13 kilo fazlam var ve bu beni çok rahatsız ediyor.

Boyum 1.66 kilom 71 yaz boyunca 9 kiloyu çok hızlı bir şekilde geri aldım :( Sizce bu 13 kiloyu ne kadar sürede verebilirim? Tavsiyeleriniz var mı verebileceğiniz? Artık alışveriş yapmak istiyorum, alışveriş için kilo vereceğim günü beklemek istemiyorum...

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kalp rahatsızı olanlara,amelıyat öncesi yapılan diyet programı.Fakat dayanabilir misin bılemem.İgrenç tadı var.BEN 4 günde 6 kilo vermiştim

Lahana Çorbası Diyeti

Hedef: 1 haftada 3-4 kilo.

Günlük kalori: 800 Kcal

Diyet boyunca kesinlikle ekmek, alkol, soda ve meşrubat alınmamalı. İstenildiği kadar çorba içilebilir. 7 günden fazla uygulamayın.Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu diyet tekrarlanmamalıdır.

Lahana çorbası malzemeleri:

6 tane yeşil soğan, 2 yeşil biber, 1 tane rendelenmiş domates , 1 demet kereviz, 1/2 lahana 1 paket tavuk ya da dana bulyon, isteğe göre, tuz, karabiber, sarımsak ve maydanoz.

BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ

1. GÜN

Öğle : İstediğiniz kadar meyve ve lahana çorbası

2. GÜN

Öğle : İstediğiniz kadar çiğ ya da haşlanmış sebze ve lahana çorbası.

3. GÜN

Öğle : İstediğiniz kadar meyve, çiğ ya da haşlanmış sebze ve lahana çorbası.

4. GÜN

Öğle : En fazla 4 tane muz, kaymaksız süt ve lahana çorbası.

5. GÜN

Öğle : Bir porsiyon biftek, bir tane domates, en az 6 bardak su ve lahana çorbası.

6. GÜN

Öğle : İstediğiniz kadar biftek, sebze ve lahana çorbası.

7. GÜN

Öğle : Bir porsiyon pirinç lapası, meyve suyu ve lahana çorbası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bıdy mass index diye bir test vardır bunu senden başka üyelere de yaptım vücudundaki yağın senin vücuduna göre tamam mı değilmi onu anlarsın boyunu boyunla çarpıp kilona böldüm çıkan sonuç 31.47721227 . 20 23 arası iyi 24 de iyi sayılır 25 kilolu 25 in üstü şişman 20nin altı çok zayıf senin bunu en az 23 e düşürmen gerekiyor evet bayağı kilon var öncelikle sğlıklı beslen sebzeye ağırlık ver bulgur yeğebilirsin ama pilav fast food kola makarna ve başka hamur ürünü şeyleri hayatından çıkar. protein ağırlıklı beslen meyvasuyu içme tazze olsa bile içinde çok şeker var unutma yeşil ürünlere ağırlık ver hiç kilo yapmazlar sakın aç kalma aç kalınca kilo alırsın çünkü eğer aç kalırsan vücut enerji bulamadığı için yemek yediğinde bir daha bulummayacağını düşünür ve hepsini yağ olarak depolar. Atıştırmarı azalt bunu başarmak için kahvaltı öğle yemeği ve akşam yemeği gibi şeyleri bol bol ye unutmaki atıştımaların çoğu yemek ten sonra dotymadığındandır. Et yerken haşlanmış ye ve tuzdan uzak dur. gelelim spora hergün sahanın etrafında koşmayı deneyebilirsin koşabildiğin kadar koş sonra 2 tur yürü gene koş sonra gene 2 tur bunu yapabildiğin kadar yap güznde en az 10 tır koş ama koş yürümeyle zayıflayamassın. Olmdı ipde atlayabilirsin çok korkunç acı verir ama acı verdiği kadar korkunç bir şekildede yağ eritir set set atla şimdi günde 1oo defa atla 20 20 sonra çoğlatırsın ilerleyince en az 500 defa atla bu sporlar çok acı verir ama dayan çümkü yaptık sonra kolaylaşır ve ayn zamanda kilo vermek bir yana fitleşirsinde bu arada ip atlayacaksan yumuşak zeminde atla sonra baldırların zedelenir çim tartan yada ahşap zemin olabilir en az 55 kilo olman gerikiyor hesapladım

0|0
    0|0
  • Öncelikle tsh ve insülin hormonlarına baktırdın mı?

0|0
    0|0
    • Evet diyetisyene gitmiştim herşey normaldi biraz bağırsaklarım tembel oda ırsi zaten :(

• Kısa sürede vermeye çalışma.

Yağlı yiyeceklerden uzak dur (kahvaltıda yağsız peynir ye).

Tatlı ve şekerli şeyleri bir süre unut.

