Türk kadınının en iyi yaptığı iş nedir?

Türk kadınının en iyi yaptığı iş nedir sizce?Evlilik midir? annelik midir? Seks midir? Sabretmek midir? Yemek yapmak mıdır? Şikayet etmek midir? Dır dır etmek midir? Her şey olabilir.Sizce Türk kadınının en iyi yaptığı iş nedir?

Güncellemeler:
Verdiğim örneklerle sınırlı kalmayalım değişik şeyler bekliyorum:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkeklerinde onlardan kalır yanı olmadığını belirterek dedikodu sonra dır dır , ben sana söylemiştim diyerek sıyrılmak ,başka kadınları hemcinsleri olmasına rağmen hor görmek (özellikle kendinden güzel ve çekiciyse ) .Evdeki problemleri en son babaların duymasını sağlamak .En önemlisi ise aynı yastığa baş koyduğu kişi tarafından uğradığı şiddete sabır ve tahammül göstermek .Aynı yatakda kocasını başka kadınla görse bile "arkadaşlarına benim kocam hayatta yapmaz "diyebilmek :))

Kızlar Ne Diyor 15

• anası anaç olan türk kadınların en iyi yaptığı şey kocasına hizmet ezmektir. Bolbol p*rno izleyen ya da kendine güveni sonsuz olan kadının en iyi yaptığı şey seksdir. Hiçbirşeyi beceremeyen ama kocamın gzüne gireyim diyen kadının yaptığı şey ise bebektir.

• bunların hepsini yapabilen zaten tek bir kadın türü vardır o da Türk kadınıdır :D

• Türk kadınları her şeyin en alasını becerir.Tartışmaya gerek yok.

• Ne eylerse güzel eyler.

• Genelleme yapmamak gerek dır dır diyenlere sesleniyorum demek ki annenizde epey dırdır yapıyor.Ne çabuk unuttunuz savaşlarda cepheye mermi taşıyan türk kadınlarını?Madem okadar dırdır yapıyorlar niçin evleniyorsunuz?bence çelişiyorsunuz:)

• +1 hatta +sonsuz :)

• Kesinlikle katılıyorum. :)

• sabretmek :)

• Annelik.

• Türk kadınlarının en iyi yaptıgı şey. Her ne olursa olsun kocasının arkasında durbilmesidr diye düşünüyorum.

• çocuklarıyla kocasının aralarını idare etmek...

• Kocasına iyi bir eş olmak.

• en iyi cevap pentinin

• Erkeklerin de duyguları karşlıklıdır :D

• Türk erkeklerine tahammül edebilmek

• Nevrotik :)))))))))))))))))))))) No feminzm cidden değilim

• Aslında biraz düşünürsen bütün ipler sizin elinizde, sen burdaki hırboların türk kızımı rus kızımı diye artislik yaptıklarına dırdırcı dediklerine bakma.. Bir kızı açılmaya kalksa eli ayağı titriyor heyecandan o tiplerin...Bakmak ve görmek arasındaki ince çizgiyi yakala..Kadınlar hiçte ezilmiyor helede sizin gibi metropol kızları.. Feminist kesildin başımıza heee:D

• Lusacan toplumda her daim baskıyı gören kadınken sen aradakı çemkırmeyı ne olarak kafanda büyütüyorsun.Nevrotik erkeklerden nefret etmiyorum ama toplumda kadını bu hale getırende erkek hegomanyasıyken kendılerını bir şekılde işin dışında tutmalarına kıl oluyorum.Bir eşitsizlik söz konusu hep.Ama o kadar kurallara dayatmaları koymusken sizin isteklerınız doğrultusunda kadın olmaya çalışırken hala en beğenılmeyen yıne biz oluyoruz .

