Içimde iki farklı kişi var sanki.. kızlar siz ne yapardınız ?

içimde iki kişi birden var sanki..

hayatımda biri var , bu kişi beni çook seviyor benimle evlenmek istiyor .. ama işi yok .. yani işte 4 5 ay bir yerde .. sonra çıkar başka bir yerde eleman.. içkisi sigarası hatta esrar diyor ondan da var... ama düzgün adam gibi adam yalanı yok .. bir yanım kal bununla diyor..

bir yanımda diyor ki... aklın başında okuyorsun , mis gibi üniversiteyede gideceksin kariyer yapacaksın daha eğitimli birini bulursun daha ayakları yere basan birini.. davul bile dengi dengine yapma kendine yazık daha iyileri var! hem önünde üniversite sınavın var .. uğraşma.

diyor...

hangisi sizce ? siz ne yapardınız kızlar ? ... nefret etmeye başladım kendimden .. onunla konuşuyoruz onu sevdiğimi söylüyorum bir de böyle düşünüyorum... moralim çok bozuk .. bir akıl verin ..?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İçimde ölen biri var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Seviyorsan iyiye gitmesi yönünde uğraş, Esrar uyuşturucu bunları bıraktıttır, önce düzenli bir hayat kursun, bunu şart koş,

0|0
    0|0
  • Kültür ve eğitim seviyesi sorun yaratır illa ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bırak gitsin.. üniversite de kafana yatan her bakımdan dengi dengine birini mutlaka bulursun.. benimde lise zamanında senin tarif ettiğine benzeyen bi sevgilim vardı. bırakmadım inat ettim, ama üniversiteye gidince uzak mesafe zaten bi kopukluk oluyor, bi de üniversiteli olmak ayrı bi psikoloji. bana uygun olmadığını orda daha iyi anladım ve bitti. iyi ki de bitmiş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...