Haftada 4-5 gün hızlı tempo en az yarım saat yürü.

1-2 ay ivme kazanamazsan diyetisyen.

0|0
    0|0
  • 9 kilo link :S zaten 4 kilo sudur. 1 hafta içinde direk verirsin. Sonrası zorlar biraz. İradeni kullanıcaksın az yemek zayıflatmaz planlı bir şekilde perize başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Nasıl verirsen ver çok hızlı olmasın , iyi değil hızlı kilo vermek. Sporsuz sonuç alman çok zor ve sağlıksız olur. Lokal yağlanman var ise bölgesel egzersizlerle beraber yürüyüş ve en önemlisi hafif tempo düzenli koşu tavsiye ediyorum. Öğünlerinde porsiyonlarını küçült ,ne yediginden ziyade nekadar yediğin çok daha önemli. Doyarak masadan kalkma bol su iç ve en önemlisi azim et programlı çalış herşey burda başlıyor. Kolay geleee :)

0|0
    0|0
  • şekerim takma kafana öncelikle kış geldi

kapalı kıyafetler vs. giyeceğinden aşırı kiloların belli olmaz

sonra bir çok erkek kuru tahta gibi kız sevmez

etli butlu götlü kızlar tercihimiz

eaaa

öyle yanee

0|0
    0|0
  • Special K, çiğ badem...vb tok tutan kilo aldırmayan şeylerden ye bir müddet, ve günlük 10 dkde olsa bazı egzersiz hareketlerine zaman ayır,

0|0
    0|0
  • bende kilo yönünden sıkıntılıydım hatta 1,55 boyundayken 80 kilo idim şimdi boy 1,68 kilo 63 dengeledim gibi sana tavsiyem kesinlikle çabuk verme ben 3 yılda vermiştim

0|0
    0|0
  • bol bol yeşillik tüket bol su iç.un şeker tuzdan uzak dur.

0|0
    0|0
  • Bol su iç

0|0
    0|0
  • yemeği kes minede hakim ol azıcık

0|0
    0|0
  • spor yapmayı dene...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1.kural; kahvaltı mutlaka mumkun oldugunca erken yapılmalı (metabolizmamız sabah saat 5 gibi hızlanmaya baslar)

2. Ogunlerini bölmeli-(3 ana 3 ara) tatlı, cikolata, dondurma v.b. saat 3ile 5 arası yenmeli, gun icinde 1 ogun sebze yeniyorsa diger ogun et yenmeli (beyaz et tavsiye edilir) yatmadan en az 3 saat once hic bir sey yememeli (tatlı krizleri yasanıyorsa sabah ac karına ılık limonlu su esliginde 3 kuru kayısı yenmeli, un icinde tekrarlarsa leblebi+kuru uzum yenmeli) asitli iceceklerden light olanlar gunde en fazla 2 bardak tercih edilmeli, icecek olarak gunde en az 1 kere bitki cayı tuketilmeli, cay-kahve seker kullanılmamalı

3.Yemeklerden once ve yemek saati dısında acıktıkca ılık su icilmeli, nane koklamalı ya da naneli macunla disler fırcalanmalı

4.ve en onemlisi, mutlaka haftada 3 gun en az 45 dk spor ( vucut 45 dk dan sonra yakmaya baslar) yapılmalı, bunun icin en iyi spor tempolu yuruyustur, (saniyede 2 adım saatte 4km eder, buna gore ayarlanabilir) Yemegin ardından hemen yurunmemeli, yuruyusun ardından 10-15 dk su icilmemeli, soda icilmeli.

Bu kurallara uyarsan 2 ayda 16 kilo rahatlıkla verebilirsin

0|0
    0|0
  • ben 7 kilo verdim sıvı diyeti yap önce ...

3 gün boyunca sadece sıvı tüket,asitli hariç..

meyve suyu iç acıktıkca su iç3 gün yap bunu

sonra 4. gün sabah 1 kaynamış umurta 1 dilimin çeğreği peynir. sekersiz çay iç, aralarda 1 elma ye sonra öğlen salata akşam salata 5 gün devam et bole ...ben yaptım 7 kilo verdim

çok iyi

0|0
    0|0
  • spor+yemekten kismak+bol su icmek+yesilcay+aksam 8'den sonra agzina bsy almamak= istedigin vucut

0|0
    0|0
  • süre için bişey diyemem direk verirsen çatlama olur. o yüzden ayda 3-4 iloya gore ve spor destekli halletmelısın ve ınternette bu konuda arastırma yap

0|0
    0|0
  • yemek yeme sen de dansa ver kendini hem zevklidir hem de zayıflamana yardımcı olur bak mesela kahvaltıda yumurta ye iştah kapatır domates falan da öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...