Benim yerimde olsaydınız alınır mıydınız?

selam arkadaşlar, nasılsınız? bu gün benim doğum günüm. tüm arkadaşlarım beni tebrik etdı. bir tek sevgilim unutdu. şimdi sevgilim hasta-grip. aslında çok da alınmadım. işte söylüyorumki siz benim yerimde olsaydınız alınırmıydınız?

Güncellemeler:
bir azca once aradi, dogum gunumu soyledi,ozur diledi

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• yoo aksamı bekle guzel bır surprız beklıyor senı. mutlu yıllllaaaaarrr sssaaannnnaaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Insanlik hali bende bazen unutuyorum unutmamam gereken Seyleri önemli olan Sanan olan Sevgisini unutmamasi dimi

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun kardeş allah sağlıklı sıhatli uzun ömürler versin neden canını sıkıyorsun ki bu kadar arar o merak etme belkide yanına gelir bi süpriz yapar acele etme tekrar nice yıllara

0|0
    0|0
  • Özür dilerdi , gerisini uzatmazdım açıkcası. Kafaya takmazdım. Sadık olsun , sevgisini göstersin yeterli.

0|0
    0|0
  • ben eğer onun doğum gününü gece 00.01'de kutluosam aynı sorumluluğu karşı taraftanda beklerim.. zorla bişey olmaz bazıları doğuştan "odun" alınırdım ama belli etmezdim..

İyiki doğdun ewlat. herşey gönlünce olsun

0|0
    0|0
  • ben alınmazdım gerek yok böyle tiripler sevgisini göstersin yeter

0|0
    0|0
  • eskiler derki at bir tekerlenmeile(düşmek) başı burulmaz belki dalgınlığına gelmiştir belki süpriz yapacaktır bekle

0|0
    0|0
  • Takma kafanı bunun gibi işlere dogum günü nedir her gün seni hatırlasın.

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun

Nice yıllara.

akşama doğru arar belki üzülme

0|0
    0|0
  • ölmediği sürece kutlayabilirdi. Bence trip atmalısın..

0|0
    0|0
  • ne mutlu sana

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum. Ben aylar öncesinden düşündüğüm için unutsa alınırım.

0|0
    0|0
  • adam ölüyo sen naz yapıyosun beh arkadaş bu kız milleti öldürür adamı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Seni gerçekten seviyorsa doğum günü teferruattır hayatım..

Hatta hasta olduğu için onunla sen ilgilenmelisin.. ;) Doğum günün kutlu olsun. Nice yaşlara sevdiklerinle beraber :)

0|1
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun bence arar unutmuş değildir belkide çok da alınmadım ama alındım diosun yani :) ben doğum gününü önemseyen birisiyimdir sevgilimde bilir hatta bütün özel günler önemserim kutlamayı unutursa başına neler geleceğini çok iyi bilir bence bekle

0|1
    0|0
  • Belkide süpriz yapacaktir, o yüzden hemen böyle alinma modusuna girme, günün bitmesini bekle. Gercektende unuttuysa YUHHH, vallah dogum günümü unutan sevgili, sevgilim olamaz. Hayatda önemli olan seylerde olmali. Sirf bi dogum günü diye gecme bence, gercektende unutursa, sonucta annen seni o gün dünyaya getirdi, ve gercekten sevmis olsa senin dogdun günü unutmaz. Bu arada, iyiki dogdun ;)

0|1
    0|0
  • Öncelikle doğum günün kutlu olsun, hasta demişsin o sebep olabilir. O yüzden alınıp, üzme kendini. Hem daha gün bitmedi :P

0|1
    0|0
  • alinmazdim unutmus olabilir..erkekler bukadar dusunceli olmuolar..ustelik hastadir..

benim sevgili değilde cok sevdigim bi arkadasima,dogum gunumu unuttugunda ona mesaj cekmistim:

dogum gunum kutlu olsun mutlu olim senelerce,bana boncuktan kus yapsan konsa pencereme diye :)

cok guzel bi cvb yazmisti :)

0|1
    0|0
  • Çok kötü olurdum.Hastalığı geçtiğinde fitil fitil burnundan getirirdim.Doğum günümde değerimi anlayamacaksam ne zaman anlayacağım bana verdiği değeri?

0|1
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun :)

Yorum yapcak fazla bir ey yok sanırım sonuçta özür dilemiş , alınmazdım telafi edilir sonuçta

0|0
    0|0
  • Mutlu yıllar arkadaşım, arar bence merklanma sen

0|1
    0|0
  • bi munzurluk yapardim. burnundan getirirdim herhalde. dogum gunun kutlu olsun :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...