Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman neden gönderilmiyor?

spartak moskava maçı ve son oynana maçlardaki yaptığı stratejik hataların sonucunda patlak veren hataların sonucunda aykut kocamanın neden gönderilmiyor olması konusunda ne düşnüyorsunuz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü aykut giderse alex iyice takıınşeyi olru aziz yıldırım zaten hapse girmek üzere yargıtay onıcak gibi 6,5 yıllık hapsi ee aziz bunlarla uğraşırken aykutu göderipte yenisini bulucak vs kaldrıramaz artık bu olaylar olmasa evet giderdi ama şu an aziz biraz kendi derdinde yani fener vs den önce onlar var...onun dışındada taraftarda pek yüklenemdi bi geçen hafta oldu 1-2 hafta üst üste olursa o zaman biraz daha kapı görünür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yakında gıder merak etme

0|0
    0|0
  • yönetimin kırıklarını bildiği için yollanmıyordur gitsin artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• AYKUT KOCAMAN KENDİSİNİ FENERDEN KOCAMAN SANIYOR AZİZ BAŞKANDA BU YAŞADIĞI OLAYLARDAN ÖTÜRÜ KAFASI KARIŞIK YAP ORTAYA BİR KARIŞIK 2 TANE BİRA :)

0|0
    0|0
  • sabir

0|0
    0|0
  • Alex'in antronör olması bekleniyor

0|0
    0|0
  • uygun birisini buldukları an gönderirler kesin

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım olduğu sürece Aykut'unda gitme şansı yok gibi, Aziz hapiste olduğu için takımı aykut üstlendi varını yoğunu ortaya koydu hali ile Aziz de bunun altında kalmak istemiyor. Geçen yine 2-2 maç skoru sonucu açıklamasını okudum Aziz, herkes Aykut'a biraz daha zaman versin demiş zamanla sistemi oturtacağına inanıyorum demiş. Aykutada sen kulaklarını kapa hiç bi eleştiriyi duyma demiş. AK böyle sistemin Azizde siesin başka bişey demiyorum artık gına geldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...