Bu seneyi kim önde geçer?

bu sene kim şampiyon olur?galatasaray şampiyonlar liginde sizce gruptan çıkar final oynarmı?

Güncellemeler:
artık fenerbahçeloi taraftarlar bile fatih terim gibi bir hoca gelmesini istiyorlar heyyy aykut kocaman düşün halini as ceketini git artık

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş... Gs ve Fb li kardeşlerimizin beter olması dileğiyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu gidişle her sezon oldugu gibi bu senede trabzon olur hahah ağlaya ağlaya dilene dilene...

0|0
    0|0
  • iyi olan gazansin

0|0
    0|0
  • Bu sene yine biz şampiyonuz kahretmesin fb liler sevinmesin yani boşuna görünen (kadıköy) kalvuz istemiyore:P Gruptan çıkar ve bence çeyrek finale kadar da gider sonrası Allah yardımcımız olsun :)

0|0
    0|0
    • Onlar kardeşiz diyor o bakımdan şey ettirdim yoksa böyle bir düşüncem yok:)

• Sen nasıl görüyosan öyle adlandır o zaman düşmanlarım de rakiplerim de de bişiler işte onuda benmi öğretiyim :PpPp

• Maçtan geldim şimdi 3-0 galibiz. Gs iyi başladı.

İyi olan kazansın hatta iyi olan fb bile olsa kazansın. Ama bi susmuyolar be abi.

0|0
    0|0
  • saçma bir soru bunun cevabını herkes biliyor :) tabi ki final oynar :))

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ..

0|2
    0|1
  • Oynar bence. Yeni kadrosuyla baya iyi :)

0|0
    0|0
  • Oynamaz.

0|0
    0|0
  • yıne galatasaray galıba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• finalmi?rüya görmeyelim.gruptan çıkıp elenir

1|0
    0|1
  • Galatasaray ligde şampiyon olur.Şampiyonlar liginde gruptan çıkar.Diğerleri kuraya bağlı.

0|0
    0|0
  • Bu sene Galatasaray lig şampiyonluğunda en büyük ihtimalli aday sakatlıklar talihsizlikler olmazsa şampiyon olur gibi.Şampiyonlar liginede man. unt. maçındaki gibi önem verip ruhunu kaybetmezse gruptan çıkar sonra kurada kim çıkar karşısına bilinmez ama çeyrek finali geçer belki

0|0
    0|0
  • Trabzonsporluyum :)

Bence Galatasaray şampiyon olur.

Şampiyonlar Liginde de gönlümüz Galatasaray'dan yana. Braga'yı yenebilirse diğer takımı zaten kolay patlatması lazım. O zaman inşallah tur maçlarına çıkar.

0|0
    0|0
  • şampiyon galatasaray olacak inşallah ve şampiyonlar liginde yarı final oynar diyorum umudum o olur inşallah

0|0
    0|0
  • galatasaray avrupa kupalarında çeyrek final bile göremez. avrupa kupaları diyorum çünkü grubu 3. sırada bitirp avrupa liginde devam etmesi olası..

türkiyeye gelince fener ve beşiktaşın şu görünen hali galatasarayı zorlayabilecek gibi durmuyor

0|0
    0|0
  • temennimiz fenerbahçe

gs final oynarsa bu sene şampiyonlar liginde ben de artık futbolla ilgilenmem yemin ediyorum şans dediğin kapıyı bir kere çalmalı

0|0
    0|0
  • Galatasaray Ve Fenerbahçe şampıyonluk ıçın yarışır. Galatasaray çeyrek fınal oynarsa sevınırım

0|0
    0|0
  • ha hatta sampiyon olur..oda kesmez süper kupayı alır...

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

1|0
    0|0
  • Tahminen Çıkması lazım :)

0|0
    0|0
  • ARKADA OLMAYAN DAİMA ÖNDEDİR DEMEKTİR

0|0
    0|0
  • galatasaray şampiyon gruptan çıkma şansımız var