Doğum gününüzün hatırlanması önemli mi?

Doğum gününüzün hatırlanması yada özellikle birileri tarafından hatırlanması önemli mi? değil mi?

0|0
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• ben doğum gününe pek önem vermeyen bir insanım. Yılın 365 günü beni aramayan ve sadece doğum günüm diye sanki bi sorumluluğu varmış gibi aramak zorunda kalan ya da mesajla kutlayan insanları sevmiyorum. Doğum günü evet özel bi gün , özel bi günü kutlıycaksam anlamlı olmalı sıradan olmamalı. Ben doğum günümde yanımın kalabalık olmasındansa her zaman sevdiklerimin yanımda olmasını tercih ederim. Kalan 364 gün benim için daha değerlidir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• aslında boş şeyler diyebiliriz ancak hatırlanması insanı mutlu eder doğum günü değil hatırlandığı unutulmadığını bilmek için mutlu eder.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim ve değer verdiğim insanların hatırlayıp hatırlamaması çok önemli benim için. Geri kalanları pek önemsemem hatırlamazlarsa..

0|0
    0|0
  • değil.

0|0
    0|0
  • ben kendimi bildim bileli doğum günü kutlamam zaten ben doğum günümün nezaman olduğunu 15 yaşında öğrendim o saatten sonra pek umrumda olmadı

0|0
    0|0

• Hiç umurum da değil hatta mümkün mertebe doğum günü gizlemeye çalışıyorum...

0|0
    0|0
  • Benim için özel olan birinin doğum günümü hatırlamasını önemserim. Örneğin kız arkadaşım doğum günümü unutmamalı. Bu beni önemsediğini gösterir...

0|0
    0|0
  • bari doğum gununde arayayım mantıgı bıraz ters ama genede mutlu oluyor insan.

0|0
    0|0
  • artık hiç bir önemi kalmadı. mümkünsede hatırlanmasa daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Benim için çok önemli hatta bazen hiç beklemediğiniz insanlar geliyor kutluyor bundan ayrı bir zevk alırım

0|0
    0|0
  • önemli değil çünkü bu ayın 17 sinde idi sadece hsbc bankası hatırladı vodafone bile unuttu yani o kadar mağdur bir durum :-D

0|0
    0|0
  • önemli

0|0
    0|0
  • Önemli değil. Ben bile hatırlamıyorum. En son on iki yaşımda kutladım.

0|0
    0|0
  • kesinlikle değil değil hatta unutmalarını tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • benim için önemli aynı zamanda sevdiklerimin de doğum günlerini unutmam

0|0
    0|0
  • kimin hatırlayacağına bağlı

0|0
    0|0
  • benim için çokta önemli bişey değil.aksine kutlanılsın da istemiyorum

0|0
    0|0
  • 17-18 e kadar heyecan verici 19-24 arası olsada olur 24 den sonra yaşlanıyorum hatırlatmayın.

0|0
    0|0
  • önemli değil

0|0
    0|0
  • Önemli.

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Önemli değil.

0|0
    0|0
  • Hiç önemli değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• birileri tarafından hatırlanması önemli.en azından kuru bir "doğum günün kutlu olsun" cümlesini bile bekliyor insan.

1|0
    0|0
  • Hayır değil.

0|0
    0|0
  • Önemli tabi, insanı değerli hisettiriyor ve önem verdiğin anlaşılıyor. Özel biri tarafından hatırlanması daha da mutlu eder , şahsen benim midemde kelebekleri uçuşturur. "iyi ki varsın" falan da derse uu tadından yenmez.

0|0
    0|0
  • oldukça önemldir kimsenin doğum gününü unutmam unuulmasındanda hoşlanmam

0|0
    0|0
  • hayır değil unutulabilir

0|0
    0|0
  • degil yazanlarin samimi oldugunu dusunmuyorum bence onemli

0|0
    0|0
  • nefret ederim doğum günlerinden. ama inadina her sene party falan veriyorlar. ben mahcup olduğum için çekiniyorum falan sanıyorlar ama gerçekten nefret ederim. anlatamadim bi türlü.

0|0
    0|0
  • Benim doğum günüm hiç zamanında kutlanmadı zaten :D

Sep hafta içine denk geldi herkesin işi oluyordu.

Sadece doğum günün kutlu olsun diye bir kelime duymak istiyor insan.

0|0
    0|0
  • Önemli değil.

0|0
    0|0
  • Doğum günü safsataları. Doğum günüm gelince direk Facebook duvarımı kapadım. Samimi olduğum olmadığım insana 3 saniyede kutladım görevimi yaptım ego tatmınını vermem.Telefonla kutlayanlara dönmedim.

0|0
    0|1
    • Ben de doğum günlerimde duvarı falan kapatıyorum. Oradan görüp kutlayacaklarsa hiç kutlamasınlar...

• benim için olsa da olur olmasa da.. ama özel birinin hatırlaması hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Çok önemli.

0|0
    0|0
  • hiç de değil:)

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Evet.Hem de çok fazla.