Saraçoğlu Derbisi?

Galatasaraylı Olcan Adın, bu kez kadıköy de Fenerbahçe karşısında kazancaz diye iddaalı bir açıklama yaptı. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Ben iki takım taraftarı da olmadığım için, ortadan bakınca Fenerbahçe nin kadıköyde yenilmesinin özellikle galatasaraya yenilmesinin zor olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu maça çok ayrı bir motivasyonla çıkıyorlar. Galatasaray uefa kupasini aldığı sene bile kadıköy de galip gelememişti.

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ona bakarsak Ahmet Çakar da "Hakemler Beşiktaşı şampiyon yapmaya çalışıyor" demişti. Lafla olmuyor..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fener kolay yenilmez kadıköyde gereksiz bir açıklama olmuş.

0|0
    1|1
  • Kimler geldi, kimler geçti...

0|0
    0|0
  • Doğru söylemiş kazanacağız

1|2
    1|0
  • Doğru demiş kazancağız inşallah.

1|0
    0|0
  • Fenerbahce yener ya

0|0
    0|0
  • fener yenilmez

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadikoyde sansimiz 15 senedir tutmuyor gerci iki kupa kazandik o stadda ama galibiyet anlaminda sansimiz yok bizim sahada ya da tarafsiz sahada olsa gs favori ama kadikoyde fb favori su asamada bence berabere biticek ama bilemem bole aciklamalar herzaman oluyo baskanlar sampiyon olcaz vs aziz yildirum her sene sampiyon olcaz diyo ama sonuc en cok gs sampiyonlugu gormus ustune uefa super kupa cikca turkiye kupasi ve super kupasi gormus gsnin aldigi yni lafla olmuyo :) benim dusuncem daha cok erken ama berabere biter bjkye yarar gibi :)

1|1
    0|0
    • Aynen kadıköyün bir büyüsü var koşullar ne olursa olsun galip gelmeyi basariyorlar :)

• Yok bu surecte alinan beraberlikler var herzaman kazanamiyolar sorun biz kazanamiyoruz psikolojik ama bu kolay degil ama berberlikler var 15 yildir fb kazanmiyo yani :) gerci bjkde 8 yildir trabzon cok daha uzun zamandir kadikoyde galibiyet alamiyor bjk cok uzun suredir gs yi icerdedisarda yenemiyor yani oluyo bole seyler :)

• Biz o stadda Şampiyon olduk, o stadda Şampiyonluk turu attık bir rakip bundan daha fazla ne kadar rezil edilebilirki, o bakımdan neyin motivasyonundan bahsediyorsunuz? Kadiköyde geçen sene hariç son maçlarda iyi bir oyun ortaya koyuyoruz Milan Barosun son dakikada Direkten dönen topunda Fenerlilerin sübanikeyi nasıl tersten okuduğunuda çok iyi biliyoruz
    Galatasaray'ın bu derbiyi kesinlikle kazanacağını düşünüyorum.

2|1
    0|0
    • Beraberlik ayri bisey. Kupa kaldirdiginiz maçta beraberliğin size yettiğinden dolayi kapali bir oyun oynadiniz hatta yanlis hatirlamiyosam fenerbahce erken bir kirmizi kart yemisti.

• Erken kırmızı görmediler 2. Yarı gördüler ondan 10 dakika sonrada bizdede Ujfalusi kırmızı gördü zaten, Galatasaray eğerki bir maçın sonunda kupa kazanma olasılığı varsa o na göre oynar ve kupayı kazanır tabiki bu derbi kolay geçmeyecek ama ben ne olursa olsun bu maçı kazanacagimizi düşünüyorum.

• Evet kazanıcaz zaten

1|0
    0|0
  • Kazanicaz zaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...