4-5 erkeği birden nasıl idare edebilirim?

4-5 adamı birden nasıl idare edebilirim? Vallahi eskiden 2ni güzel idare ederdim ama şimdi 4 tane 1i de yolda nasıl idare edebilirim? başarılı olan varmı? :D

Güncellemeler:
:D
kendini kadin sayip soruya atlayan adamlara bak hele :DD
manik depresif halki. kendinizi bi silkeleyin bea. alt tarafi bi soru ve erkeklere sorulmadi.

0|0
15|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Çok eskiden bir komedi filmi izlemiştim, kadın sevgililerine gün isimleri vermiş ve arkadaşlarına anlatırken salı şöyle yakışıklı, perşembe böyle romantik diye anlatıyordu :)))

Taktir ettim seni :))

0|0
    1|0
  • Nerde idare edeceksin¿

0|0
    0|0
  • bakkalda taze kaşar satılıyor biliyordum ama internette reklamının yapıldıgını bilmiyordum :D:D:D:D:D

0|1
    0|0
  • hepsine grup teklif et, biri bile reddetmiyecektir:D

sonrasinda mesru bir sekilde grup halinde takilirsiniz idare edecegim diye kafani tirmalamazsin:D

0|1
    0|0
  • Oooooo 5'li grup haaaa... İdare edersin o ışığı gördüm sende...

0|1
    0|0
  • Ks yönetimine ''ilişki içinde'' olan durumunu ''ilişkiler içinde'' olarak değiştirme talebinde bulunuyorum..

Ki biz de bayanları sınıflandırabilelim...

0|0
    0|0
  • İnş o 4 5 fare kemirir seni kaşar gibi :)

0|0
    0|0
  • vay efendim sonra sevgilim beni neden aldattı al işte :D

1|1
    0|0
  • 1.canım cikolata cekti

2.nie 5 tane birden idere ediyon 1 tane yetmiyormu

3.güzelmiyim mi diyon yada bunu mu kastediyon anlam veremedim_?_

1|0
    0|0
  • idare memuru seniiiii iyi sormussun valla ama hepsini beraberde edrsin birer birerde ama birer birer daha yorucu olmaz

0|0
    0|0
  • valla o kadar adamı idare etmek zor bence bir otobüs kiralayıp otobüsü de sen kullanarak idare edebilirsin otobüs senin idarende olacak neticede veya 4-5 tane olan adamları yuvarlak hesap 7ye tamamla hergün başka biriyle takıl.

0|0
    0|0
  • 2 yi idare edene 3,4,5 de idare eder;) biraz paylaşımcı ol bak kızlar sana diş biliyor ;))

0|0
    0|0
  • ileride çok üzülüceksin ama diyeceksin keşke yapmasaydım ama geriye getiremeyeceksin sen oyun sanıyorsun ama yanlış ve boş işler peşindesin

0|0
    0|0
  • 2 tane çok rahat idare ediliyor 3 senin zekana baglı ama 4 tane idare edemezsin ayrıca sen kızsın kaşarlık yapmanın alemi yok.:)

0|0
    0|0
    • kız olunca adı kaşar oluo erkek olunca çapkın playboy mu? git legolarınla oyna sen.

• aynen dedigin gibi oluyor..acı gerçkler sen başka bi ad biliyosan onu söyle...

• alın işte kızlar bir de diyorsunuz ki niye bizim adımız çıkıyor. Çıkar tabi. ADınız da çıkar şeyinizde...

0|0
    0|0
  • bunu basarabilirsen sana üstün hizmet madalyası takmaları gerekir

0|0
    0|0
  • 1, 2, 3 yetmez 4, 5, 6 olsun,pazar tatil kimse gelmez, diğer günler bir olsun, lay lay lay lay lay

0|0
    0|0
  • nerde idare edeceğine bağlı. aklıma gelen yerde zorlanırsın biraz ama yaparsın sana güveniyorum :)

0|0
    0|0
  • yedi kocalı hürmüz ü izle. senin için ilham kaynağı olabilir.

0|0
    0|0
  • all internals dicem ama o da pek mümkün değilki

0|0
    0|0
  • Eğer Bunu gercekten yapabiliyorsan helal olsun :))

0|0
    0|0
  • İnanmadım dostum

0|0
    0|0
  • 1. güncelleme

2. dalga için geldik panpa

0|0
    0|0
  • Bana verin hepiniz birden idare edin

0|0
    0|0
  • Trol arkadaş böyle yapma.

0|0
    0|0
  • verirsen idare edersin fuck body olarak takıl

0|0
    0|0
  • Vay

0|0
    0|0
  • yapma yazıktır cok fena koyuyo

0|0
    0|0
  • her sene 4 ünü idare et 10s enede 40 yapıyor. 41 nci de denyonun biridir sanırım. enayi cok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...