Hayal gücünüz ne kadar geniş? Şu anda nerede olmayı hayal ederdiniz?

Arkadaşlar gözlerinizi kapatın ve nerede olmak istediğinizi yada olduğunuzu tarif edin desem hayalleriniz sizi nereye götürür.Betimlemeli olarak bulunduğunuz yeri anlatabilir misiniz..Deniz kenarı mı yoksa bir dağın zirvesi mi yoksa başka yerler mi..NERDESİNİZ...

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Hawaiideyim. Sıcacık beyaz kumların üstünde, palmiyelerin serin gölgesi altında yerlilerle ukulele çalıyorum falan. Hayat güzel yani. Aloha!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kesinlikle deniz kenarı. kimseler yok etrafta sessizliği bozan tek şey hafif bi rockn roll loş bi gaz lambası kumların üstünde uzanmak... işte bu harika olurdu.

0|0
    0|0
  • gozumu kapattim uzay gemisiyle hic bilinmeyen cok cok ama cok uzak diyarlara gitmek isterdim.. uzaydan cok daha otede hayaller dunyasina

0|0
    0|0
  • Gözlerimi kapattığımda ilk aklıma gelen yer , her tarafın yemyeşil olup kuşların sesleriyle dolu huzur dolu bir ortam.

0|0
    0|0
  • bir kürenin içindeyim. ayaklarimin altinda küçük küçük evler. başim göğe eriyor. ayaklarim arabalara değiyor. haraket edersem tüm şehir mahv olur. o yüzden hiç kipirdamadan sonumun gelmesini bekliyorum. lanet olsun içimdeki hayvan sevgisine. kahrolasi sosyalizm...

0|0
    0|0
  • gozlerimi kapadigimda bulutlardayim gecenin karanliginda, yildizlarla dans ederken buluyorum kendimi,...

0|0
    0|0
    • Gecenin karanlığı çok severim..Şimdi ay ışığı da eteklerine usul usul çarpıyordur dans ederken..Ee malum elbisen beyaz ve alabildiğince uzun olunca..:)

• evt karanlik ama isil isil.simdi hayali gectim gercekten uykum geldi

• New York'a götürür beni, eski sevgilimin yanına. Aman, kalsın. Hayal kurmak bana göre değil hem.

0|0
    0|0
  • EST mi okudun sen =)

0|0
    0|0
    • EST nin ne olduğunu açıklarsan okuyup okumadığımı söyleyebilirim sanırım..

• erhard seminerleri eğitimini anlatan kişisel gelişim kitabı

• Haddinden fazla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gözlerimi kapatmadım da ilk aklıma geleni yazayım ; üstünde çatışmalar olan bir şehrin altındaki kanalizasyondayım.değişen pek bir şey yok, yine şu ankine benzer bir haldeyim.biraz sakallarım uzamış üzerimde pejmürde kıyafetler ve bunların koluna paçasına bulaşmış insanların çoğunun tiksindiği bok sidik sümük vb şeyler.etrafım rutubet ve kaçacak kadar rahatsız etmeyen ağır bir koku.bunları yazarken sefiller aklıma gelmedi değil.sokaktan arabalar geçiyor ve şu an odamda değil de o dehlizde olsaydım yine rahatsız olacağım sesler duyacağıma eminim.pek bir fark yok aslında.etrafınızda insan yoksa güvende sayılırsınız.kanalizasyondan(odamdan) çıktığım an da değişen bir şey olmazdı.dünya hiçbirimizin kendini tamamen güvende hissedemeyeceği kadar büyük ve ürkütücü.insan içindeki bu tür endişelerle başa çıkamadığı anda kanalizasyondaki bokun dinginliğini bile kıskanabilir sanırım.

0|0
    0|0
  • everest e zirve yapan bir gurubun icindeyim hepimizin tek amaci adimizi zirveye yazmak yolculugumuz yorucu ve bir o kadarda eglenceli geciyor hava yavs yavas kararmaya ve beraberinde ayazida getirmeye basliyi her ne kadar sıkı giyinmis olsamda montumun icinde ayazin dolasdigini hissediyorum ellerim git gide dahada usumeye basladi , gurupdakilerinde durumu benimle benzer hepimiz yorgunuz fakat durmamaliyiz geceyi gecitecek bir kaya dibi ayazi kesecek bir yer bulmaliyiz ve sonunda bir yere karar verdik cadirimizi kurmaya calisiyoruz esen ruzgar her ne kadar bizi engellesede ... dagcilik hayalim:)

0|0
    0|0
  • valla kredeşim benim okadar geniş hayallerim geçti.. çünkü ankaramda 1600 km uzaktayım ve gözlerimi kapattığımda sevgilimle yanyana yürürken ailemle dertleşirken bahçeli 7. caddede şuursuzca eylenirken görüyorum. size hayal gelmesede hayal oldu bunlar

0|0
    0|0
  • Gözlerimi kapatınca Beyonce geldi

0|0
    0|0
  • Yağmurun yağdığı herhangi bir sokakta.

0|0
    0|0
  • bir rıhtımda gece vakti güzel bir hatunla dans etmek iyi olurdu özledim be

0|0
    0|0
  • Latinlerde bir ormanın içindeyim. Çeşit çeşit bukalemunlar ...

0|0
    0|0
  • japonyadayım tokyoya inmişim ohmis heryer çekik gözlü <3

0|0
    0|0
  • Çok serin bir sahil. Kimsenin olmadığı bir sahil. Altımda bebek beziyle sahilde dolaşıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...