Hayatınızın amacı nedir

ne için yaşıyosunuz, önünüzdeki hedefler nelerdir dir dir

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• alkol, gevezelik ve bu tür şeyler.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• bi amacı yok nebiliyim iste yaşamayı arkadaşlarımla bira içmeyi basketbol oynamayı seyahat etmeyi seviyorum

0|0
    0|0

• Mükemmele ulaşma yolunda ölmek...

0|0
    0|0
  • Ölmek icin

0|0
    0|0
  • İyi yaşam çok para. Tarabya'da bir villa almak.

0|0
    0|0
  • pişman olmamak için yaşıyor hedef belirlemiyor plan yapmıyorum. insanlar plan yaparken tanrı onlara gülermiş.

0|0
    0|0
  • ah bilsemm

0|0
    0|0
  • Hayatımı doluca yaşayıp son nefesimde keşkelerle baş başa kalmamak. Zira hayat anlamsız bir yol.

0|0
    0|0
  • siz burda bu acayip soruları sorabilesiniz diye her gece karanlığını sabahın aydınlığına sağ salim erdirmeye çalışmak. son 2,5 aylık ve önümüzdeki 2 yıllık hedefim budur...

0|0
    0|0
    • neden

• fena sayılmaz

• haritanın en sağ en alt köşesindeki ilimizi ezbere söyleyebiliyorsan eğer belki ne demek istediğimi anlarsın...

• iyibir iş gelecek için sora eş sora aş sora öbür tarafa hazırlık işte...

0|0
    0|0
  • Sevmek, sevilmek

Umut, huzur

Aşk

0|0
    0|0
  • hayattan beklentim,yok...

0|1
    0|0
  • Hayattan tek bir beklentim var. Onun dışında sadece imanlı olarak ölümü bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Hayat yarım kalmış bir cümledir. Bu cümleyi tamamlamak hayatın amacı olmalıdır.

0|0
    0|0
  • Ye, iç, eğlen, seviş, öl.

0|0
    0|0
  • aşk, seks, yemek, mutlu olmak, mutlu etmek...

0|0
    0|0
  • bir amacı taze tutmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hayatımın amacı "mutlu ol,mutlu et..."

iyi bir aile,güzel bir meslek ve hayallerim için yaşıyorum...

0|1
    0|0
  • hayatta şuan bir amacım yok gibi çnkü nekamn hayal kurduysam hep yıkıldı bundan dolyı bir süre öylesine yaşıyorum

0|0
    0|0
  • hayatın bize sunduklarıyla yetiniyoruz...

0|0
    0|0
  • Hayatımın amacı dediğiniz gibi hedeflerime ulaşmak.ama hedeflerimi söylemem.cunku hedefe aldigin is söylenmez yapılır;)

0|0
    0|0
  • kariyer, kişisel gelişim, mutluluk, huzur.

0|0
    0|0
  • Hayallerimi , hedeflerimi gerçekleştirmek için yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • mutluluk

0|0
    0|0
  • ben en başta allaha kulluk için yaşıyorum. hedeflerim şuanda hafızlık yapıyorum ondan sonrada üniversite okuyup kariyerimde ilerlemek istiyorum amerikada ingilizcemi geliştirmrk istiyorum daha sonra italyada pasta okuluna gitmek istiyorum ayrıcada keman çalıyorum şuanda onu geliştirmek virtöz olmak istiyorum hayırlıısyla hepsini sırasıyla yapacağıma da inanıyorum inşallah :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...