Nasıl bir evlilik istersiniz

arkadaşlar nasıl bir evlilik istersiniz lüks bir ortammı yoksa mütevazimi ve evlenıcegınız kısının nasıl olmasını ıstersınız mantıklımı duygusalmı

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• yerine göre mantık yerine göre duygusallık tabiki.diğerini ise şartlar belirler sonuçta herkez luks ister ama yaa olmuyorsa ayrılcazmı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kır düğünü istiyorum lükse gerek yok. evleneceğim kişi yerine göre davranmalı. her şey mantıkla olmaz, duyguyla da olmaz. kararını bilmek lazım

1|0
    0|0
  • hepsinden biraz gerekli:)

0|0
    0|0
  • Sadakatli, anlayışlı olsun.Kişilikle alakalı tercihlerim bunlar.Aşk, mantık farketmez.

0|0
    0|0
  • Evlilik istemem..olcaksada huzurlu olsun..

0|0
    0|0
  • Çırağan saraydan azı kesmez.

Mantıklı olsun ama duygularınada önem versin.

0|0
    0|0
    • ahh ah bende cıragan sarayını bı aralar cok hayal edıyodum ama daha kız yokkı:D

• Lüx olmaması için bir sebep yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu nasıl bir soru ki? Nasıl bir evlilik istediğimizin bir önemi olmadığı kanaatindeyim. Önemli olan, hayalimizdeki evlilik için ne kadar çaba harcadığımız. Sadece, istemekle kalan, hayallerde aleminde çırpınan insanlardan olmamak lazım. Neyse efenim, soruya cevap verelim adet yerini bulsun. Lüks bir ortam isterim. Eşimin ve çocuklarımın en iyi imkanlara sahip olmasını isterdim. Evleneceğim kişinin de, anlayışlı olması iyi olurdu. Anlayışlı bir insan, mantıklı olur ve duygusal olur zaten. Ama dediğim gibi, herkesin hayalleri güzeldir.

0|0
    0|0
  • istemem.

0|0
    0|0
  • nikahı kıydıktan sonra kızı alır sahile götürürüm tekeldende bira alırız otururuz

0|0
    1|0
Yükleniyor...