Sizce Beşiktaştaki düşüşün sebebi nedir?

Sadece bir maç yüzünden değil bu tepkim. biz senlerce sabrettik ama artık yeter. bugün deli oldum izlerken bu takım bu taraftara yakışmıyor liverpool maçında beşiktaş diye inlettiler orayı utanın biraz.

Motta
Oğuzhan
Mustafa
Veli
Necip

bunların ne işi var bjk gibi bir takımda ya Oğuzhana öyle yetenek böyle yetenek diyorlar yok arkadaş daha göremedik bir yeteneğini.

Motta desen forvet nasıl defans yaparsa o kadar tehlikeli

Velinin neyini seviyorlar anlamam Veli her maç en az 15 pozisyona çıkarken top kaptırır. dikkat edin top dolanır dolanır illa veli kaptırır.

Necipi zaten halısaha maçı olsa çağırmam.

Bilic iyi hoş tamam duruşunu seviyoruz falan ama maçı bizim gibi izliyor daha aldığı oyuncularla maçın rengini değiştirdiği görülmedi.

Ayrıca bu takımın hali ne her hafta bir sakat bunlar profesyonel değil mi bu nedir ya her maç sakat birileri.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bilic'i severim ama beni çok rahatsız eden garip kararlar veriyor bazen. Rotasyon konusundan yakınamıyorum malum Beşiktaş'ta sürekli herkes sakatlanıyor bunun üstüne Galatasaray ve Fener gibi geniş kadromuz yok, lanet yönetim yüzünden. Bilic ile hoşuma gitmeyen şeylerin başında takım kazanıyorsa direkt savunma mentalitesine geçiyor, Beşiktaş büyük bir takım, böyle olmaması gerek. İki pas yapmalı ayağa. Sonra yiyoruz, yine sinir krizleri. Sakatlıkların bazılarını şanssızlığa bağlarken bir kısmını oyuncuların sakatken gereken tedaviyi görmeme ihtimallerine bağlıyorum ya da zamanından önce sahaya çıkmalarına. Arsenal de aynı dertten muzdarip malum, Dortmund'da bu sene çok sakat verdi. Ama Dortmund ve Arsenal malum bize göre daha geniş bir kadroya sahip bu yüzden bizde oyuncular topla antremana başlar başlamaz ilk 11'e dönmek zorunda kalabiliyor. Ayrıca Cenk'in neden ligde 11 başlamadığını çözemedim. Bu sene oynadığı maçların hemen hepsinde çok iyi bir performans sergiledi.

0|0
    0|0
    • Ya Galatasaray bunu dese anlarim sen besiktas taraftari olarak daha dortmund arsenalle mac bile yapmamissiniz hala adini aniyosunuz bir siktirin gidin sekiztaslilar

• Onlar bizi yendi bizde emirateste yendik niye herseyi tek tarafli dusunuyosun?

• nerede yendin 10 sene önce mi gözlük falan lazım mı adamlar 2 maçta da 4 çaktı

www.ntvspor.net/.../fikstur D grubuna bak gör.

Kızlar Ne Diyor 4

• Rotasyon yapacak oyuncu yok kulübede. Bu tempoya yorgunluklar, düşüşler normal. İsmaili bekliyoruz yıl oldu ortada yok Mottaya talim

0|0
    1|0
  • Bir Beşiktaşlı atasözü derki bu lig için fazla şerefliyiz

0|2
    1|0
    • valla başka maç olsa falan tamam derimde bu maçta hiçte hakkımız falan yenmedi. bizimkiler zerre oynamadı.

• fazla şerefli güldürmeyin ahaha :D
      ligin en çok kırmızı yiyen ve verilmeyen kırmızılarla beraber açık ara öndeseniniz neyin kafası bu.. ?
      Geçen hafta olmayan penaltı attınız nerde şeref asd

• @Bendiss kinaye yaptı süslü bacın renktaş :)))

• Kadro yetersiz ondan bence

0|1
    0|0
  • nazar değiyor bu takıma ilk hafta çoşuyolar zirvedeler sonradan bianda çöküyolar bende anlam veremiyorum açıkcası

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle bunda Liverpool maçının yorgunluğu ve bence yanlış futbolcu tercihleri ön planda bu maç için. BA nın sakatlanmasıda olumsuz etkiledi tabiki ben ikinci yarıyı izleme fırsatı buldum ve ikinci yarı BJK nin tek pozizyonu bile yok bu düşünülmesi gereken bir konu Eskişehir galibiyeti haketti. Törenin maçın başından beri oynaması gerekirdi bence Necipte defans sırıttı bu bariz belliydi Cenk iyi toplar çıkardı bu hafta içi tekrar Liverpool maçı var sonra tekrar puan kaybı olurmu dediğimde Balıkesirmiş rakip BJK rahat bir nefes alır düşüncesindeyim.

0|0
    0|0
    • ya zaten Demba ba yok üstüne Gökhan ve Atibayı köşeye koyarsan takım dağılır. zaten Olcay eski Olcay değil hiç risk almıyor alıyor veriyor tek yaptığı bu. ya deli oluyorum hiçbirşey yapamıyorsun kanatlardan orta açın onu bile yapamıyorlar. kötü oynayabilirsin ama bu kadar saçma sapan oynamalarını anlamıyorum

• Bu mac gercekten kotuydu besiktas ama son haftalarda dusus vardi belliydi bursa ve rizemaclarinda.

• En fazla buraya kadardı zaten fazla geldiniz bile yeter.

1|0
    0|0
  • Takım yetersiz rotasyon yapilamiyor. Yedeklerde güvenebilecegin oyuncu yok. Arka arkaya gelen sok yenilgiler. Umutsuzluk ve panik
    Her seneki bjk iste :)

0|1
    0|0
  • Ağa bende anlamadım her sene ayni yeter artik şampiyonluk istiyoruz

0|1
    0|0
Yükleniyor...