İlluminati hakkında ne düşünüyorsunuz?

çoğu dizilerin şarkıların video kliplerin farklı bölümlerinden göz işaretleri oluyor ve buna illuminati RA'nın gözü deniliyor bu konu hakkında daha farklı bilgisi ve düşünceleri olan wrmı ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllar önce kardeşime bir kolye almıştım. Bir el ortasında göz. RA'nın gözüymüş. Kardeşim yıllarca taktı onu. Allah bilir millet onu illuminati üyesi sanmıştır. Hatta, bizi de ailecek!

Gençken "s" harflerini bir arkadaşıma özenerek orak çekiçin orağı şeklinde yapardım. Ne olduğunu bile bilmezdim. Yobaz bir öğretmen beni dinsiz sanırmış meğer. Bana neler yaptı neler? Bana özel ders veren dindar bir öğretmen de bu yüzden bana ders vermeyi reddetti. Dinsiz olduğumu düşünüyordu. Yıllar sonra, sebebini anladım: "s harfi. Babam, yıllarca birkaç arkadaşı solcu olduğu için memuriyette süründürüldü. Bıyıkları da solcu bıyığı gibi dururdu. Ama, Özal hayranıydı. Babamın aslında solcu olmadığı öğrenilince terfi etti. Ben mi? Ben, namaz falan kılardım gençken. Dinsiz falan değildim. O "s" harfi hayatımda birkaç şey değiştirmiştir. Ama, tek başına değil.

Sembollere takılma sen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Abi kimse de bir şey bilip de yorum yapmamış,sırf yorum olsun diye yapanlar var.Benim söyleyebileceğim tek şey çok ciddi bir örgüt olduğu,amaçlarının ne olduğunun kesinlikle araştırılması ve buna önlem alınması gerektiği.Olaya sembollerde takılı kalarak bakmamak lazım.Semboller sadece bu işin küçük bir parçası.

Sana ''Gelenler'' belgeselini tavsiye ediyorum ;)

0|0
    0|0
  • nazardır derler :/

0|0
    0|0
  • gerçek bir örgüt ama ortada çok fazla geyik ve efsane dolaşıyor ilümünatiyi falan boş verinde amerikan dış ilişkiler konseiyini falan araştır ondan sonra ilüminatiy,de anlarsın zaten bu konuda en iyi bilgiyi banu avarın kitaplarından ve belgesellerin den alabilirsin

0|0
    0|0

• Hiç birşey düşünmüyorum. Bilim ve ölüm var oldukça bana gerisi traş gelir...

0|0
    1|0
  • allah onları cehenneme soksun zaten cehennemden gelmeler

0|0
    1|0
  • önemli olan, illuminati sizin hakkınızda ne düşünüyor ..

0|0
    1|0
  • üyesi çok - kanıtı yok

0|0
    0|0
  • illuminatiden sonra bir de zeitgeist'i araştır ;)

0|0
    1|0
  • allaha dua etmekten başka caremiz yok.dua edeceğiz rabbimiz hakkımızda hayırlı olanı verecek

0|0
    0|0
  • insanlar komplo teörilerini çok seviyor

0|0
    1|0
  • tarikatçımı olcan başımıza kız memlekettekiler yetmezmiş gibi :D

0|0
    0|0
  • ulke gerzek kayniyor bosver bugun iluminati yarin memati

0|0
    0|0
  • ben üyeyim hepiniz evine göz çizecem bekleyin.

0|0
    1|0
  • cok uyeli bi orgut.

0|0
    0|0
  • "Kesin illüminati'nin işi."

Hayatıma direkt olarak bi' müdahalesi yok. Benim için olsa da olur olmasa da.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İlluminati ye inanıyorum. Çok araştırma yaptım bunun hakkında. ilk duydugumda birilerinden saçma gelirdi. ama çok ilginç örnekler var. Michael Jackson'ın ölümü.. kardeşi de ölümünden sonra konuştu ve illuminati nin parmagını oldugunu ortaya koydu. Rihanna'nın kliplerinde aynı şekilde ( Umbrella ) şeytan simgeleri var.. Bunun içinde çok mantıklı açıklamalar yapılmıştı youtube dan bakabilirsin. Birde Dmx olayı var.. adam şeytana ruhunu sattı..yani şeytana ruhunu sattı derken cok ünlü, parayı sohreti bulmuş kişiler kötü işlere bulaştı(uyuşturucu, partiler, kötü amaçlı sex yani tecavuz) ve bu durumda şeytana ruhunu satmış oldular.. ve bu kötü alışkanlıkları bırakınca kendilerini temiz işlere ya da dinine verince şeytana yan çizmiş gibi bir şey oluyorlar..ve şeytanda bunları cezalandırmak için onları sohret koltugundan indirmeye çalışıyorlar ve bu sanatçıları dunyaya kötüledikten sonra öldürme planları içerisine giriyorlar.. dmx de de bu aynı şekilde oldu ya yarın olucak ya da ekim in 25 inde.. Sayısal veriler de illuminati de çok önemlidir.

0|0
    0|0
  • Patlamış mısırlarını Tanrı gözetliyor demek ki :/

1|0
    1|0
  • Üyesi de var kanıtı da..

Sonuna kadar ilgileniyorum ve böyle bir şeyin olduğuna inanıyorum.

Bunun hakkında bilgi edinmek istesen dizileri , kitapları var

0|0
    0|0
  • Youtube da müzik endüstrisi deşifre belgeselini izle yeterince açık anlatılıyo

0|0
    0|0
  • Şikayet ettiğimi söyleyemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...