Su zayıflatır mı yoksa sadece kilo almayı mı engeller?

Su içmenin vücuda çok faydalı olduğunu biliyoruz ama benim kafamı karıştıran bir şey var. Su zayıflamamızı mı sağlar yani kilo kaybını mı sağlar yoksa sadece kilo almayı engelleyip aynı kiloda kalmamızı mı sağlar? Çok su içerim günde 2-2.5 litre. Bazen 3 ü de bulur. Su tek başına zayıflatır mı yoksa yanında illaki bir aktivite de olmalı mı?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Egzersizle birlikte su içildiğinde cidden cilt sıklaşır ve kilo verdiğini rahatlıkla görebilirsin. Ama egzersiz yapmazsan kilo kaybedersin fakat kaybettiğin kilonun yağ ve kasa oranla kastan biraz daha fazla gittiğini görürsün. Halsiz kalabilirsin o yüzden su ile kilo vereceksen eğer haftada en az 3 gün egzersiz yapman gerek. Ya evinde ya da spor salonunda egzersizle/su ile verilen kilo sağlıklı kilo olup kasa oranla yağdan gitmektedir. Ve su vücut kütlesini korumaz cildi yeniler, insanı ferahlatır fazla kiloyu atar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İnsan verdiği ilk 5 kiloyu yağdan değil sudan verir. Ancak bu giden sular sizin ihtiyacınızın olmadığı gereksiz sudur. Her ne kadar gereksiz de olsa giden suyu karşılamak için bol bol su için der doktorlar. Ondan. Tokluk hissi vs şehir efsanesidir inanmayın.

0|0
    0|0
  • Kilo vermeye yardimci ama daha ziyade saglik icin icilmeli.

0|0
    0|0
  • tabiki de zayıflatır metabolimayı hızlandırıyor daha iyi çalışmasını sağlıyor ve günde 2 litre su içmen gerekli

0|0
    0|0
  • Direkt olarak zayıflatmaz. Bol su içmek metabolizmayı az da olsa hızlandıracağından dolayı bir nebze zayıflatabilir.

0|0
    0|0
  • karında tokluk hıssını uyandırır

0|0
    0|0
  • suyun fazlası da zarar, azı da. abartmadan kararında içmek lazım.

0|0
    0|0
  • Ilık su zayıflatır. Çinlileri düşün.

0|0
    0|0
    • İyi de internetten araştırmama göre soğuk su zayıflatır diyor hatta soğuk suyla alınan duş bile kalori yakıyor diye biliyorum ben

• Biyerde okumuştum Çinliler her zaman yanlarında ılık su taşırmış. Bu kilo almayı falanda engelliyo mu neydi öyle bir şey. Yemekten önce falanda içiyolarmış.

• Kulliyen yalandır. Aksine fazlası bobrekleri daha çok çalıştırdığı için söylendiği gibi çok içmek faydali değil zararlıdır. Vücudun ihtiyacı kadar tüketmek daha faydalıdır

0|0
    0|0
  • bir bilene sor :) :)

0|0
    0|0
  • Tokmuşsun gibi hissetmeni sağlar.

0|0
    0|0
  • yemekten önce tokluk hissi verir yemekten sonra sindirimi kolaylastirir

0|0
    0|0
  • bobrekleri calistirir ve kalori yakar vucudun, yani zayiflatir ama cook etkili degil tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• zayıflatmaz zayıflamaya yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Su tek basina zayiflatmaz

0|0
    0|0
  • Zayiflatsaydi çöp olmustuk simdiye..

0|0
    0|0
  • Bogazını tutup sık sık icersen zayıflatır.

0|0
    0|0
  • Tek basina zayiflatmaz

0|0
    0|0
  • Zayıflatır diyorlar

0|0
    0|0
    • Şöyle düşünenler var mesela yediğine içtiğine dikkat et bol bol su iç spora diyete gerek yok zayıflarsın diyorlar yani su tek başınada diyetsiz ve spor yapmadan zayıflatabilir mi?

• Valla ben iki sene önce akşam 7 den sonra bişey yemiyordum yediğime ictigime dikkat ediyordum ve 15 kilo zayıfladım şu an tam ideal kilomdayim kesinlikle yediğine içtiğine dikkat et diyet yapmadım yalan falanda söylemiyorum

Yükleniyor...