Dünyanın en zor işi ev hanımı olmak diyen kimler?

Dünyanın en zor işi ev hanımı olmak diyen kimler?

Annem bir kaç aylığına memlekete gitmişti ve yeni geldi. İki gündür temizlik vs. ile uğraşıyor bende elimden geldiğince yardım ediyorum. Ama bir şey dikkatimi çekti, evi temizle, yemek pişir, çamaşırları as, camları sil, misafirlerle ilgilen vs. vs. vs. bu böyle uzayıp gidiyor bu bedene sanırım sadece bayanların canı dayanır. Anneler ve kadınlar iyi ki varsınız:)

0|0
1815

En İyi Kız Görüşü

• heehh şimdi kız milletinden gelir 5 yıldızlar gelmeye başlar ama ilk ben verdim yıldızı :) evin patronu bayanlardır. Eksiğini,giderlerini,sıkıntılarını bayanlar bilir. Herşeyi geçtim anne olmak kadar güzel duyguyu Allah bize nasip etmiş tabi baba olmakta güzel ama anneyle kıyaslanamaz. Ev kadını olmak zor evet ama düşünsene hem iş kadını olup hemde evinin kadını olan bayanlar var. Kadınlar her zaman güçlüdür her zorluğun üstesinden gelirler. Asla ihanet etmezler veya yorulduğu zaman bile ailesine zaman ayırabilir. Mutsuz olduğunda bunu kocasından çıkartmaz veya sıkıldığı zaman çekip gitmez noktayıda koyayım kadınlar sadece bir erkeğe aittir aldatmışlarsa bu erkeğin eşşkliğidir çünkü son damla taşırmıştır. Aldatmazlar yuvalarını dağıtmazlar. Hergün şikayet ederler bitmeyen temizliklerine,kıymetli evlerinin kirletilmesine ama hiç bir zaman kontrolü elinden bırakmazlar.

Ve erkeklere muhtaç olmadan yaşayabilirler. Bir erkek ayrıldıktan sonra ve eşi öldükten hemen sonra eş arayışlarına başlar ama kadın yuvasına her insanı dahil etmez çok zor durumda kalmadığı zaman evlenmez. Her daim çocuklarının başında durur

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• sonu olmayan tek iş bence ev işi :)

0|0
    0|0
  • dünyanın en zor işi hem bunları yapıp hem de gdip işte çalışmak.

0|0
    0|0
  • demiyorum ...

birede hem çalışım hem evine bakan bayanlar var onlarınki daha zor bence

en basiti annemde ole düşünürdü ama ben hep babamın yanında oldum...

çünkü; bi kadın sabahtan alşama kadar evin içindeyse eğer istediğinde yapabilme ihtimali var .ama erkek o işi yapmak zorunda ,kimi erkek sırtında kömür taşıyo şimdi tutupta evdeki bayanla bi tutamayız yazıktır.. erkek hem evi düşünür hem çalış yorul..

tamam bayanlarınkide zordur ama o kadar değil..

0|0
    0|0
  • zor iş zorrr bırde hem calısıp hem ev ıle ılgılenmek daha da zordur ...

0|0
    0|0
  • Evet iyiki varlar , en zoru onlar başarıyo ne kadar farkında olunmasada , biz kızlar anlayabiliyoruz :)

0|0
    0|0
  • Öncelikle soruyu beğendim +5

Evet dünyanın en zor işi anne olmak kısacası ev hanımı olmak diyebiliriz. Erkekler bunun farkına varın ve evde biraz daha duyarlı olun lütfen.

0|0
    0|0
  • zor tabi ki...evde hiç bitmez..kadınların klasik lafıdır..annem ev hanımı ama bir sn oturduğunu bilmiyorum kadının..ben de evde olduğum vakitlerde genelde vaktimi bişiy yaparak geçiririm..

0|0
    0|0
  • evet 5 yıldızı verdim.hem öyle hemde yeni dogurmus kadını düşün.ev işine bakıcak yemekdi temizlikti ayrıyetten birde cocuga gelen gidenle ilgilenecek.Allah basımızdan eksik etmesin annelerimizi işleri zor cidden

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey kadınların bahanesi o dünyanın en kolay işi bence yap işini gez toz akşama kadar fiskos

0|0
    1|0
  • ben 2 hafta bu moddaydım.. Çok zor kardeş, çok...

