Protein tozunu ucuza bulabilecegim bir yer varmi?

Cok pahali daha ucuza nereden alabilirim?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• hepsiburada dan almıştım ben hala satılıyor mu bilmiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• onu kullanacağına et ye yoğurt ye yumurta ye süt iç

0|0
    0|1
    • Ne kadar akillisin ablacim ama protein tozu ileri donuk hesaplarsan daha karli oluyor... peynir yogurt ve ette yiyorum. ama malum zengjn değilim her zaman yiyemem protein tozuyla 200 liraya hepsinden fazla fazla aliyorum zaten etin kilosu olmus 35 lira ki zaten pirzolayi soylemiyorum bile tavuk yesen oda pahali balik yesen oda pahali..

• supplementler. com bir tutam daha ucuza satıyor

0|1
    0|0
  • Ucuz protein tozu bulabilir misin bilmiyorum ama bulursan da kullanmanı tavsiye etmem. Sağlıklı bir vücut için Whey protein tozları her zaman en iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bulamazsın. Her yerde fiyat aynıdır. İkinci el alsan belki ama oda güvenilmez. Doktor raporun ya da milli sporcu arkadaşın varsa gümrükten yarı fiyatına alabilirsin yurt dışından sipariş ile.

0|0
    0|0
  • Hic bulasma dogal yollardn al bence derim ben.

0|0
    0|0
  • Bence kullanma bıraktıgın zaman veya 2. sefer bittiginde alamadıgın zaman vucudun cok zayıflar aynısını yasadım ve 1 senede zor kendıme geldım oda dogal yemeklerle... bence dogal fitness en iyisi..

0|0
    0|0
  • Yurtdışına çıktığında yaninda getir ;) türkiyede her yerde aynı fiyat

0|0
    0|0
    • izin yok supplament gecisine

• Olurmu normal uçak alti giden bagajinda sokabilirsin istedigin içkiyi ve protein tozunu. Kimse karismaz ben hep öyle yapiyorum istersen dene

• yurt disindan getirtebilirsin tanidiğin varsa kacak olarak yoksa en az 180 den başliyor

0|0
    0|0
  • bulamazsın. her yerde aynı fiyat

0|0
    0|0
Yükleniyor...