O anı gerçekten yaşadın mı yoksa hayal mi?

Bazen bana oluyor başkalarına da oluyordur mutlaka.Bir anı yaşıyorsunuz ve o anı daha önce yaşamışsınız gibi hissediyorsunuz.Yani o an gelişen tüm olaylar gerçekleşirken neler olacağını bilerek izlioyorsunuz önceden yaşamışlık hissi olduğu için.Bikaç saniye belki sürüyor ama oluyor.Bu nedir açıklamasını yapabilecek var mı?Buna dejavu diyorlar sanırım ama nasıl ve neden oluyor..

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• De javu , bana da çok oluyor , öyle olmasa bile hepsini rüyamda görmüş gibi hissediyorum

0|0
    0|0
    • Bide bugün bir kız arkadaşım anlattı.Bu gece rüyasında bir kadın görmüş tanımadığı biri.Aynı kadını bugün otobüste görmüş.Hatta yanına oturmuş konuşmuşlar.Korkudan söyleyememiş..:) Bu tesadüf mü?

• Bende de oldu o.Rüyamda çok yaşlı bi kadın gördüm.Sonra köye gitmiştik.Yaşlı bi kadın gördüm durdurdu beni.Ekmek alır mısın bana dedi ve şoklara girdim rüyamdaki kadındı o :D Ben de bilmiyorum sebebini :/

Kızlar Ne Diyor 7

• ilkokul zamanından beri oluyor. küçükken geleceği gördüğümü sanıp çocukça komplekslere girerdim.. şimdiyse bilimsel belki de hayali bişey ama araşttırmmayı tercih ederim. hoşuma gitmiyor değil :)

0|0
    0|0
  • nasıl ve neden olduğunu bilmiyorum fakat banada oluyor her zaman olmasada ara ara olduğu oluyor..

0|0
    0|0
  • ben şey diye biliyorum

rivayeti var

insan doğmadan evvel tüm hayatı gösterilirmiş

hafızası kuvvetli olanda çok olurmuş bu dejavu

o zamanı hatırlarmış

0|0
    0|0
  • banada çok oluyo o ya,çok tuhaaaf eheheh

0|0
    0|0
  • bana daha çok jamais vu oluyor

0|0
    0|0
  • Dijağuu diye haykırıyorum o anlarda, sonra geçiyor neyse ki.

0|0
    0|0
  • Bana da oluyor arada.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha önce bir rüya görüyorsun,uyandığında bazen hatırlıyorsun bazen de unutup farklı bişeyler gördüğünü sanıyorsun.Sonra küçük bir olay yaşıyorsun ve o unuttuğun rüyayı aynı anda yaşadığın olayla tıpatıp olduğunu görüyorsun.Daha önce yaşadığını sandığın aslında o unutup aynı anda anımsamadığın o rüya,adınada dejavu koymuşlar..

0|0
    0|0
  • Genelde matrixde birşeyler değiştirildiğinde ortaya çıkar :))

0|0
    0|0
  • oluyor olur hatırlarım hatta galiba bilimsel açıklama olarak beyine giden sinyaller falan diyolar ama tabi o bilimsel kısmı belki de öyle değildir ha?

0|0
    0|0
  • kimisi paralel evrendeki diğer senin gördüğü anı gördüğünü düşünüyor. sen fazla takılma olur öle:)

0|0
    0|0
  • Şimdide fazla odaklanma sonucu zamanın dışına çıkıp olayları zamansız izleme durumu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...