Kızlar bırakın birde erkekler sorsun:)?

Arkadaşlar günde 20 barfks
100+ şınav.
70+ mekik çekiyorum.
Şimdi bu yaptıklarım hergün tekrarlıyorum. Daha fazla zorlamak istemiyorum çünki sporunda bir sınırı var günlük de olsa aşırıya kaçar isem sikintit çıkar ki gördüğüm kadarıyla da çıkarıyor. 2 günde bir mi yapsam diyorum sporu? Birgün çalış bir gün dinlen mantığıyla. sizin de fikirleriniz önemli benm için.

Bu arada isim spor üzerine olduğu icin bu kadar uğraş veriyorum bazı işin gücün yok mu diyecek arkadaşlar olacaktır. Saygı duymak lazım:)

• Hergün spor yapmaya devam edebilirsin.
    38% (3)17% (1)29% (4)Oy Ver
  • 2 günde bir yapabilirsin.
    62% (5)67% (4)64% (9)Oy Ver
  • Spor yapsan ne olur yapmasan ne olur salla ya.
    0% (0)16% (1)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Cinsellik üzerine paylaşım yapsam yorum yağardı. Suç bizde abza dolu bir sitede spor paylaşım yapıyoruz.:) yorum atanlar size teşekkür ederim tek siz kalmışssınız.:)
Guncell

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Her gun yapcaksan miktarlari 30 30 40 40 yapmalisin. 2 gundr bir yapcksanda bu kdr yuksek miktri bir anda dglde yavas yavas arttrmalisin. Esela 100 sinav cekiyosan mekik ve barfikste fazla zorlama kendini. Sagligina zarar glmesin. Yaptgn bir sporun arkasindan dinlen enerjini topla meyveni ye sivi takviyeni yap ole devam et. Hepsi bir anda mazallah insani sakatlar

0|1
    0|0
  • Ayni bolgeleri calistigin icin her gun yapmanin dogru olmadigini dusunuyorum senin yerindr olsam yaptiklarimi arttirir ikigunde bir yaparim bir sure sonra da farkli varyasyonlarina yonelmeni oneririm..
    Amac kaslari yormaktir icindeki dokulari parcalamak gelismeye zorlamak bunu antrenmanla yaparsin gelisme de dinlenirken olut yani kaslar dinlenirken gelisir bu yuzden sayiya gorr degil de kendin bitene kadar yap ve dinlen ertesi gun tekrar yapma. bir oneri sadece

0|1
    0|0
  • stratejin yanlış her gün şınav mekik çekeceğine bütün vücudu çalıştır her yerin gelişsin ve bir kas grubu eğerki düzgün şekilde çalıştırılıyorsa 72 saatten önce tekrar çalıştırılmamalıdır, kaslar dinlenmeden büyüme göstermezler

0|1
    0|0
  • Hergün spor yapmaya devam edebilirsin.

0|1
    0|0
  • 2 günde bir yapabilirsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...