Çapkın erkeklere bir sorum var

Şimdi bir çapkın erkek bir kızın kalbini neden kazanmak ister hoşlandığı için mi, ilaki hoşlandığı için mi kalbini kazanmak ister? özellikle uğraşıp durursa, vede bir süreden sonra takıntı haline getirdiyse vede hala kızın kalbini kazanamışsa diyelim hala neden uğraşsın ki bu çapkın erkek?

Neden bunu takıntı haline getirir çapkın erkek başka kız mı yok neden uğraşır, takmasının sebepi nedir

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Çapkın da olsa zamaı gelir o da beğenir, aşık olur ve karşılık bulmak ister. Kızın kalbini kazanamayıp hala uğraşıyorsa bu kıza olan sevgisinin boyutunu gösterir bence. Ama bazı laubali tipler vardır,bıkıp usanmadan devamlı asılırlar, bunlarda bu takıntı haline gelmiştir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• çapkın erkek = kaşar kız modeli aynı kefeye koyabilirsin bunların amacı biriyle ilişki yaşamak doydumu tekmeyi atmak bunlardan adam çıkmaz

0|0
    0|0
  • Senin bunu merak etmen için aslında amacı belli bir iki kelime söylemekle ne kaybeder kim bilir kaç kıza aynını yapıyor"şuanda 7 tane var bunlardan 3 kandırırsam iyi iyiii bu mantık" emeline uşalmak için ne yalanlar milyon kez sen farklısın gibi kelimeler kulanıcaklardır.

0|0
    0|0
  • tamamiyle ego meselesi bence bı hastalık böyle erkekler genelde egolarını tatmin ettikten sonra ilişki biter :)

2|0
    0|0
  • çapkın erkekte aşık olabilir... ondan ona konar ama en sonunda birine aşık olur... göz önünden bir örnek Aşk-ı Memnu dizisi karakteri Behlül ;)

0|0
    1|0
  • Çekiciysen istediğin kadar yanında kız olsun onun tek hedefi sensindir ve elde edene kadar da bırakmaz canım :)

1|0
    0|0
    • evet çekiciyim, çekici olmamla ne alakasi varki? amaci nedir yataga atmak mi, imkansiz çunku benim nasil oldugumu biliyor fark etmistir kesinlikle

• Atmak olmasada onun olmasını ıstemek olabılır o kısı ıcın senı opse bıle yeter tabı duygusal bırsey yoksa ıcınde bu dedıklerım gecerlı

• duygusal birsey varsa peki, ilaki amaci cinsellik mi olmasi gerekiyor

• erkekler için zor olanı elde etmek zevklidir, kolay elde edilen değersizdir. zor olanı kızı elde etmek savaşta yeni bir kale fethetmek gibidir. verme bence

1|0
    0|0
  • şimdi durum şöyle , az bulunan değerli oluyor , artı onun kafasında söyle bir düşünce oluyor "nasıl kabul etmez " bazen insan önemsizde olsa çözemediği birşeye saatlerini harcar hırs yapar

0|0
    0|0
  • çapkın olmayan erkeklere de sorun biraz : /

0|0
    0|0
  • aradıgı kız olabılır

yada capkınım ben ama neden bunu tavlayamadım hala offf

takmasına gelınce capkınsa genelde kızlar onu bulur demekkı karsı dakı farklı biri öncekilerine benzemiyor fark bu

0|0
    0|0
    • yani farkli oldugum için mi takiyor bana diyorsun

• Hoşlanma duygusudur ve elde etmeye calısmaktandır.. kafayı takmıs sana anlayacagın.. seni hayellerınde prenses olarak goruyordur yada yatagındakı ateşlı partnerisin onun. öfff :D

0|0
    1|0
    • o derece yani :DDD

• Duygusal birşey olması binde bir çapkın demiştin unuttuğsan :D burda uzun uzun knşcgmza yazsana özeldn

• Gızlı yapmışın seni bir görseydik belki bende peşinde pervane olurdum xD bak agzımın suyu aktı en ıyısı bıraz dısarı cıkıp dolasayım ben.

• Fx benden önce yazmış -_-

0|0
    0|0
  • o bahsettiğin kişiye tel numaramı versem bana ulaşırmı ?hızlandırılmış eğitim almam lazım

0|0
    0|0
  • Yatak muhabbbeti arıyodur

0|0
    0|0
  • daldan dala atlayan erkek türleri yarış bittiğinde başka yarışa başlar

0|0
    0|0
  • çapkın olduğunu nerden çıkardın?

0|0
    0|0
  • İyi seviştiğini düşüyordur.

0|0
    0|0
    • yok artik ben ciddi bir kizim oda bunun farkinda olmaaz bu

Kızlar Ne Diyor 4

• o senin dediğin gibi takıntılık çapkın yüz vermeyenle uğraşmaz kuzum ya piskopattr ya da fazla alaycı

1|0
    0|0
    • ama bende yuz vermedim ugrasmaz diyorsun ama ugrasiyor hala tanismak için firsatlar kolluyor, tesaduffen karsilassak bile birsey yapiyor illaki, normal mi bu sence

• hep öyle olmaz mı bizim olmayanlar ilgimizi ceker :) onun için ugrasırız hırsa döner elde ettiginde hevesin kacar neden cunku işin adrenalini elde etme evresindedir çapkın erkek böyledir bence

0|0
    0|0
  • aklında olduğuna göre kendisi yolu yarılamış :)

0|0
    0|0
    • evet aklimda ama kendisi benim fifimde olmadigini saniyor

• akışına bırak. çapkın diye aslında ona vurulan belli bir damga var ama bilemeyiz.

• Koleksiyon yapacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...