Kapat

Topuklu ayakkabınızın ayağınızı vurmaması için ne gibi yöntemler uyguluyorsunuz?

Ah bu topuklu ayakkabılar! Kızlar topuklu ayakkabı hepimizin vazgeçilmezi lakin neden bu kadar ayak yorarlar anlamam.O mükemmel estetik görüntü aslında ne kadar da can yakıcıdır çoğu zaman.Sürekli ayak bileğimin su toplamasından canım sıkılmaya başkadı:S

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Topuklu ayakkabı güzeldir ve dikkat çeker, ancak insan anatomisine maalesef uygun değil. Ağrı ve yorgunluk yapmasını anlarım ama ayağının herhangi bir yerinde su toplamasına neden oluyorsa muhtemelen ayağına uygun olmayan ya da ortopedik olarak yanlış tasarlanmış bir model aldın demektir.

Düz ayakkabılar o kadar önemli değil belki ama en azından topuklu ayakkabı alırken kalitesinden emin olmalı ve mümkünse iyi bir marka almalısınız.

0|0
    0|0
    • hepte kaliteli ayakkabı alırım çünkü uzun saatler ayakta kalıyorum.Ama çözemedim 300lira versem de vuruyor 50 lira versem de.zaten japon ayakları gibi minicik ayaklarım :D

• ama sen guru sun sana danıştımdı:D:D

• Topuklu giyen gurulara danış :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Topuklu ayakkabı her zaman giyilirse ayaklar su toplar muhtemelen.

0|0
    0|0
  • şahsen ben ona iyi davranıyorum.

akşamları ayağımdan çıkarmadan önce onu seviyor, okşuyor, güzel sözler fısıldıyorum topuğuna.

sabahları giymeden önce de iltifatlar yağdırıyor, topuğunu yağlıyor, cilalıyorum.

0|0
    0|0
  • fetiş bi erkek arkadaş yapıyosun giymeden önce 10 dakka topuklarını yalayıp yumuşatıyo sorun ortadan kalkıyo...

0|0
    0|0
    • sorun topukta değil topuklu ayakkabı da.zira ayakkabının topuğunu yalaması da sorunumuzu çözmüyor aduuket

• sen yinede özen göster. topukta yara... bılıbblllhh hiç hoş değiil.

• 1- Her akşam erkek tarafından öpülmesi

2- Kaliteli ayakkabılar

Hiç vurmuyormuş, sordum şimdi..

1|0
    0|0
  • Yarraaaaa bandı.

0|0
    0|0
  • hay senin ayakkabına :D laf olsun diye yazdım bende :)))))))))))))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• topuklu alırken asla ucuza kaçma. tüm ayakkabılarda ortopedi önemli ancak topuklu ayakkabı sadece tipe göre üretildiyse işkence aletine dönüşüyor.

ama zaten aldığın ayakkabı sıkıyor ise, bir lostra salonuna götürüp kalıba koydurabilirsin. biraz açılınca rahatlar ayakların.

son olarak, vuran ayakkabılar için üretilen geniş topuk bantları var, yara bantları. ayağına onlardan yapıştırırsan ve üzerine de patik çoraplardan giyersen sıkıntın nispeten azalır.

0|0
    0|0
    • hep iyi markalar giyiyorum ama sanırım bu benim narinliğimle alakalı.spor ayakkabı bile vurur mu insanın ayağını ya:D

• özel bir ayak yapın var demek ki:) benim de tabanı vururdu spor ayakkabıların lisedeyken, sonradan hafif düztaban olduğumu öğrendim:D ama acısına rağmen ısrarla giydiğim ayakkabılar sayesinde sanırım, geçti sonradan.

• Dolgu topuklu modellerin çok can yakıcıları da var. Rahatsızlık etmiyorlar en azından

0|0
    0|0
  • saçma gelebilir ama kesinlikle marka farkediyo ayakkabının kalitesi sonuçta yetmiş tl aldığn ayakkabı sıkar vurur ama 300 verirsin değer hem çok güzeldir hem de çok rahat

0|0
    0|0
    • bugün giydiğim ayakkabı çok iyi bir markaydı ve o bahsettiğin fiyattan biraz daha fazla vermiştim..ama sonuç su toplamış bir ayak bileği:S

• kaliteli ayakkabı al, paraya kıy

0|0
    0|0
    • valla maaşım ona gidiyor iyisi olsun diye ama en temizi parmak arası terlik giyicem bundan sonra:D

• ayak vurması için bir çok yapışkanlı silikon jeller var onlardan alabilirsin ön, arka ,yan nere vuruosa hepsine göre şekillerde satılıo...

0|0
    0|0
  • Kaliteli ayakkabı alırsan hiç birşey olmaz ayaklarına.

Ucuza kaçıcaksan eczaneden topuk altına koyulan birşeyler var onlardan al.

0|0
    0|0
  • Giymeden önce vazelin sür eger corapla giyilcekse corabın üstünden sür dene faydasını göreceksin

0|0
    0|0
  • seffaf yara bantları var ten rengıne gore bantlar var bunlardan kullanabılırsın

0|0
    0|0
  • sabun sür ayakkabının derisi yumuşar bu şekilde

0|0
    0|0
  • silikon jel kullanırsan daha rahat edersin basıncın etkisini azaltıyor ve sürtünmeyi gideriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...