Online sertifikalar ile mesleki eğitim verilmesi hakkındaki izlenim ve görüşleriniz nelerdir?

Ülkemizde başta Anadolu Üniversitesi olmak üzere onlarca eğitim kurumu ve özel akademiler bireylere online eğitim hizmetleri sunmaktalar.Önceleri etkili konuşma,sunum yetkinliği,MS Office ve Photoshop gibi sınırlı ürünlerde kullanılan bu sistem günümüzde pek çok altbaşlığa ayrılan mesleki eğitim sertifikalarını da kapsamaya başladı.

Büro yönetimi ve sekreterlikten yaşlı ve hasta bakımına,3D tasarım uzmanlığından halkla ilişkiler ve reklamcılığa,pazarlama stratejileri ve marka yönetiminden insan kaynakları uzmanlığına kadar uzanan oldukça geniş bir katalogdan seçim yapabilmek mümkün.Fiyatlar ise kişisel araştırmalarıma göre sertifika kargo ücret bedeli dahil 80-150 TL arasında değişmekte.Ortalama 3 hafta gibi bir sürede eğitim tamamlanıyor.

Ben sektör dışı çalışmış ve özellikle belirli sektörlerde görev almaktan haz duymuş biri olarak bu fırsatlardan yararlanmak istiyorum.Akademiler içinde ciddi uluslararası kurumlarca onaylı olan birkaç adet firmayı seçtim ve aralarından bir son nihai seçim yapmak üzereyim.Peki siz ne düşünüyorsunuz bu e-sertifika konusunda? Fiyatlar oldukça uygun, değmez mi sizce de?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yüz tane sertifikan olsa sana ve yaptığın işe bakıyorlar. Ne verirsen o kadar maaş alırsın..İşe başlarken ne kadar maaş vereceksiniz ? Dersen kovulursun...Önce sana bakacaklar..işimize yarar şu kadar verelim..Yada boş tın tın yollayın gitsin... Bu iki seçenek var..

0|1
    0|0
  • sertifikadan ziyade alacağın eğitimin çalışma sürecindeki katkısı önemli. uygulama olarak sonuca gidebilecğin en iyi tercihi yapmalıısn. hakkında hayırlısı olsun kardeşim.

0|1
    0|0
    • Evet yoksa bir video kaydını TRT 3 Açıköğretim dersleri gibi izlemekten farkı kalmaz.

Yükleniyor...