Dün kariyer sahibi bir abiyle konuştum, adam kızının çok kariyer sahibi olmasını...

dün bi kariyer sahibi bi abiyle konuştum,adam kızının çok kariyer sahibi olmasını istedigini ve kızının hiç niyetinin olmadıgını vs vs anlattı.zorla kızını,sehir dışına 2yıllık üniversteye göndermiş.kızım okusun ilerde biz olmıcaz kimseye muhtac olmasın vs vs bi anlattı içim acıdı..neden anlatıyorum bunu .bizim babada sorumsuz ilgisiz ve bende zor sartlarda kariyer için ugrasıyorum ..ne kadar tuhaf bi şey dglmi fikirlerinizi merak ettim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat bir sınav herkesin sınavı farklı arkadaşım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayat göründügü kadar mahsum degil .

Insanlar hic mi hic degil önemli olan Senin kendin icin ne yapmak isdedigin kafani böyle seylere degil derslerine tak hayat cok kolay olsaydi bunuda Sen kolay yasasaydin ozaman ileride Basardiginda Seni fazla Mutlu etmezdi cünkü Sen bast Kolay yoldan elde ettin Cünkü ama simdi zorluklar icinde ilerliyorsun buda Senin olgunlasmana vesile oluyor buda nedemek Hazimle calis ve ileride Genclere isik Ol :=) ) Anladinmi Canim

0|0
    0|0
  • evet çok tuhaf ama sen zeki bir insansın zeki değilim diyorsan ispatla ve istediklerini elde edeceksin inşallah...

0|0
    0|0
  • genelde tam tersi oluyor babalar ve evlatları, kiminin elindeki imkan var sorumsuz, kiminin ise babası sorumsuz, evlat imkanları zorluyor, %60-70 böyle gördüm maalesef ben (bende dahil)

0|0
    0|0
  • O adamın kızı bilinmçsiz ama adam bilinçli, senin ise baban bilinçsiz ama sen bilinçlisin. Sen daha avantajlısın. İsyan edecek değil de şükür edecek durumdasın.

0|0
    0|0
    • isyan etmiyorum ama sadce üzldümya

• inş 85 üstündede umut var sanki sence

• En az 85 olsa iyi olur kısmetse. Hadi hayırlısı bakalım.

• sal gitsin memlekete amele de lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hep ole olur zaten ...parasız ,okumak biyerlere gelmek için uğraşır. boyleler dert tasa görmediği için aklı fikri eğlencede olur ..hayat iştee..

0|0
    0|0
  • hayat. bazen istersin olmaz. bazen istemezsin olur. bu kiz cocugu isteyip erkek dogmasi gibi birsey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...