Kim zekasını daha verimli kullanıyor? Kadınlar mı, erkekler mi?

kişiden kişiye degîşir ama bence erkekler zekayı kadınlara göre daha verimli kullanıyor. Birçok kadın zekası ile bilimde sanatta önemli noktalara gelebilecek kendini geliştirebilecek iken kompleksleri doğrultusunda boş boş şeylere harcayıp değerini bilmiyor. Böyle düşünmemin medeni son zamanlarda çevredeki akıllı mantıklı kızların erkeklere dış görünüşe kafayı bu kadar takması oldu. Tabiiki erkeklerin bu konuda mükemmel olduğunuda söylemiyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar tarih boyunca erkek egemen toplumda yaşadılar ve halen de yaşamaktalar fırsat verilmedi ünlü astronom Hypeti nin filmini izledinzimi izmlemediyseniz tavsiye ederim iskenderiyede geçen bi flim, flimin ismi AGORA mutlaka izleyin fırsatı olan her birey zekasının sonuna kadar kullanır yeterki fırsat verilsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• verimli kullanıyor demiyelimde erkekler daha zeki diyelim aradaki farkı kelime oyunları ile es geçmeyelim :)

0|0
    0|0
  • canım benim benim zekam iki saar mainikür pedikur yapmayı kaldırmıyor v.s v.s :D bu yuzden erkekeler her sektörde önde o yuzden kadınlar bu yuzden kaybedıyor.

0|0
    0|0
  • kadınların IQ su daha yüksek olmasına rağmen dünyanın en büyük bilim insanları erkek..büyük icatların altında erkeklerin imzası var.bu da senin haklı olduğunu gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Bi söz vardı kadınlar istese dünyayı yönetebilecek zekaya sahip ama onlar alışveriş yapmayı tercih ediyorlar diye :D harbidende çok doğru bir söz

0|0
    0|0
  • erkek beyni daha hacimli ve ağır imiş yani aslında aynı IQ seviyesinde bir kadın bir erkeği karşılaştırırsak verimlilikte kadın daha iyi diyebiliriz gram başına elde ettiği IQ skoru daha yüksek olur çünkü

0|0
    0|0
  • kadınların zekasının %90 ını alışveriş için kullandığını düşünürsek ve erkeklerinde zekasının %90 cinsellik kalan kısmınıda futbol için kullandını düşünürsek %10 verimlilikle kadınlar daha verimli kullanıyor diyebilrs

0|0
    0|1
  • Hayır , unisex salaklık sözkonusu .

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Kim daha az ağlıyorsa o zekasını daha iyi kullanıyor demektir.

0|0
    0|0
  • Gerizekalilar

0|0
    0|0
  • Erkekler daha fazla kullanıyor. Kadınlar makyaj, vücut, aşırı duygu vs nedenlerle odaklanamıyorlar.

0|0
    0|0
  • Çoğu erkeğin beyniyle cinsel bölgesi yer değiştirmiş olduğu için kadınlar sayıca üstünler :)

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama kadınlarla erkekleri kıyaslamak bile bir zekasızlık örneğidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...