FIFA mı yoksa PES mi? Neden?

Bence PES. Nedense daha güzel geliyor. Sizce hangisi daha iyi?

• FIFA
    67% (4)62% (8)63% (12)Oy Ver
  • PES
    33% (2)38% (5)37% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fifa'nın grafik motorunu beğenmiyorum. Pes gittikçe ona benzemeye başladı ancak kontrol olarak kendi henüz oturtamadığı ama 15'te yavaş yavaş oturmaya başladığını hissettiren durumu 15'i daha üstün kılabiliyor. Multiplayer oynayışı daha zevkli çünkü basit. Fifa bu durumu biraz fazla kasıyor ve gol sevincine bile özel tuş kombinasyonu yapıyor. Çalımlar esnek ve güzel olabiliyor tabi bir o kadar zor. Kaleciyi nedense Fifa bir türlü oturtamadı ve sıkıntılı sorunlar her seride çıkıyor. Genel olarak karşılaşmıyorsunuz ama arkadaş ortamında çıkabilecek saçma ve komik durumu kimse kabul edemez. Özellikle bir iddia uğruna oynuyorsak...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• Pes te çalım atmak çoook kolay, fifa ise gerçekten de takım oyunu oynamaya teşkil ediyor. Ve ayrıca gerçekçilik açısından çok iyi özellikle şut konusunda çok gerçekçi eğer ayağına oturmamışsa ronaldo olsada güçsüz gidiyor. Pesteki gibi vurdugun kaleyi yarmıyor.

0|0
    0|0
  • Fifaciyim ben ancak maalesef pc im fifa kaldirmiyor pc revize etmeyi bekliom bende ;)

0|0
    0|0
  • Pes..

0|0
    0|0
  • pes tabiki

0|0
    0|0
  • 2010 dan sonra Fifa

0|0
    0|0
  • Fifa

0|0
    0|0
  • Fifa daha gerçekçi pesde güzel oyun ama fifa özellikle kariyer bölümüyle çok önde ayrıca oyuncu degerleride daha iyi veriyo

0|0
    0|0
    • Pes'in kariyer bolumudaha guzel bence. Ona da agirlik verselere fifayla baya kaliteli bir kapisma yaparlar. pesin en buyuk eksigi ingiltere ligindeki takimlarin cogunun lisansli olmamasi

• Yanilmiyorsam da pes'in artilarindan biride uefa ve brezilya ile asya futbol turnuvasi mi ne vardi adlarini unuttum :D onlarinlisansini bulunduruyor

• Aynen onlar çok önemli değilde şampiyonlar ligi lisansı var pesde tek artısı bu

• fifa 15 der çeker giderim fifa 15 bide pes 15 oynayın farkı görürsünüz

0|0
    0|0
  • Pes çünkü alıştım

0|0
    0|0
  • PES daha kolay.

0|0
    0|0
  • Pes 2013 'den sonra mahvoldu gitti Fifa 2015 o kadar güzelki

0|0
    0|0