• Öncekileri Göster
  • anneliktir bence anneliğin hakkını veriyorlar. bütün sorumlulukları yerine getirip tüm cefaları çekiyorlar

• sabır sabııırrr yaaa sabııı dır bencee :D

• Annelik görevini sonuna kadar yerine getiriyorlar bence

• sabretmek

Erkekler Ne Diyor 15

• Eşlerinin hayatını s.kmek..Bazı arkadaşlarımın eşlerine ithafen..Genellemeleri sevmem yapmamda..

• bir erkeği diliyle canından bezdirebilen tek canlıdır, kendisine gelince kadın erkek eşittir der ama erkek hakkını arayınca ortalığı yıkarlar, çok mevkicidirler örneğin çalıştığı işyerinde terfisi yükselince bi anda değişebilirler gözlerimle şahit oldum istisna değil çok gördüm maalesef b insan terfi ettim diye milletin içinde kocasına azar çekmeye kalkarmı ya yazık vallahi billahi yazık yabancı kadınlar doktor olsn eğitim seviyesi yüksek olsun ne olursa olsun gelip burda köyde bile yaşıyorlar sırf aşık oldukları erkek için allah aşkına söleyin bunu yapabilecek bir türk kızı varmı? yok!

• Dırdır kısa ve net

• Yemek yapmakDir dir etmekSikayet etmek binim icin.Seks in zaten listede olmasi bile pek akla yatkin degil bana gore.Evlilik ve seksi bence toplum halinde pek mutlu yurutemiyoruz.

• 1- Çok iyi kalitede sinsilik2- Anlamsız bir takım gıcıklıklar3- Gereksiz aşırı saçma tripler4- Bla bla, bik bik5- Vasat yemekler.Hepsini bıraktım artık.. Meğerse kadın gibi kadın İtalyan kadınıymış.. Yıllarca boşuna yedirmişiz başımızın etini.(!)

• Mesaj alındı.

• Sıkı takipçisiyim:)

• En iyi yaptigi sey cocuk dogurmak mubarek fabrika gibiler avrupa ve ortadogunun en yuksek dogum orani olan ulkeyiz boyle giderse çini sollayacagiz lutfen kondom kullanin

• Bir araştırmaya göre kadınlar günün toplam 5 saatini konuşmaya (kadınca : muhabbet) (erkekçce : dırdır yada bıdı bıdı) ayırırlarmış Bu konuşmanın büyük bir kısmı ise alışveriş ile ilgili konularmış

• penti; dırdır diyen kişilere sürekli laf yetiştirmeye çalışınca o kişileri haklı çıkarır vaziyette sürekli dırdır yapmışsın canım :))) işte bizim dırdır diye nitelendirdiğimiz eylem tam da bu :)))))

• bir kere sex en son sırada... bence yaptığı en iyi şey trip atmak, kendini çok iyi satmak, kendini çok fazla yükseklerde görmek ve göstermek, kıskanmak, karşısındakine hayatı zehir etmeye çalışmak, yemek yapmak... :)

• Kafa açmak

• kuşkusuz dedikodu =)

• gerek iş gerek ilişkiler gerekse günlük olaylar vb başkalarını çekiştirme ihtiyacımız yok şükür =)

• Atomu değil birbirimizi parçalıyoruz
      O halı saha maçları niye var sanıyorsun

• Siz ne yapıyorsunuz yan yana gelınce atomumu parcalıyorsunuz yalan söylemeyınnnn

• Öncekileri Göster
  • Dır dır etmek ellerinden gelen en iyi iş.

• Başkalarında da görünce bu düşüncem kemikleşti artık. :) Ama istinalar vardır tabi.

• Keanu her kadın aynı değil desem

• dırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdır

• çalıştığım iş yerinde 1 saat boyunca durmadan konuşabilen kadın için nasıl bir bahanen var ozaman?

• dedıkodunun Allah ı erkeklerdede varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• dedikodularla kime sorumluluğunu anlatıyon o zaman.

• Öncekileri Göster
  • yemek yapmak ve annelik

Yükleniyor...