Photoshoptan anlayan birileri n'olur acil yardım!

photoscape ten shop yapmaya çalışıyordum.karartma aydınlatma vs. sonra kaydet dedim.fotoğrafı dosyadan açıyordum fotoğrafın yarısının altı gri olmuş.bildiğiniz gri.sanki yarısını gri renge boyamışsınız gibi.orginals doyasındada yedeği yok? ee ne yapıcam simdi? :'(((

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Onu kullanmadım hiç ama Adobe cs5 veya cs6 yı kullanmanı tavsiye ediyorum az bi anladığınızda çorap söküğü gibi geliyor hepsi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İşte bunun için shopla uğraşan kişiler shopa başlamadan önce projenin kopyasını alırlar geçmiş olsun pc dünyası geri dönüşü olmayan yollarla dolu ha shop yapmak istiyorsan bırak pscape i adobe ps cs6 ya başla youtube da dersleri var kısa sürede sağlam işler çıkarırsın neler yapılıyor diye merak ediyorsan profilden fotolara bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Photoshop adı altında photoscape kullanan arkdaslara uyuz oluyom. Photoshop okadar basıt bir is degil :). yedegi varsa yedegini bul yoksa gecmıs olsun :)

0|0
    0|0
  • layer layer çalış kızım.:))

0|1
    0|0
  • resim dosyası bozulmuş, yedeği var mı

0|0
    0|0
  • 1.si photoshop cs2 3 ü tavsiye ederim o iş e gelirsek programı kapattınmı kaydettikten sonra?

0|0
    0|0
  • damacana varmı?

0|0
    0|0
  • :(

0|0
    0|0
  • Orjinal diye klasör oluyor dikkatli bak.

0|0
    0|0
  • yapcak bişe yok fotyu yedeklememişin ve bide o haliyle kaydetmişin. yenisini çekilceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...