0|0
    0|0
  • Hem gidip calismak sonra eve gelip bi de ev hanimligi annelik yapmak daha zor.

0|1
    0|0
  • Demiyorum, doktora tezi yazmak mesela cok zordur

0|1
    0|1
  • Zor işler.

0|0
    0|0
  • :) Ev hanımı olmak en zor ve en güzel işi.

0|0
    0|0
  • ev işi bitmezse sorun değil ama çalıştığın işyerinde işini bitirme bi bakalım ne oluyor :)

0|0
    0|0
  • Ondan basit bir şey yok ya.Sadece yemek yaparken "bugün ne yapsam" düşüncesi zorluyor insanı.

0|0
    0|0
  • hem ev hem işi olan napsın be arkadasım bızım ısımız daha zor ıkısıylede bas etmeye calısıyoruz 3 yasındakı yaramaz kızım dagınık kocam yogun iş hayatım aksma kızımı kresten alıp eve gıdısım kosatura kostura yemek yap evı topa mısafır gelır pasta borek hazırla gece kocana kadınlık yap kızına anne ol kızın ateslenır sabaha kadar bekle sabah ıse gıt bence bu daha zor ama gurur verıcı olduguda gercek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hee tabi tabi, evde boş boş oturmanın kılıfı o sürekli yapılan temizlik. evde oturacaklarına çalışsınlar bakalım görsünler hayatın gerçek zorluğu neymiş :) temizlik yaa :)) ben bi toplantıya girip çıkıyorum yemin ederim bi ay boyunca hiç durmadan ev temizlesem o bi saat topplantıda çektiğim stresi çekmem. dünyanın en zor işi öyle mi? iki gün diyorum yaa sadece iki gün, benim 13 senedir yaptığım gibi iki gün sabahın köründe çıkıp evden işyerine gelsinler bakalım hangisiymiş dünyanın en zor işi. çok komik gerçekten

0|0
    0|0
  • Günde 1 dolara Afrika'da elmas çıkartmak ister misin?

0|0
    0|0
  • dünyanın en zor işi sabır gerektirenler ev hanımlığı dahil.

0|0
    0|0
  • anneeee suuuuu , annee kapıııııı . başka hiçbir yerde bu hizmeti bulamazsın . cennet annelerin ayaklarının altında

0|0
    0|0
  • Zor is gormemisler derim. Bir madene insinler her gun ya da yaz sicaginda ellerine bir kazma kurek alsinlar zor isi gorurler

0|0
    0|0
  • bi işin zor olması içn yapmadığınızda hesap soranın olması gerekir?

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum annem hiç oturmuyor

0|0
    0|0
  • ev işi gerçekten zor yaaaaaa hergün aynı terane kadınlar olmasa biz erkekler ne yapardık ;))

0|0
    0|0
  • ben yanlız yaşıyorum ev işi hemde iş işi ugraş dur off çok yorucu kadınlar haklı beyler hiçte kolay değil

0|0
    0|0
  • vallahi hem sabah erken kalkıp işe gidiyor öğlen geliyor çocuğunu emziriyor ondan sonra yine işe akşam gel yemek yap etrafı topla ütü yap vallahi ne denir biliyormusunuz gerçek kadın anne böyle eş bu devirde zor Allah herkese nasip etsin

0|0
    0|0
  • mesai saati yok.hayat devam ettiği sürece devam ediyor.

0|0
    0|0
  • Benim annem akşama kadar çalışıyor ve bunları yine yapıyor.Sırtımda taşırım,ölürüm o'na

0|0
    0|0
    • sırtında taşıyacaığına tut bulaşığın çamaşırın ucundanda anen dinlensin

• ben değilim :D

0|0
    0|0
  • zor olabilir ama daha zorları da var

0|0
    0|0
  • Bir de hem çalışan hem bunları yapan var onlar ne yapsın :/

0|0
    0|0