Karin kasi icin bakarmisiniz?

Evet simdi ben 7 ay gibi bir surede hicbisey yemeden 24 kilo kadar verdim bundan 2, sene once ve tabi bu yuzden derilerim sarkti ve fitness a basladim yag oranim dusuk ve ideal kilomdayim ve yaklasik 5 aydir kas calisyorum fakat bu 5 ayin 3 ayi veya 2 ayi karin aksi calismaya basladim haftada 2 gun karin gunum diger 2 gun bacak 1 gun kol olmak uzere. Ve o sarkan karindakid erilerim baya bir toplandi fakat karin kasi yaomaya calisyorum ne kadar surede olur protein tozu kullanmalimiyim veya programla ilgili tavsiyeleriniz rica etseeem? Ve allah aski fitness dan anlayanlar yazssin

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle göbek mutfakta erir
    1. koşu sana bir öneri koşarken kesinlikle beline poşet bağla sadece belini terletmeye cok cok yardimci olur
    2. kas kaybetmeden yag yakmak istiyorsan protein agirlikli beslenmelisin hayatindan şekeri cıkar karbonhidrati da günden güne azalt sonuc göreceksin.
    3. (agirlikla) bel hareketleri 20/25 kiloluk dumbellerle saga sola egilme incitmemeye calis belini
    4. antrenmandan sonra asla karbonhidrat alma protein agirlikli ye ve yat ama antrenmana giderken kesinlikle karbonhidrat almalisin ama dozunda
    ins. sonuc görürsün kolay gelsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• karın kasını çıkarmak için yağ oranını düşürmen gerekiyor. bu yüzden diyete devam et. şeker , ekmek , yağ çok tüketme. haftada iki gün olan karınn programına devaam et. ama karın çalışırken o kadar iyi çalışki. karın kaslarının acıdan aşırı derecede yandığını hisset. protein tozu kullanmak faydalı olabilir ama ondan daha önemlisi yediklerine dikkat etmen. salata ye. tavuk ye. brokoli ye. protein ihtiyacını karşıla günlük olan.

0|0
    0|0
    • Yag oranim normalin altinda dikkatli oku ve sporcu gibi besleniyorum dediklerini yemiyorum bilincim var

• Bunu bu şekilde bilemeyiz. Vücut ölçün yağ ve kas kütlen vs bisürü etmen var bunlara bakılır ona göre program yapılır. Telefonun ne bilmiyorum ama iphone için imuscle2 programı var orda her türlü hareket var. Ama dedğim gibi sana özel programla daha başarılı olursun

0|0
    0|0
  • çok soru var ama yardımcı olmaya çalışcam sana, süre olarak bilemeyiz bunu karın kasının oluşması için zorlayıcı antrenmanlar şart, güncel halinin fotosunu bana ulaştır sana iyi bir karın programı yazayım

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=KTvI6fUHf98

demek garın gası istersin ha

1|0
    0|0
  • Benim ki doğadan o yüzden ne desem boş bünyeler farklı :)

0|0
    0|0
  • bir kıza asla kas yakısmas one ya iğrencc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kas kısa sürede olacak bir şey değil sabır zaman ve azim gerektiriyor sen hiç aksatmadan devam et

0|1
    0|0
  • yan düz mekikler çek bol bol

0|0
    0|0
Yükleniyor...