Bu Deplasman yasağı ne zaman kalkacak?

Ne bokum dan kararlar l*n kaç sene oldu hayla bir deplasman yasağıdır gidiyor deplasman taraftarı olmadıktan sonra o derbilerin ne anlamı kalıyor?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok reis kalkmasin millet birbirine giriyo ben besiktasliyim kac tsne deplasman yasagi olmayan maca gittim hep kavga cikti hep insanlar oluyo yazik gunah ya gerek yok hem derbi dedigin macta full cekiyo stad

0|1
    0|0
    • iyide kardeşim bu sorun taraftarlar arasında biri düzgün dursa hopp biri kayışı kopartıyor olan diğer taraftarlara oluyor biz en son deplasmanı 2012 de kadıköy de yaptık düşün 2 sene geçmiş

• Olsun reis iste taraftarlar rahat durmuyo biz insanlar rahatiz ama 3 buyuk klunun taraftar grublarina laf anlatamazsin carsi gfb ua bunlar hep dusman

• Su an icin malesef cok zor keske ekisi gibi olaysiz guryltusuz mac izlense yanyana artik cok zor ama en azindan ingiltere gibi arada bir cizgi koruma olarak izlense.

0|0
    0|0
    • eskilerden düşün yarı saha uygulaması varmış şimdi 3 4 bin taraftar stada giremiyor

• Girselerde o korumalar aradaki bosluklr futbolu spor oyun zevk olrak gormuyoruz savas sanki.

• Futbolun içine her geçen yeni bir ekliyerek içine ediyorlar. Deplasman yasağı, passolig sırada ne var taraftarsız futbol oynatmak mı?

0|1
    0|0
    • birde çok büyük bir iş başarmış gibi passolig sayesinde Holiganları %90 engelledik diyorlar ulan sahaya seyirci geliyor da mı bir şey oluyor

• orası da varda işte Allahtan bir Ligtv var :D

• En güzeli kaçak izlemek

• katılıyorum kardeşim

0|1
    0|0
  • Zulkuf

0|0
    0|0
Yükleniyor...