Evde spor yapılr mı?

spor salonuna gitmeden nasıl evde vücut geliştrebilirim. öyle yapılı bişeyden bahsetmiyorum eli ayağı düzgün derler ya ondan işte?

1|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• Mesaj at. Birazdan pc ye girip yardimci olurum.

0|0
    0|0
    • 1- Gerçekten istemen önemli.
      2-Beslenme düzenini düzenlemelisin.. Uyku düzeni de önemli.
      3- Yapabileceklerin spor salonuna göre az..
      Hedefini belirle.
      4-Savaş Cebeci videolarını izle.
      Evde vucut geliştirebilir miyim? videosu > https://www.youtube.com/watch?v=bmECrvgVC1g
      5- İnsanity - P90X - P90x3 - t25 gibi programları araştır ve kendine ve hedefine uygun olanı seç ve her gün yap..

Spor sana ihanet etmez.. Karşılığını her zaman alırsın..

• kardeş çok saol video biraz sıkıcı ama çok yayarı oldu önerdiğin programları daha önce hiç bilmiyorsum teşekürler

Kızlar Ne Diyor 9

• Yaparsın tabii ki..
    Hiç egzersiz alışkanlığın yoksa bile yürüyüşünü arttırıp yemene içmene dikkat etmeye başlayabilirsin başlangıç olarak..

0|0
    0|0
  • Valla benim odamda kum torbası var ip de var. Önce koşuya çıkıyorum sonra geliyorum dinleniyorum. Sonra mekik çekiyorum sonra yine dinleniyorum. Sonra ip atlıyorum yeniden dinleniyorum. Kskdkslfksks en son işte kum torbasına baya çalışıp bitiriyorum çalışmayı.

0|0
    0|0
  • Ben evde cok useniyor asla spor yapamiyorum ama yapanlarida taniyorum

0|1
    0|0
  • P90X

0|1
    0|0
  • Eve aldık kullanacağımız spor aletlerini küçük bir oda oluşturduk. Gitmiyorum spor salonuna falan.

0|0
    0|0
    • Aynısını yaptım.. Dambıl seti bisiklet koşu bandı twister masaj aleti aldım.. Koşu bandını askılık olarak kullanıyorum.. Eğer kullanıyosan helal olsun :))

• Plates topu al en iyi görüş seç lütfennn

0|0
    0|1
    • plates topunu sevmiyorum ne bileyim onda haereket yapmak komik geliyor bana :) en iyi görüşü gallant a verdim o dahoçok yardımcı oldu bana :) kızma lütfen

• beynini kaça sattın kesin ucuza gitmiştir adam kaslarını çalışacak topla yuvarlamak kas çalıştırmaz canım benim

• Başlığa göre okudum detayırı okumadım kusura bakmayın böyle hakaretler fazla bu hakaretleri bir bayana ediyorsanız sizin zaten beyniniz yoktur

• Boşuna para vermeye gerek yok. İsteyen evde de yapabilir..

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitsen daha iyi olur. Ama mekik çek..

0|0
    0|0
  • sadece 3 gün sürüyor maalesef uygulamak

0|0
    0|0
    • yok istikrarlıyım bu konuda bir hafta oldu hala hevesim kırılmadı :)

Erkekler Ne Diyor 22

• 0|0
    0|0
  • Spor salonu kadar olmasa da birşeyler yapabilirsin tabi, ama dikkatli çalışmak lazım simetrik bir büyüme için, bir taraf az bir taraf çok büyürse hoş olmaz

0|0
    0|0
  • Yapilmaz. Neden cunki evde yapilmaaz koşu pistimi l*n orasi koşman lazim bir kere spor yapman icin. Artik yurdumuzda 100metrede bir park ve kosu yerleri var hadi bulamadin mahallede kos. He eger vucud yapicaksan yine et kirmasin diye kosup eve gelirsin mekik sinav barfiks sopan varsa onda takilirsin.

0|0
    0|0
  • ben canli ornegiyim barfiks bari disinda hicbir ekipmanim yok agirlik lazim oldugunda cantaya fisek atiyorum yukardaki arkadasin aksine yapabilecegin o kadar muhtesem hareket var ki

0|0
    0|0
  • Çok rahat

0|0
    0|0
  • yaparsında gelişim için illa bir spor salonu kokusu cekmen lazım

0|1
    0|0
  • Valla bende bir hevesle koşu bandı almıştım ailecek çok işimize yaradı yeminle özellikle annem için çamaşır askılığı olarak kullanıyoruz :)

0|0
    0|0
  • Kardesm 50 kilo dambil halter seti , mekik sehpasi ve barfiks demiri al. program hazirla biraz daha iyi beslenmeye calis ve 6 ay programa gore calis. Ve sonucu gor :)

0|0
    0|0
  • değişim yaşarsın ama çok bişey bekleme derim

0|0
    0|0
    • büyük beklenti içinde deilim sadece düz bir karın istiyorum az birazda göğüs kası

• Dumble alarak

0|0
    0|0
    • dumble sadece kol kaslarını geliştiryor adonisde istiyorum ben

• Yapabilirsin ama spor salonuna gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • sporla el yüz düzelmez kardeş

0|0
    0|0
  • yaparsın yeter ki sağlam ye. sağlam uyu. ve sıkı bir disipline sahip ol. yaparsın.

0|0
    0|0
  • P90X ZOR AMA İNSANİTY MÜKEMMEL KESİNLİKLE YAPILIR HEMDE MÜTHİŞ :)

0|0
    0|0
    • aynen çok iyiymi P90X yeni öğrendim bilmiyordum bukadar iyi bişey ama ben o kadarınıda istemiyorum çok o :D

• insanity o kadar kasıntı bir program değil ve müthiş etkileri olan program başlamanı şiddetle tavsiye ederim

• evde yapacaksan en mübarek hareket şınavdır ama evde sürekliliği olmaz

0|0
    0|0
    • aynen şınav ve mekik onun içinde ısnmış olmak lazım evdede pek ısınılmıyor bir haftadır 3 günde bir koşuya çıkıp 30 ar kez yapmaya başladım umarım verimli olur

• tabiki

0|0
    0|0
  • hergün victoria secret izliyorum ve fit kalıyorum

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • yapılamıyor

0|0
    0|0
  • duvara karşı voleybol pasları yaparım

0|0
    0|0
  • evde spor yapmak evcil bir hayvanı kafese koymak gibidir...

0|0
    0|0
    • ne alaka spor yapmak için illa evden çıkmak mı lazım kardeşim :D

• spor aletleri varsa neden olmasın

0|0
    0|0
    • abi yok hiç bişey yok tv de hocalar yarım lt su şişesi diyorlar ya o bile yok :DD

Yükleniyor...