Şükrü Saraçoğlu stadına nasıl gidebilirim ?

Metrobüsle nereye kadar gidip aktarma yapabilirim ? Bahçelievlerden kadıköye gidicem yardımcı oursanız..

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yol tarifi içinde mi gizli oluyorsunuz. Nerden giderceksin. Metrobüs stadın çok yakınına kadar gidiyor. İndiğin yerden yürüyerek gidebilirsin.

0|0
    0|0
    • bahcelievlerden binicem metrobüse nereye kadar gidersem stada daha yakın varmıs olurum ?

• Son durağına kadar gidip ordan yürümen lazım.

Erkekler Ne Diyor 10

• ücretsiz ts maçına gidecek olan bayanlardansın galiba ama bilet almadıysan bildireyim.tükenmiş

0|0
    0|0
  • Bahçelievlerden metrobüse bin. en son gittiği yere kadar git. Söğütlüçeşmede etrafına bak..Trenlerin arkasında .Orada bir stad göreceksin..

0|0
    0|0
  • gidebildin mi :D

0|0
    0|0
  • yaklasık bin kişilk angel grubu seni karsılıycakk sögütlüde.s

0|0
    0|0
  • kime sorsan soyler onu sen evden cık bi

0|0
    0|0
  • Taksime git oradan Metroya bin sanayi mahallesi durağında in karşına bir tane mabet çıkacak işte orası;)

0|0
    0|0
    • Bahçelievlerden kadikoye gidicek arkadasım ne işi var taksimde.. Metrobüse gidip zincirlikuyuda aktarma yapıcak

• cok sağolun

• Sende sağ ol.

• taksiye bin şükrüsaraçoğlu stadına gitmek istiyorum de. direk seni stadın önünde bıraksın

0|0
    0|0
  • burdan bak

link

0|0
    0|0
  • ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU YAZ 2222 YE SMS GÖNDER ONLAR SİZİ ADRESİNİZDEN ALIRLAR:)

0|0
    0|0
  • Bende orada oturuyorum haznedar / bahçelievler sık sıkda şükrü saraçoğluna giderim. Bahçelievlerden minibüse bin incirlide in metrobüse geç ordan metrobüse bin zincirlikuyuda aktarma yapman lazım aktarmayı yaptıktan sonra son durak yani söğütlücesmede iniyosun orada zaten cok yakın yerde stad, az bir şey yürüyorsun kime sorsan gösterir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayatım Bahçelievlerde Metrobüse bin ve zincirlikuyudan aktarma yapıp en son durakta in ( Söğütlüçeşme)

İndikten sonra sağdan devam et. Devlet demir yolları var ordan geç karsına park çıkıcak zaten eğer maça gelıyosan orda ki taraftarları takip et.. Otoyoldan geçme otoyolun altında alt gecıt var dırek stadyum tarafına geciyor. ;)) Hangi tribündesin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...