Zayıf birisi mi daha çabuk kaslarını geliştirir yoksa bir miktar yağlanma yaşamış birisi mi

Zayıf birisimi daha çabuk kaslarını geliştirir yoksa bir miktar yağlanma yaşamış birisimi

tecrubeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

ben 1,86 boy 90 kg ayrıca biraz göbek te var 1 aydır mekik çekiyorum bol bol yok bir değişiklik göğüs ve kol gelişiyor .

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yağların kas olması gibi bir şey söz konusu değil, yağ doku ve kas doku birbirinden ayrıdır. Kas miktarına göre yağ oranını ayarlarsan iyi bir görünüme sahip olabilirsin.

Sadece mekik çekmek ile pek bir şey yapamazsın. Diğer hareketleri de deneyip, vücudunun farklı yerlerini de çalıştırmalısın. Bir de tüm hareketleri nefes kontrollü yapmanı öneririm. Nefes kontrolü çok önemli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zayıf

0|0
    0|0
  • kilolular kas yapar

0|0
    0|0
  • zayıf birisi

0|0
    0|0
  • yorum bir gün volkanla kuyt yer değiştirirse aykut ccckocaman der sinirli bir gülümseme atarım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Önce Düzenli Beslenme Olması Lazım Aşağıdaki Gibi,

Sabah Midenin 4/1 doldur.

Öğlen 4/3 nü doldur.

Akşam 4/1 ni doldur.

Sen de bu şekilde düzenli ye yanlız senin durum bir az bozulmuş sen akşamlar yeme düzelince bu şekilde devam edersin...

0|0
    0|0
    • bu mısır patlağı yağsız diyet yiyecekler var onlardan takılıyorum artık akşamları iştah kesiyor

• Akşam yemeği eşittir. Kilo Geceye doğru yenen yemek eşittir. Göbek o yüzden dikkat et... Boyuna göre de kilon çok iyi tam vücud yapılacak boy ve kilo daha kilo alma sen bu vücudu kasa çevirmeye bak..

• teşekkür ederim bilgiler için göbek kısmı takıldı kafama umarım kurtulurum şundan sanki üzerimde yabancı gibi geliyor bana :(

• Mekikle kol ve gögüs nasıl gelişiyor? Yağla kas arası bağlantı yokur. Yağlı iri gösterir ama kaslı değildir. Evde çekılen tek mekik yeterli olmaz. salona yazılmanı öneririm

0|1
    0|0
    • mekiğin faydasını görmedim demek istedim kol ve göğüs hareketlerinde ilerleme oluyor ayrıca spor salonu bana göre gereksiz evde aletler olduktan sonra çoğu hareket yapılabiliyor sadece hoca yok başında

• çok bir vücüt istediğim yok göbekten kurtulsam yetecek bana

• Madem öyle şu linki incele ozaman. linki iyice kurcalarsan aradıgın bırcok seyı bulabılırsın link

• zayıf birisi kas yapa bilmek için kilo alması lazım ama kilolu birinin buna ihtiyacı yoktur olan kilosunu kasa cevirmesi daha kolaydır buda hergün çalışması şartı ile 135 günde gayet iyi bir vucuda kavuşa bilir

0|0
    0|0
    • he akşam spor yapıyorum önümüzdki yaza kadar zamanım bol göbek kısmı ile baş edemedim sadece ne yaptıysam :(

ayrıca her akşamı uygun yoksa 2 günde bir mi daha iyi vüçüt yapar teredüte kaldım

• bükbük ve göüs yayım var koşmak içinde ufak bir alanım var şnav barfiks ve mekikte çekiyorum

• bunlar pek fazla işe yaramaz ağırlık altına girmen gerek senin yaptığın şekilde çok uzun sürer

• sen daha iyi kas yaparsın halterin varsa 25 30 kg yukarıdan öğsüne bide ensenin arkasına çek biraz göğsün yapılansın 1 hafta 10 güne sonra göbeği götürmek için daha fazla çabalarsın

0|0
    0|0
    • evet farkındayım kol ve göğüs büyüme iyi oluyor ama göbek olayını anlamadım çatlayana kadar akşamları mekik çekiyorum yok bir numara kilolar en çok orda toplandığı için diye düşünüyorum :(

halterim yok ama şnav çekiyorum bol bol

• teşekkür ederim.

• kas gelişiminde bi fark olmaz ama zayıf kişide kaslar daha belirgin görünür

0|0
    0|0
  • zayif birisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...