Nispet yapar gibi mesaj attı! { Rahatsız etme aşkımla çay içiyorum }

benim söyleyecek sözüm kalmadı bu ne ya .. canı yanan birine bu mesaj atılır mı :'( ben Allaha havale ettim onu.. beni aldattı ve aldatmadığıyla kalmadı gördüğünüz gibi bu mesajı attı bana ! son mesajımda seni ALLAHA HAVALE EDİYORUM...BENDEN UZAK ALLAHA YAKIN OL dedim .. ardından can yaktığı yetmiyomuş gibi bunu yazdı... halimden anlayın okurken ellerim nasıl titredi :'( sadece susup iyi eğlenceler diyebildimm... ne olacak bunun sonu .. peygamber efendimiz(SAV) ne güzel söylemiş ÜZDÜĞÜN KADAR ÜZÜLÜRSÜN ... siz napardınız ..

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• karşılıklı sevginiz varmı.? ben zannetmiyorum... belki siz öyle anlıyorsunuz... sevgiyle kilitli kapıyı bile açmak mümkün... zira seven insan davranışı böyle olabilirmi? sende öyle.. sende bişyler saymışsın... sevgi aşk çok kutsal duygular... veya ben böyle düşünüyorum... katılmaya bilirsin..

eyer sevginiz karşılıklı ise, duble yol gibi... :) ama tek taraflıysa ı ıhh staplize yol gibi gidemezsşin.

Derler ki, "özel bir insanı bulmak bir dakika, onun varlığı için şükretmek 1 saat, onları sevmek için bir gün, ancak sonrasında onları unutmak bütün bir ömür alır" bu söz bana yol haritam olmnuştur.

zaman zaman yeri geldiğinde kullanıyorum... son söz olarak.. ilkönce sevginizin durumunu bir ölçün..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İnsanlar her zaman yaptıklarının karşılıgını görür,iyilik ederse iyilik,kötülük ederse kötülük görür.kendince seni üzmek ve kırmak için böyle yapmış,senden beklentilerini alamamış,muhtemelen ayrılma sebebide budur,ama hatayı kendinde ara,bir kişiye degerinden fazla itibar etme,sen fazlasını vermişsin sonrasıda ben bunlara layıkmıyım der gibi üzülüyorsun,ben olsam ugurlar olsun o çayın zıkkım olsun bogazında kalsın,sevğilinin yüzüne boşaltırsın derim,

0|0
    0|0
  • BEN YAPTIM SEN YAPMA EVET SUCLUYUM KABUL EDİYORUM ALLAH BELAMI VERSİN BENİM BEN SENİ hakk etmiyorum lanet olsun icimdeki hayvana demesini bekledin galiba cevap olarak

yapacak bir sey yok

sil gitsin seni hakk eden biri şu anda belkide bir pencereden bogaza bakıp nerdesin cennet gözlü yarim diyordur.

merak etme ben degilim ben simdi dısardan bakıyorum allahın dagında in cin top oynuyor:-) hehehe

üzülme takma kafana onun umurunda degil senin niye umurunda olsun ki :-) salla gitsin

0|0
    0|0
  • Geçen gün sorduğun soruya da aynısını söyledim kendi kazdığın kuyuya düşüyorsun topu önüne atıyorsun golü haliyle o atıyor.

0|0
    0|0
    • ne yapıcam peki nasıl atıcam bu acıyı :(

• Sil herşeyinden uzak dur ondan.

Yapamam edemem deme sanki dünyanın en büyük tek acısıymış gibi

• susmak en iyisidir... bazen susarsın kabullendiğin için değil.. YORULDUĞUN için...! sus sabret.. görelim mevla neyler neylerse güzel eyler...

0|1
    0|0
  • Şimdi sana ne söylersek söyleyelim pek bir faydası olmayacak söyleyeceğimiz şey doğrusu ama senin kabullenmen kolay olmayacak. O yoluna sen yoluna boşverip unutmalısın zamanla unutulur herşey.

0|0
    0|0
  • attığın son mesaja karşılık vermiş. ne yazmasını bekliyordun ki? senin ona attığın mesaja bakarsan fena bir cevap gibi değil...

0|0
    0|0
  • Kırdığın yerden kırılacaksın , keşke hiç mesaj atmasaymışsın, Allah yardımcın olsun , herkes zaman diyor ama o zaman cidden çok sıkıntılı geçiyor, "Sabır kara bir dikeni yutmak, diken içini parçalayıp geçerkende hiç ses çıkarmamaktır" , İnşaAllah çabul geçer, seni kıranda kırdırğı yerden kırılır

0|0
    0|0
  • hımm şimdi bu resimdeki siz iseniz ve size bu kelimeleri söyleyecek bir erkek varsa yer yüznde harbi* beyınlının teki imiş sonrası sende asıl kabahat böylee yüz paralık insanların götünü basını kaldırıyosun sonra allaha havale etim diyosun su güzeliginle milleti kul köle edcekken düşmüsn bi için ardına kendini ziyan ediyosun yazık yazık

0|0
    0|0
  • dahada böyle mesajlar almak istemiosan telefonunu engelle, artık onu unutmak için bi' yerden başlaman gerek..!

1|0
    0|0
  • Kalitesiz bir insanla karşılaştığını düşünüyorum. Bence daha iyilerine layıksın. Yinede ön yargılı olmamak gerekir çocuğu tanımam etmem ama aldatma varsa çok büyük bir eksidir ve ilişkiyi bitirme nedenidir diye düşünüyorum. Ben çoktan yol vermiştim gitmişti. Sonuçta sen kızsın o erkek sen onun peşinden değil o senin peşinden koşması lazım.

