geçmen daha mantıklı ygs de fizik kimya bio yapabilmek sana çok büyük bi avantaj sağlayacaktır

• bence ayrı sınıflarda olmanız daha iyi olur diye düşünüyorum benim düşüncem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• değiştirmezdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...