9 sınıfta bir çocukten hoşlanmıştım 12.sınıflardandı...

Yazdım o kadar cevap atıverin :D fikirleriniz neler beyler bayanlar ?

9 sınıfta bi çocukten hoşlanmıştım 12.sınıflardandı. okulda sıklıkla aynı ortamda bulunuyoduk . gözlüklerimi takmadığımdan pek seçemiyordum ama belli etmek için bakıyodum . arkadaşım arada bana baktığını söylüyodu. zaman geçti iyice belli ettim . en yakın ardaşı erkkekti ve sürekli bana bakıp bişeyler söylüyodu . biraz geçtikten sonra arkadaşımın gazına geldim faceden yakın arkadaşına mesaj attım arkadaşını seviyorum ona söyleyemiyorum falan diye ama sen söyleme dedim , tamam merak etme ama sen acil dedi.. sonralarını seni seviyorum kusura bakma dedim ( neden kusura bakma dediysem bende bilmiyorum) 2 sene onnce okuldan mezun oldu ve ben geçenlerde ondan bahsederken avm de gördüm biraz unutmuştum ama görene kadar . fikriniz nedir ne yapmalıyım sizcee beyler bayanlar.

Güncellemeler:
9.sınıftaa bi çocuktan hoşlanmıstım

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• kendine bir şans ver git ona söyle onu ne kadar sevdigini evet yada hayır cevabı seni yanıltmasın senin ki artık bir yerden sonra cesaret oyununa dönmusss :)))

0|0
    0|0
    • soal vallahi bu yorumdan sonra nedendir bilmem ama içime bi yaşam sevinci doğdu :D ama bide düşünüyorum da ya terslerse işte o zaman nolcak , çok cesaretsiz biri değilim ama konu aşk sa değişiyo :D

• vallahi kanka aşk cesaret ister hani bir parca varya cesaretin varmı aşka diye seninki o mısal be kendine yazık etme bir arkadaşınla ona bir şekılde duygularını ılet kendın ıletemıyorsan yada bır yerden nuamra al ve ona mesaj at ben bubub buyum dıye bu teklıfımı yanlış anlama kaşar filanda sanma sevmıyorum dersen cekıp gıderım ama bu şekılde saklamaktansa kendıme bır şans verecegım yıllardan berı de oda o sözlere karşılık emın ol bır şey canlanacak sana karşı :)))

• saol dostum , insallah dediğin gibi olur . artık Allah kerim :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• onun yakın arkadaşına onu sevdiğini söylemişin ve sakın ona söyleme diye tembihlemişsin hey güzel Allahım sen neler yaratıyosun :D

0|0
    0|0
    • söylüyecegini biliyorum tabi ama işte bilmesini istemiyorum süsü verdim işte napiim :D

• güncelleme yapmazsan yorum yapıyorum bu ne saçma hayat tarzıdır arkadaş

0|0
    0|0
    • yazık sana :D

• yanlış yazmısım anlamayan olur diyee. napalım böyle denk geldi iştee

• bi daha gözün görmesin bence o ruhsuzu :)

0|0
    0|0
  • Sonuç ne peki soru nerede ? Bunda büyütecek bir şey yok sadece bir anlık geçmişe gidip gelmişsin.

0|0
    0|0
    • ne bi anlığı unutamıyorum bi türlü

• Yaşıtlarınla takıl

0|0
    0|0
    • Aşkın yaşla alakası yok tatlım .

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen sevdiğini söyleyince o ne dedi?

0|0
    1|0
  • geçmişşş gitmişş avm de gördün die bişi yapmana gerek yok

0|0
    0|0
    • onun üstüne unutmak için bi çocukla çıktım ilk çıktığımdı onu zamanla unutmaya başladım gördüm göreli gene eskiye döndüm

• peki bacım :D

Yükleniyor...