0|0
    0|0
  • kula bela gelmez hak yazmadıkça hakbela yazmaz kul azmadıkça suçu hep başkalarında ararız neden hiçbir zaman özeleştiri yapmıyoruz.bir sorun varsa biz nerede yanlış yaptık diye düşünsek daha iyi olur diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • daha öncede bununla ilgili soru sorduğunu hatırlıyorum.. cumartesiydi sanıyorum.. boşver kendi kaybeder falan yazmıştım ama bu şerf yoksunu cılkını çıkarmış biraz.. sen ne yaptuında öyle dediki onu merak ediyorum durup dururken mi attı bu mesajı.. ALLAHA HAVALE EDİYORUM...BENDEN UZAK ALLAHA YAKIN OL dedikten sonra yazdıysa bence böle polemilüklere girme daha fazla, çünkü girdikçe sen üzülüyosun belliki...

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapma o noktayı terkelt Allah istenmedigi kalbe tecelli etmez sende istenmedigin noltada durma bişeyde yazma bu yazdıgın onda zerre kadar anlam ifade etmemiştir.

0|0
    0|0
  • Neden rahatsız ettin ki? Bırak ne hali varsa görsün ileriye bak sen. Kız arkadaşı yanında ve ondan bonus kapmak için böyle birşey yapmmış. Gerçek düşüncesi değil ama öküzlük yapmış yinede.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yazmazdım. Şu aşkı gözünüzde büyütüp Dünya' nın sonu gelmiş gibi vurgulamaktan vazgeçseniz diyorum.

0|0
    0|0
  • Keşke mesaj atmasaydın.Onun terbiyesizliği ondan kalsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• keşke beni ilgilendirmez ister çay iç ister zıkkım iç ne halin varsa gör umrumda bile değilsin yazsaydın. sende kendini fazla üzme ayran gönüllü şapşal bi adammış. innaki değmiyor. ama o da doğru üsdüğün kadar üzülürsün. kırkdığın yerden kırılırsın. yani allahın adaleti sonsuz sen içini ferah tut. herkes hak ettiğini görür sonunda.

0|0
    0|0
  • o mesaj seni çıldırtmak için yazılmış bir mesaj seni acıtacağını bile bile. ben olsam hiç birşey yazmazdım tepki vermezdim. yoksayar görmezden gelirdim. ki kendi hayatımda da genelde böyle yapıyorum.o ah birgün bir yerden çıkar sen hiç üüzlme Allah'a havale et. kendin ağla taş taş yerinde koyma istersen ama bunları dışa hiç belli etme. onu mutlu etme yani.zor ama dayan.

0|0
    0|0
  • beni aldatan birisi dünyada aldanmış tek kişidir eğer bana bunu yapsaydı aldatsydı asla ve asla mesaj atmazdım keşke atmasaydın böyle bir durumda da artık sus ve hiçbişi yapma yoluna bak Rabbim bu derdi vermişse dermenınıda veriri merak etme

0|0
    0|0
  • Herkes kendi kalitesini ortaya koyar...

0|0
    0|0
  • hattını değiştir vee ondan uzak dur canım..kıymetini anlar o senin tamamen bitirdiğini gördüğünde onun amacı asıl o elinin altında biliyor..senin onu svdiğini biliyor ya ondan böle geniş geniş dvrnıyor

0|0
    0|0
  • Hata senin ona bu fırsatı vermişsin. Hep diyorum gidenin üstüne iyi dilekler için bile düşmemek gerekir. Anlıyorum seviyorsun, acı çekiyorsun, ama bir insanın biryerlerini kaldırmaktan başka birşey değil, şu biten ilişkiler üzerine mesaj çekme olayı. Ne hali varsa görsün. Sadece seni incitmek için yazılmış birşey de olabilir bu. Aldırma, yoksay, hiç olmamış gibi davran, bak onun canı yanıcak busefer.

0|0
    0|0
  • kardeşim hiç üzülme zamanında bende çok büyük aşk acıları yaşadım odamdan çıkmadım ama anladım ki en büyük ayrılık acısı annemi kaybetmekmiş :/ dedim kendi kendime ben aşk için nasıl üzülmülmüşüm annem yanımdayken ne saçma şeylere takılmışım dedim klasik olcak ama annenizin kıymetini bilin elin p*çlernn değil :(( sende aynı hatayı yapma

0|0
    0|0
  • sen sabırlıymışsın ben bildiğin dümdüz hakaret ederdim..

ne iyi eğlenceler diycem..

zaten beni tanıyan huyumu bilir öyle bir mesaj atmaya cesaret edemez..

gerizekalı herif..

0|0
    0|0
  • ben ilk tepki zıkkımın kökünü için der... onra hızımı alamaz aşağılık insan sıfatı konuşmalarıma başlardım galiba... ama en mantıklısı sesiz kalmak.. en iyi cevap susmak mış yaa bazenn:Dd

0|0
    0|0
  • Vay öküz.

1|0
    0|0
  • artık onu arama sakın..bu kadar terbiyesizlikde olmaz..

0|0
    0|0
  • Allaha havale et o öyle bir düzenliyor ki göz yaşlarının karşılığında sana çok güzel hediyeler veriyor. ve çok iyi yapmışsın Allah belanı versin demeden Allaha havale ediyorum demişsin için rahat olsun burdan bile hissedebiliyorum çok mutlu olacaksın. o kişide görecek üzdüğü kadar üzülecek elbet

0|0
    0|0
Yükleniyor...