4 Ayda Kilo Alıp İyi Bir Vücut Yapabilirmiyim?

Boyum 1.84 kilom 65 . Mart Ayının başında spora yazılacağım 4 ayda kilo alıp vücut yapabilirmiyim? Kollarımın genişliği 25 cm 4 ayda kaç cm genişler?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayalindeki vücudu bilemem ama ideal ve belirgin kaslı vücut için 6 ay ila 1 yıl arası diyorum. Beslenmene ve düzenli spor yapmaya özen göster. Gerektiğinde Whey protein tozlarından yararlanabilirsin. Sana kilo alma ve vücut yapma konusunda çok yardımcı olurlar. Ama kullanmadan önce bir doktora danışıp sağlık kontrolü yaptırman daha iyi olur.

0|1
    0|0
    • Boyuma göre çok zayifim en azından yaza kadar biraz toparlanmak istiyorum kollarim kaç cm genişler peki

• 2 cmden daha fazla olma ihtimali yok mu peki

• Sanmıyorum. Ama protein tozu kullanırsan sana biraz yardımcı olabilir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• 1 ayda 27 falan olur iyi calisirsan amma velakin gercegi duymak istiosan 1 ayda pek bir cacikolmaz vucudun hareketlere anca alisir

0|1
    0|0
    • Zaten öyle çok ahım şahım bir vücut beklemiyorum ama boyuma göre çok zayifim ve kollarımda ince tahminen 4 ay sonra kaç kilo almış olurum ve kollarim kaç cm genişler

• ya sen bu işi 3 ay 4 ay yapıp bırakıcam diye başlıcaksan hiç başlama cidden farklı bir insan olup değişmek istiyosan hayatını spora odaklaman gerekiyor 3 ayda 4 ayda vücut olmaz

• 30 bulur duzenli yap saglam beslen ilk aylarda vucut daha hizli gelisir zaten

0|0
    0|0
    • Ayda 5 cm? :) adami yok yere heyecanlandirmayin be kardesim oyle bir dunya yok

• Ben zaten 4 ayda ne kadar genişler diye sordum cevaplayan arkadaş doğru söylemiş

• ben soruyu 1 ayda ne kadar gelişir anlamışım kusura bakmayasın arkadaşım

• cok cok cok iyi beslenmen lazim beslenmek bu icin %70 i %30 u antrenmandir

0|0
    0|0
  • Yapabilirsin ama beslenmene çok dikkat etmen lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...