Böyle bir vücut için napmam gerek?

170 boyunda 52.8 kiloyum kemiklerim falan baya belli ama vücudum şöyle değil 36.media.tumblr.com/.../...foaubO1qjlza9o1_500.jpg ben bu şekilde istiyorum birkaç yerde core çalışması yapman gerek diye duydum o ne bilgilendirebilcek var mı? Veya daha kilomu vermem gerek verebilirim sorun değil

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut yapmak istiyorsan;
    1-Kilo almalısın.
    2-Kilo alırken spora ağırlık vermelisin.
    3-Vitamin + süt karışım yaparak her spordan sonra çalkalaıp içmelisin.(Eczanelerde satılır çikalotaya benzer rengi sütle karıştırılarak içilir.)

Ve tüm bunları yaparken ağırlık vereceğin hareketler;
    1-Koşu (Bacak kaslarının ve vücudun metabolizmasının biraz şahlanması açısından mutlak yapılması gerek)
    2-Mekik (karın kaslarının şekil alması ve o bölgedeki yağların kasa dönüşmesi açısından mutlak yapılması gereken bir harekettir.)
    3-Germe ( sporun bitmesine mütakiben 5-10 dakika vücudun tüm bölgesini harekete geçirerek açmaya çalışmak.)
    Bu şekilde devamlı yaptığın takdirde istediğin vücuda sahip olmaman imkansız. Bu arada bayanların yaptığı plates, squat vs yapabilirsin sana kalmış bu vücuda şekil vermek açısından bu saydıklarım öenmli.

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim, cidden eig oldu bu :) kilo almadan olması imkansızmı? kilo almak hiç istemiyorum da

• kilo alman gerekiyor bu şart nedeni ise vücud genişledikçe bkz. kalça, göğüs ve bacaklar. bu bölgeler şişer tabii şişerkende spora devam edeceksin ki sıkılaşsın daha sonra en son hali olan şekil ortaya çıkar.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yağ yakarsanız olursunuz.

0|0
    0|0
  • İğrenç bune l*n hatun dediğin hafif balık etli olmalı kas bizlere özeldir bunu yatakda zikerken asker arkadaşımı zikiyomuş gibi hissederim

0|0
    0|1
  • one l*n öyle :) birşey yapma spor yap :)

0|0
    0|0
    • spor olarak ne gerek diyorum işte

• mekik şınav yapmak sıkıntı değil ama mekik tek bu görüntüyü oluşturmaz bence

• ya dedim ya işte bak vucut ekserzileri var ebru şallının sitesine gir orda ne ararsan bulursun ciddiyim :)

• yine mi sen.

0|0
    0|0
  • 6-7 ayda halledersin eğer beslenmene ve egzersizlerine dikkat edersen

0|0
    0|0
    • 6-7 ay en kısa süremi? :( ve zaten sağlıklı besleniyorum egzersiz napmam gerektiğnii soruyorum

• ya şimdi vücut ölçülerini tam bilmiyorum. Kilona ve boyuna bakarak ihtimal yazdım. Vücut yapmak kolay değildir. sabır gerektirir. Sabreden kazanır!

• bol bol fitness + joking araya biraz kardiyo üç beş squat tamamdır. ^^

0|0
    0|0
    • squat gerekli mi? squat bacaklarımı kastırıyor gece uyuduğumda ama illa gerekliyse yaparım

• işte 2-3 günden fazla yapmadım hiç ama yapayım madem, bacaklarımı kalınlaştırırmı squat

• kalınlaştırmaz esnek kas sahibi olursun. aksine inceltir sıkılaştırır. derideki kolajen yapıyı bozmadan vücudu şekillendirir.

• Boyle olsan erkekler bakmaz sana kocada bosar

0|0
    0|0
    • bakmayan bakmayabilir bence çok güzel bir vücut nesi var ki?

• Spor spor kardio çalış taşş olur vucudun yüzünde şekil bile yoksa vucuttan kurtarırsın. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yıllarını spora vereceksin. Durmaksızın. Hiç bırakmayacaksın 1 2 senede anca bu vücuda sahip olursun.

0|1
    0|0
  • biraz kilo al ama spor yaparak :)

0|0
    0|0
    • kilomu alıyım?

• onlarda var ama doğal bişey o

• ilk başta biri detaylı açıklamış oda kilo al dior kilo alarak spor yapman lazm.

• Nasıl kilo veriyon ya

0|0
    0|0
    • yürüyüş ve yemekten kısmak yani sağlıklı besleniyorum son derece :)

• 40 fırın ekmek yememen gerek :/
    hem zayıf biraz bu ya

0|0
    0|0
    • bence çok güzel bayıldım resmen fotoğrafa 40 fırın ekmek yememem gerek bence ^^

• kilom normal bence hatta zayıfsın diyenlerde oluyor işte sabırsızım biraz

• sabır olmadan vücut da olmaz emek vericeksin

Yükleniyor...