Süper lig kurgulanıyor mu?

premier lige bakın daha bugün burnley düşmemeye oynuyor lider chelsea londrada maç 1 1 bitiyor swansea manchester und yeniyor her takımı her takımı yenebiliyor bizde fenerbahçe galatasaray yarıştan kopmasın decoder satışları düşer diye lig kurgulanıyor oynanmıyor!

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İmkansız diyememek zor.

0|0
    0|0
  • Artik hakan hangi takimliysa o sampiyon :D

0|0
    0|0
  • Katılıyorum... Ak Saray'a gittiler diye Galatasaray şampiyon yapılabilir gibi bile geliyor bana...

0|0
    3|2
  • gs olduğu bir ligte olur

0|0
    0|1
  • Fener ve bjk yarıştan kopmasın diye defalarca kez haksız penaltılar falan verilip yarışta tutuluyor, oysa Galatasaray hem rakibi hemde hakemleri yenmek zorunda kalıyor.
    Evet kurgulanıyor. Eğer hakemler tarafından bu iki takıma hediye edilen puanlar olmasaydı şu an lig bitmiş ve Galatasaray şampiyonluğunu ilan etmiş olurdu belkide.
    Ne hikmetse korunup kollanan bu iki takımın aynı ortal noktası var her ikiside 3 temmuz sürecinde şike yapmakla itham edilmişlerdi hemde sabit ve kesin delillerle...

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu kurgu var ama yazdigin takimlarin disinda gs hakemleride yenmek zorunda bu sezon icin.

1|1
    0|0
  • Aynen oyle haklisiin bu durum ingiliz liginde her hafta supriz sonuclar olabilir aslinda ama. bizim ligde uc asagi bes yukari belli hersey

0|0
    0|0
  • Kesinlikle böyle bir kurgunun olduğuna inanıyorum, yayıncı kuruluş daha fazla kar etsin diyerekten kurgulanıyor.

0|0
    0|0
  • Mc yatırdı beni:/ gitti paraciklar

0|0
    0|0
  • Her şey lig tv nin para kazanması için kurgulanıyor. emin olun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...