Kapat

SGK' ya kaydımızın olup olmadığını nasıl öğreneceğiz? Arkadaşlar acil cevap verin!

sgk ya kaydımızın olup olmadığını nasıl öğreneceğiz ? hizmet sorgulama yazdım ilk gelene tıkladım tc kimlik falan girdim tescil kaydı tespiti falan diyo anlamadım sigortam var mı yok mu

Güncellemeler:
evet öğrenvciyim 18 yasındaym part tıme çalışıorum ajans sigorta yaptıysa diğer çalışmadığım gunlerın parasını kendımız ödüyomuşuz borç çıkıyomus ona bakmam lazım sitede tescil kaydı tespiti 4a 4b 4c yazıyo anlamadım

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşında :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• link şurdan mı sorguladın?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Burdan görebilirsin

• Valla ben de anlamadım benim sigortam var gerçi ben kamudayım şimdi baktım aktif yazıyor seninki de aktifse sigortan devam ediyordur diye düşündüm.Ama sen babandan faydalanman gerek.Öğrencisin.

• gidp bı sorucam artık

• bayan olduğundan babandan sigrtalısın çalışsanda çaşlışmasanda öğrencisin

0|0
    0|0
  • 4c olması lazım seninki

0|0
    0|0
    • 4 a da var sicil no falan yazıyor bide en allta durumu aktif diyor yani şimdi sigortam var mı yok mu :S

• e-devlet

şifren yoksa ptt den alabilirsin hemen veriyor çoğu

0|0
    0|0
  • ptt ye git e devlet şifreni al

internet sitesine gir orda herşey yazıyo işine yarar

0|0
    0|0
  • e - devlet şifren olmalı.Yada sgk şubesine gitmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öğrenci misin ve yaş kaç

0|0
    0|0
    • evet öğrenvciyim 18 yasındaym part tıme çalışıorum ajans sigorta yaptıysa diğer çalışmadığım gunlerın parasını kendımız ödüyomuşuz borç çıkıyomus ona bakmam lazım sitede tescil kaydı tespiti 4a 4b 4c yazıyo anlamadım

• sen en iyisi sgkya git öğren işin aslını. öğrenci belgeni de yanına al gerekirse verirsin

• aynen oyle yapıcam

Yükleniyor...