Sayın ks üyeleri sigarayı bırakalı yaklasık 17 gün falan oldu ama

evet 17gün oldu ama hala özlemini cekiorm bazen onu cok arıyorum daha ne kadar sürücek bu istek ömür boyumu yani nasıl anlatım sanki onsuz hicbirseyin tadi yok gibi ...gecicimidir bu durum

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• 7 ay oldu

bazen canım istiyor ama yanına yeni sigara içmiş biri gelince aslında aradığının sigara değil sadece uzun süre yaptığın eylemi aramak olduğunu anlayınca rahatlıyorsun

yani aslında özlediğin sigaranıın kendisi değil, bıraktığın bir alışkanlık

şu anda sigara dumanı, kokusu beni çok rahatsız ediyor

0|0
    0|0
    • evet haklısınız bazı seyler onunla özdeşleşmis gibi bunu ustumuzden atmamız lazım aslnda allen car yöntemindeki gibi

• ben onun baya faydasını gördüm

Kızlar Ne Diyor 8

• 17 gün ne ki tyzem bırakalı yıllar oluo önüne koysan gene zevkle içer ama şöle de bi drum var çok sağlıklı hissedio kenedeni eskiye göre ve bundan mutlu

0|0
    0|0
    • ins. bnde unutur giderim ya saglık falan kalmıcak bu gıdısle

• dayanırsan bırakırsın da hani hepimz deriz yemekten snra çok zevkli gelior şu sgra die heh o mafvedior insanı.. o zamn içesn gelior

0|0
    0|0
    • yemekten sonra degılde en cok gecelerı bosken canım ıstıyor gunduz vakıtlerı iş güc derken aklıma bıle gelmıor

• babam 20 senedir kullanıyordu sağlık sorunu çıktı sigara yüzünden bıraktı. sakız çiğnedi şimdi aramıyor

0|0
    0|0
  • sexe yönel :P

0|0
    0|0
  • Yeniden başla <3

1|0
    0|0
  • iç yahu nolacak.dünya fani zaten bişeye yaramıyor.s

0|0
    0|0
  • bence ömür boyu sürer .:/

0|0
    0|0
  • Dayan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sigara bırakılmaz. Bıraksan bile bi 10 yıl sonrada olsa başlarsın. Önemli olan az içmektir. Az içersen çok yaşarsın. Bir gün yolda sigara içiyorum 85 yaşlarında bir dede geldi yanıma. İç iç ama az dedi ben günde 2 tane yakıyorum 15 yaşımdan veri dedi.Adam sabah koşusu yapıyodu düşün

0|0
    0|0
    • 10 yıl cok uzun bır zaman dılımı yanı o kdr sene ıcmeyen bırı nıe bıdaha baslasınkı bu cok mantıksız

• walla çok var etrafımda başlayan ne yazık ki. Adam bir kokusunu alıyor sonra ulan yakayım bende geçmişteki gibi diyor. yada derdi tasası çıkıyor çok büyük ona sarılıyor.

• 7 gun oldu su anda rafta duran sigarayı elime aldım Malboro blue ice .. kesişnlikle sigara bırakanlar için 1. dusman cunku o ferah tadı ie mmmm ah ahh :D

0|0
    0|0
    • icme abi brakmamız lazım :)

• bnde kullnmıştım bak onu.. sigra gbi gelmior o yzden içmk zevkli oluor :)

• aynen serinlikte soguk havalard bir kat daha guzel :9 o kapsulu patlatıs ve gelen mis kokular:) cıkbalkona içelim :)

• arkadaşım sigarayı 3 yıl önce ağustos ayında bıraktım.

Sakız çiğne ağzındaki boşluğu alması için 3-5 ay sıkıntı çekersin sonra aklına bile gelmiyor. biri içmezse eğer. ama eskisi kadar şiddetli çekmez canın.

0|0
    0|0
    • yani gecer diorsun 3-5 ay sonra

• evet haklısın bakalım olmadı onuda denerız :)

• umarım başarırsın.

• siz kafanızda onu hiç bitirmeyecek gibi şartlanmışsınız. bende tekel sigara içemiyorum. tütünüm biterse bırakmak zorundayım.

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim 14 günde nikotin vücuttan atılıyor gerisi psikolojik savaş.Ben 1 sene bıraktım tekrar başladım keşke başlamasaydım zam gelince tekrar bırakiyim diyorum bence bukadar dayanmışken içme.

0|0
    0|0
  • Amansız bir yar gibi peşini bırakmaz.. İradeni sağlam tut..

0|0
    0|0
    • arada bi aklıma gelmiyormu hakkaten insanın sinirleri bozuluyor

• yak ozamn bitane. yanına da nescafe hüplet o.pusudur iyi gider yanında

0|0
    0|0
    • kesin kararlıyım ya o kdr sıkıntının ardından daha geri donemem

• ozamn sana yukardaki eleman gibi yaşayacağın ağır travmalar için başarılar , adam ayını bile hatırlıyor mk evlense yıldönümünü hatırlamaz :))

Yükleniyor...